Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 5:53 pm

Zaciska pięści i się patrzy za nią wkurzona. I niespodziewanie pęka szyba w oknie, obok którego studentka przechodziła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 5:56 pm

Studentka odskoczyła gwałtownie w bok, natychmiast sięgając po zatknięty za pasek pistolet. Nie zauważywszy jednak wroga rzuciła tylko Victorii wściekłe spojrzenie i oddaliła się czym prędzej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 5:59 pm

A Victoria z złości rozsadziła wszystkie żarówki na tym korytarzu. I kilka okien więcej popękało. Potem poszła do siebie myśląc, że nawet nie ma do czego się przyznawać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 6:45 pm

Spora część konkurencji do mojego łóżka uważa inaczej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 6:57 pm

Victoria z nikim nie konkuruje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 6:58 pm

One uważają inaczej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 6:59 pm

Niech sobie uważają. Się kładzie na łóżku i myśli czemu plotki takie okrutne
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:00 pm

Bo i mają pewne podstawy. Plotki nie biorą się znikąd.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:02 pm

Nie jej wina, ze Mef ich nie chce
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:02 pm

Ją za to wprost przeciwnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:04 pm

Ale to nie jest jej wina...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:05 pm

Ich zdaniem jest, bo mnie podstępnie uwiodła i teraz ignoruję inne. Nie, żebym wcześniej również ich nie ignorował...

Po południu większość uczniów oraz spora część nauczycieli udała się na peron, by stamtąd móc pociągiem udać się do portu. Wszak chcieli na święta wrócić do domu. Szkołą więc znacznie opustoszała.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:07 pm

I Victoria miała czas i okazję na prowadzenie swoich corocznych badań. Razem z kolegą, który jako jedyny nie wierzył w te plotki. Bo zakochany był.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:13 pm

Ja zaś uporałem się z papierami. I ze wszystkim jestem na czysto, nareszcie chwila spokoju. Wraz z pozostałymi w szkole nauczycielami zabraliśmy się więc za wieszanie bombek oraz innych ozdób, a profesor Cerber załatwił choinkę. Każdy napotkany uczeń również dostawał pudełko ozdób i misję przystrajania szkoły.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:14 pm

Ale Vica i kolega sprawnie unikali spotkań z nauczycielami zajęcie swoimi badaniami związanymi z UFO i duchami.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:20 pm

Szkoła zaś wyglądała teraz dość świątecznie. Pączek szalał ze sztucznym śniegiem na oknach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:20 pm

A Rexona jadla ciasto
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:22 pm

Ja zaś wróciłem do siebie. Wolałem nie mieszać się w przygotowywanie świątecznych potraw. Z moimi umiejętnościami kulinarnymi źle by się to skończyło.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:22 pm

Ale niby dlaczego? Przecież nie każdy może się pochwalić taką kuchnią!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:25 pm

Przynajmniej jestem dobrym trucicielem. Oddawałem się więc w spokoju lekturze.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:29 pm

A dwójka uczniów obserwowałą wszystko co się działo w pokojach przez lapka podłączonego do kamer. Te szpiegowskie technologie XD
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:33 pm

Cóż, ich "badania" trudno było przeoczyć. Postanowiłem więc się nieco pobawić. Gdy książka mnie znudziła, czyniąc się niedostrzegalnym dla ludzkiego oka teleportowałem się do pomieszczenia, z którego obserwowali obraz na kamerach, i zacząłem w obserwowanych pokojach przesuwać meble.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:35 pm

Kolega stwierdził, że to znak! Że szkoła jest nawiedzona! A Victoria starała się względnie spokojnie oglądać. I notowała wszystko.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:37 pm

Gdy latające w powietrzu meble nie wzbudziły zbytnich emocji, postanowiłem iść dalej. Cóż, za bardzo ze swą mocą ujawniać się nie mogę, więc postanowiłem spróbować czegoś innego. Złapałem z boku dziewczynę, zasłaniając jej dłonią usta i ściągając ją z krzesła, przy tym czyniąc ją równie niedostrzegalną co ja.
- Ci... Obserwuj - szepnąłem jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 EmptyCzw Lis 26, 2015 7:42 pm

Się zdziwiła widząc dyrcia. Dyrcia bawiącego się w ten sposób. Przecież ona ma... W uj dużo lat. A kolega, gdy tylko sie zorientował, że koleżani nie ma zaczął panikować i wybiegł z piskiem z jej pokoju. Kamerka pokazywała, ze wpadł do jakiegoś pokoju z okrzykiem "CHCESZ SIĘ BIĆ?!"
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 10 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: