Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:44 pm

Tak, tak, oczywiście. Demony to te złe, zawsze. Ratowałem ją przed niechybną śmiercią z nudów, zamiast przyłączyć się do lisa.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:46 pm

Zeby uśpić jej czujność, uwieść, przelecieć i potem się nią znudzić!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:47 pm

Byłaby żywa. Nie jest raczej najpiękniejszą kobietą świata, choć mi się podoba. Niemniej jednak, mogłem sobie znaleźć inną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:48 pm

Możesz wrócić do jej nauczycielki... A ona sobie skrobie nożem w drzewie, bo się nudzi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:49 pm

To była przygoda na jedną noc. Poszedłem pograć w gry wideo, by odgonić myśli.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:51 pm

A ona wyryła w drzewie jakieś dziwne napisy. I wpadła nagle na dziki pomysł.
Wspina się na drzewo, siada na jakiejś gałęzi, takiej mocnej, po czym próbuje wykorzystać swoją moc do tego, by narysować duuuży krąg do przywołań na ziemi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:53 pm

Mary Sue? Bo bojąc się tych mocy raczej jest daleka od regularnych treningów i opanowania swych umiejętności choćby w minimalnym stopniu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:54 pm

Nie, nie mary sue. Napisałam, ze próbuje, nie że jej to wychodzi.
Stwierdza, że dupa, po czym schodzi na dół i rysuje patykiem. I ma rozkminę jak przywołać UFO.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:55 pm

Istnieje symbol oznaczający nawiązanie komunikacji.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 9:58 pm

Spokojnie. Ona myśli, ewentualnie próbuje sobie przypomnieć cokolwiek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:00 pm

Ale to nie symbol okultystyczny. Ja zaś grałem sobie dalej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:02 pm

Cii. Stwierdza, ze dupa, nie wie. I wpisuje znaki potrzebne do liseła. Dużego liseła o dziewięciu ogonach. I przywołuje. I przekonuje do bycia chowańcem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:03 pm

Życie jej nie miłe, że znów odwala to samo? Lisy to zdradzieckie szuje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:06 pm

Ten nie jest! Bo to jest lis, który zgodził się sam z siebie, a nie był zmuszony jak tamten
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:08 pm

Taaa. Do czasu. Chwila słabości przywoływacza i demon może się zwrócić przeciwko niemu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:10 pm

Tak, tak.
Dziewczę postanowiło się pobawić Bera Grylsa
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:11 pm

Niech się bawi, jej strata. Wie, że w lesie są robaki?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:12 pm

Gupia nie jest.
I tak jej na zabawie mijają trzy dni.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:16 pm

Dobrze, pierwszego można to nazwać fochem. Drugiego na siłę, ale też się da. Trzeciego zacząłem się już niepokoić. Szukałem jej w pokoju, ale zamiast dziewczyny znalazłem jedynie jej leżący na łóżku telefon. Do rodziców numer niewiele pomoże, ale może zaszyła się gdzieś z jakimś przyjacielem, przyjaciółką. Przeglądając listę kontaktów natrafiłem na "ostatnią deskę ratunku". Czyżby jakże odważny rycerz od polowania na duchy? Jakież było moje zdziwienie, gdy próbując nawiązać połączenie dodzwoniłem się na własny telefon. Wspaniale, zwiała.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:25 pm

Nie zwiała, ino się bawi w Bera Grylsa. I bawi się dobrze, bo jest względnie radosna. I aktualnie stoi przy jakimś małym strumyczku i myje twarz, bo się upaćkała ziemią.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:27 pm

Ja zaś udałem się do gehenny po piekielnego ogara. Urocze szczeniaczki... Idealne do tropienia. Wolałem nie myśleć, co byłaby w stanie zrobić nastolatka przez trzy dni. Albo co jej byłby ktoś w stanie zrobić.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:29 pm

Ma Moda i Natsu do obrony... I chyba ma pistolet... Albo zostawił w pokoju.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:30 pm

Moda ma też do innych rzeczy. Mod bardziej niż chętny.

Ogar z łatwością podjął trop, więc wraz z nim wyszedłem ze szkoły, idąc krok w krok za futrzakiem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:33 pm

Cóż.
A dziewczę umywszy twarz troszku się napiło. Po czym stwierdziło, że idzie zapolować na rybki w jeziorze. Znaczy chowańce.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyPon Lis 30, 2015 10:35 pm

Tak też można. Ja zaś przedzierałem się wpierw przez szkolne tereny, później łąki, aż do lasu i podnóża gór.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Pon Lis 30, 2015 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 29 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: