Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet dyrcia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:31 pm

Słuchałem nie podnosząc wzroku sponad czytanego tekstu.
- Wy nie. Ja owszem - odpowiedziałem ignorując jej zaskoczoną minę. Cóż, może jak na siebie nie wyglądałem normalnie, ale cóż poradzić. Lubię się wyróżniać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:32 pm

- Co się stało? - zapytałam przytulając się do pleców pana Phelesa. Nie chciałam mu przeszkadzać w czytaniu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:35 pm

- Rocznica - rzuciłem krótko. Kiedy dziewczyna się do mnie przytuliła chciałem ją pogłaskać, objąć ramieniem lub jakkolwiek jej odpowiedzieć, jednak się powstrzymałem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:38 pm

Pokiwałam głową.
- Zostawić pana samego? - spytałam. Nie chciałam mu przeszkadzać, a miałam wrażenie, że tak było. Mimowolnie przytuliłam się mocniej.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:43 pm

Zamknąłem książkę zerkając przez ramię na przytulona do mnie dziewczynę.
- Nie, zostań. Chcę z tobą porozmawiać - powiedziałem cicho odkładając tom na półkę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:44 pm

- Nie chcę panu przeszkadzać - odpowiedziałam zamykając oczy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyPon Maj 25, 2015 9:47 pm

Westchnąłem cicho po czym pstryknąłem palcami. Oboje teleportowaliśmy się wprost do mojego zamku.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Wto Maj 26, 2015 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyWto Maj 26, 2015 12:56 am

Na powrót pojawiliśmy się w gabinecie. Spojrzałam na pana Phelesa, po czym skłoniłam się lekko.
- Do widzenia. - Wyszłam chwilę po tym, jak się pożegnałam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyWto Maj 26, 2015 1:01 am

- Do wiedzenia. - Odprowadziłem dziewczynę wzrokiem, po czym przeniosłem się na jeden ze starych, zapuszczonych już nieco cmentarzy we wschodniej Polsce. Gdzie jak gdzie, ale jako jeden z Aniołów Śmierci powinienem czuć się tam jak w domu. Spacerując wolno pomiędzy alejkami starego, średniowiecznego cmentarza w końcu odnalazłem właściwy grób.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyWto Maj 26, 2015 8:21 am

Powoli i starannie wydrapałem kolejny płatek olbrzymiej, skomplikowanej i poplątanej róży zajmującej spora część głównej płyty nagrobnej. Swego czasu ludzie zorientowali się, że co roku przybywa jej jeden płatek, jednak nigdy nie odkryli, kto je dorabia.
- Przeszło siedemset lat... - Usiadłem na ziemi tuż przed nagrobkiem. Byłem sam na cmentarzu, niewiele nowych grobów się tu pojawiało, a tej średniowiecznej części praktycznie nikt nie odwiedzał. Wpatrywałem się w kamienny grób próbując poukładać swoje myśli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyWto Maj 26, 2015 2:17 pm

Zdążyłem porządnie zmarznąć, siedząc od dłuższego czasu na cmentarzu w wietrzny, niezbyt ciepły dzień, jednak się tym nie przeszkadzałem. Powoli wstałem i otrzepałem płaszcz z resztek suchych liści oraz piasku. Rzuciłem ostatnie spojrzenie kamiennej płycie nagrobka, po czym wolnym krokiem odszedłem w głąb cmentarza. Przechadzałem się alejkami bezwiednie wybierając drogę, gdyż myślami byłem gdzie indziej. W końcu udało mi się dojść przynajmniej w minimalnym stopniu do ładu z samym sobą. Zniknąłem z cmentarza wracając do szkoły.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Cze 06, 2015 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptyWto Maj 26, 2015 8:56 pm

Po dłuższym czasie przeglądania papierów i prób zajęcia tym, ba, czymkolwiek, myśli. Miałem dość. Na prawdę konkretnie dość walki z samym sobą. Przeniosłem się do pokoju Revens mając nadzieję, że ją tam zastanę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:09 am

** Retrospekcje ***

- Proszę - powiedziałem szybko słysząc pukanie do drzwi gabinetu.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Cze 06, 2015 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:14 am

Weszłam do gabinetu dyrektora przeklinając w duchu schody do niego prowadzące.
- Dzień dobry - powiedziałam zamykając za sobą drzwi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:18 am

Uśmiechnąłem się na widok mojej uczennicy. Odchyliłem się w fotelu obserwując ją uważnie.
- Jakieś specjalne życzenia na dziś?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:22 am

- Żadnych - powiedziałam nie do końca wiedząc co mam robić. Wciąż dziwnie się czułam w tym gabinecie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:24 am

Wstałem z fotela i pewnym krokiem podszedłem do jednego z regałów zapełnionych książkami. Wyjąłem wcześniej upatrzony tom i podałem go Revens.
- Więc dziś mniej praktyki, więcej teorii. Zapraszam. - Wskazałem jej fotel naprzeciwko mojego biurka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:28 am

- Dobrze - podeszłam do biurka i usiadłam we wskazanym fotelu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:31 am

Stanąłem za fotelem, w którym siedziała Victoria, i wskazałem jej konkretny fragment w książce wychylając się ponad ramieniem dziewczyny.
- Modlitwy tradycji Indian, szamanizm, ichniejsze egzorcyzmy, często zwyczajnie ignorowane lub niedoceniane przez resztę świata, podobnie zresztą jak syberyjskie czy afrykańskie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:37 am

Kiwnęłam głową, po czym zerknęłam nerwowo na dyrektora. Chwilę później wrociłam do książki.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:40 am

Oparłem się o fotel dziewczyny zaglądając jej przez ramię i bawiąc się kosmykiem jej włosów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:44 am

Przełknęłam ślinę czując, że pan Pheles robi coś z moimi włosami. Starałam się skupić na czytanym tekście.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:48 am

Śledziłem wzrokiem tekst zapisany na katach starej księgi.
- Spróbuj przeczytać na głos tę pieśń - poleciłem szeptem nachylając się do ucha dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 12:57 am

Zarumieniłam się i ponownie przełknęłam ślinę.
- D-dobrze - wydukałam. Próbowałam najpierw przeczytać sobie w myślach, a dopiero potem na głos. Chwilę później zaczęłam czytać starając się brzmieć przy tym jak najbardziej naturalnie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 EmptySob Cze 06, 2015 1:00 am

- Nie. - Przerwałem jej gwałtownie.
- Nie, zero rytmu, melodii. Na Pustkę, to jest pieśń, a nie dziecięca rymowanka. To się czyta z intonacją, podług rytmu, a nie recytuje niczym fragment kodeksu karnego.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Cze 06, 2015 1:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet dyrcia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrcia
Powrót do góry 
Strona 10 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Palazzo Principale-
Skocz do: