Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:43 pm

Zaśmiałem się cicho, oglądając wszystko na kamerze.
- Czego tak z zapałem szukacie? - spytałem, wciąż szeptem. Zaś w pokoju, w którym się znalazł chłopak, zatrzasnąłem z hukiem drzwi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:45 pm

Przez co pisnął bardziej.
"CHCESZ W PAPĘ?"
Dziewczę też cicho się śmiało.
- Duchów.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:46 pm

- Uczy cię demon, jesteś córką bóstwa... na prawdę masz jakieś wątpliwości odnośnie istnienia duchów? - spytałem z nutką zdziwienia, poruszając kolejnymi meblami w pokoju.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:48 pm

- Ja nie. Ja chcę je znalexc w tej szkole. Kolega wątpi.
A kolga odgrażał się duchom, ze chce koleżankę odzyskać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:49 pm

- I co ja mam z wami zrobić, gdy mi tak po szkole myszkujecie... - westchnąłem cicho, a wszystkie meble w jednej chwili się uspokoiły.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:50 pm

Kolega narobił w gatki.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:52 pm

- Odważnego rycerza sobie wybrałaś, nie powiem... Duchy są niemalże wszędzie. Wędrują swobodnie, czy też są związane z danym miejscem, to bez znaczenia. Na tej wyspie mieszka więcej nadnaturalnych istot niźli ludzi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:53 pm

- Chodzi mi o te złośliwe duchy...
Patrzy na swojego "rycerza" i wzdycha.
- Z tanukiego więcej pożytku niż z niego...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:55 pm

- Nie ma tutaj nic, co zagrażałoby uczniom, a o czym bym nie wiedział.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:56 pm

- Lis był...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:58 pm

- Lisa wezwałaś ty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:59 pm

- ALe był
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:02 pm

- O jego obecności samej w sobie wiedziałem. Chodzi o bariery. Nic, co mocą nie dorównuje Lucyferowi bez mej zgody lub pomocy kogoś z wewnątrz nie wejdzie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:03 pm

Pokiwała głową.
- Często pan tak rusza meblami?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:03 pm

- Zdarza się. Niektóre osoby niezwykle ciekawie na to reagują.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:06 pm

- Co roku w przerwę swiateczną? I w wakacje? I ferie zimowe? Itd?
Patrzy na niego
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:17 pm

- W ciągu roku również. To zależy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:17 pm

- ... Buu
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:20 pm

- Skąd taka reakcja?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:21 pm

- Bo myśleliśy, ze tu duchy są...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:22 pm

- Duchy też są, ale w większości nie mają wstępu do tej części szkoły, w której przebywają uczniowie. Może cię kiedyś z nimi zapoznam, gdy już opanujesz swoją moc. Inaczej zabawią się z tobą w niezbyt przyjemny sposób.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:23 pm

- Yhm... A UFO?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:24 pm

- Nie moja działka. Jakoś mnie to nie fascynuje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:24 pm

- Ale jest w szkole? Albo na wyspie?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 26, 2015 8:25 pm

- Nie. Może i przelatuje, jednak na wyspie nie przebywa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 11 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: