Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:32 pm

Ja wtedy siedziałem obok łóżka, na ziemi, przeglądając komiksy. Na szafce nocnej stała zaś herbata, teraz już wystygła.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:34 pm

A dziewczę sie jakoś podnosi i stwierdza, że zabolało ją coś, co nie sądziła, ze ma i ze może ją zaboleć. I słyszy jak Mefi przerzuca stronę komiksu i poruszyła uchem mimowolnie. I szok. Totalny.
- Prze pana... - trochę wystraszona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:35 pm

- Mhm? - mruknąłem, nadal czytając.
- Jak się czujesz? - spytałem, podnosząc głowę i spoglądając w kierunku łóżka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:38 pm

- Bo... Jak to jest, że ja czuję że ruszam uszami, skoro ludzie uszami nie ruszają? I dlaczego boli mnie coś, czego nie mam?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:39 pm

Z cichym westchnieniem odłożyłem na bok komiksy, po czym wgramoliłem się na łóżko, siadając obok Victorii.
- Masz ogon i kocie uczy. Albo jak u wilczura. - Podałem jej lusterko, które wyjąłem z szuflady szafki nocnej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:41 pm

Się patrzy zdziwiona i maca te uszy.
- A-ale jak? - potem patrzy na ogon zdziwiona i wystraszona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:42 pm

Wzruszyłem ramionami.
- Rozmawiałem z Shiro. Fakt, że twoim ojcem jest bóstwo, tamta transfuzja, wcześniej wybryki twojego chowańca... Shiro uważa, że to wpływ tych wszystkich czynników.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:44 pm

Się patrzy w to lusterko.
- I będę tak wyglądać już zawsze? - smutki. - Te uszy to jeszcze, ale ogon...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:47 pm

- Nigdy nie zajmowała mnie kwestia zmiany wyglądu u bóstw i demonów z mitologii japońskiej... Cóż, to nie moje podwórko. Prawdopodobnie będziesz tak wyglądać, choć z tego, co mi wiadomo, tamtejsze istoty są zdolne do zmiany postaci.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:50 pm

- No lisy nabywają tę umiejętność po stu latach życia... Mogą całkowicie zmieniać sie w człowieka
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:52 pm

- Popracujemy nad tym - zapewniłem, obejmując dziewczynę.
- Nie martw się.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:52 pm

Się tuli do niego bo się trochę boi.
- Głodna jestem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:53 pm

- Mhm... Na co masz ochotę?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:54 pm

- Na serce... - milczy chwilę i się śmieje. - Na czekoladę, albo naleśnika z czekoladą. Albo czekoladowego naleśnika z czekoladą i w polewie czekoladowej, i jedna truskawka do dekoracji lub malinka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:56 pm

Wziąłem ją na ręce, wstając wcześniej z łóżka. Przypatrywałem się dziewczynie uważnie.
- Słyszysz na czworo uszu? - spytałem, niosąc ją do kuchni.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 EmptyNie Gru 13, 2015 10:57 pm

Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 40 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: