Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:02 pm

Westchnąłem ciężko.
- Jeśli będę się hamował, póki nie ukończysz szkoły... Zapewne nie w pełni, ale jednak.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:08 pm

- Ale i tak nie wolno... Może za 10 lat jak skończę się uczyć...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:10 pm

- Siedem lat, moja droga. Jestem skłonny zaczekać. A ty?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:11 pm

- Niech pan nie robi ze mnie idiotki. W przybliżeniu 10 lat...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:12 pm

- Nawet sześć i pół. Lubię dokładność. Więc?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:16 pm

- Może...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:17 pm

- Co się zaś tyczy tej imprezy, na którą chcę cię zabrać w Sylwestra... Nie ukrywam, że to bal. Jeśli nie chcesz czegoś takiego to powiedz.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:22 pm

- Po prostu nie chcę narobić panu wstydu... Nie obracam się w takim, och i ach, towarzystwie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:23 pm

- Pomijając opinię innych, chciałabyś pójść? Sama z siebie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:24 pm

Pokiwała głową
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:26 pm

- Więc proszę, ubierz się cieplej. Idziemy do Paryża.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:30 pm

- Po co?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:33 pm

- Suknia. Potraktuj to jako mocno spóźniony prezent urodzinowy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:46 pm

- Ale ja nie mogę tego przyjąć...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:47 pm

- Dlaczego? Nalegam...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:51 pm

- Bo nie mogłabym się za to odpłacić. Nie stać mnie, żeby kupić panu coś drogiego, a i tak nieważne czego bym nie kupiła pan i tak może sam to sobie kupić. Jest pan bogaty
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 9:54 pm

- Nie oczekuję przecież od ciebie żadnych prezentów, czy to drogich, czy też nie. Chcę ci sprawić przyjemność, podziękowanie i uśmiech wystarczy. Wystarczająco ci się obrywa od życia, nie dokładaj sobie więcej umartwianiem się, że nie możesz się odwdzięczyć. Ciągle siedzisz tutaj sama, unikasz innych uczniów, twoja rodzina... Cóż, ojca już poznałem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:18 pm

- Ale będę się głupio czuć mimo wszystko.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:19 pm

- Nalegam. Poza tym sama mówiłaś, że nie masz stosownych ubrań.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:25 pm

- No nie mam, ale nie oznacza to, że chce żeby ktoś wydawał na mnie pieniądze
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:26 pm

- Co więc zamierzasz zrobić?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:29 pm

- Nie wiem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:29 pm

Pokręciłem głową w milczeniu, wciąż obejmując dziewczynę.
- Chodź więc.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:32 pm

- Ale... Ja ni chcę, żeby niepotrzebnie wydawał pan na mnie pieniądze...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 EmptyPią Lis 27, 2015 10:33 pm

- Ja za to nie uważam, by było to niepotrzebne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 19 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: