Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:09 pm

- Czyli chcesz moje ubrania - podsumowałem, biorąc dziewczynę na ręce. Ogonem wyłączyłem laptopa, a ukochaną zaniosłem do łóżka.
- Chyba, że przed snem masz jeszcze ochotę na chwilę zabawy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:11 pm

Się wtuliła w niego jak nią niósł.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:14 pm

Ułożyłem dziewczynę na łóżku i pocałowałem ją.
- Pozwolisz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:15 pm

Odwzajemniła.
- Na co?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:16 pm

Przesunąłem dłoń po jej udzie, aż do talli i zatrzymałem w pasie, zaczepiając palec o szlufkę spodni.
- Na miłość, moja droga.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:17 pm

Zarumieniła się i spuściła wzrok.
- Nie chcę...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:18 pm

- Jak wolisz. Ale powiedz szczerze... Zraniłem cię?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:20 pm

- Nie, dlaczego pan tak uważa?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:24 pm

- Po prostu się martwię, to wszystko - odpowiedziałem z bladym uśmiechem. Wstałem z łóżka, po czym zabrałem się za szukanie koszulki. Tym razem z pierścieniem. TYM pierścieniem. I znów bokserki, niech się cieszy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:26 pm

A te bokserki były w kucyki hasające po trawce.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:27 pm

Nie kucyki, tylko pegazy. Nie znasz się. A ta trawka to chmurki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:31 pm

Ah, proszę wybaczyć.
Dziewczę bez słowa odebrało od dyrcia ciuszki i posżło do kibelka się przebrać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:32 pm

Ja zaś ubrałem się w moją pidżamę i czekałem na Revens.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:32 pm

Która przyszła. I wyglądała majestatycznie. Jedyny pierścień i pegazy na chmurkach
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:35 pm

Wiec ja zaciągnąłem do łóżka. Bez podtekstów, tylko zwykły sen.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:36 pm

Wspaniale.
Dziewczyna leżałą obok Mefa i myślała o gacioszkach, które jej pożyczył
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:40 pm

- Victorio... Byłem zbyt gwałtowny? - spytałem cicho, obejmując dziewczynę. Tak, wciąż mnie męczy ta kwestia.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:42 pm

Patrzy na niego i się rumieni jak o tym wspomina.
- To po prostu był mój pierwszy raz...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:45 pm

- Mhm... Po prostu mam nadzieję, że nie zrobiłem ci krzywdy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:49 pm

- Poboli i przestanie. Przeżyłam łamanie żeber, więc to też przeżyję.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:50 pm

- Nie pozwolę więcej na taką akcję z żebrami...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 10:58 pm

Się uśmiecha.
- To dobrze.
I się tuli.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 11:00 pm

- Śpij dobrze - wyszeptałem, całując ją w czoło.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 11:00 pm

Uśmiechnęła się bardziej.
- Dobranoc.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 EmptySro Gru 02, 2015 11:09 pm

Przytuliłem ją mocniej, całując dziewczynę w szyję.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 12 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: