Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:35 pm

Milczałem przez chwilę, próbując dojść do tego, co to ma do rzeczy. Prawnie jest jej ojcem.
- Rozumiem. Czy może więc pan podać numer telefonu małżonki?


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Gru 05, 2015 3:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:36 pm

Zamiast odpowiedzi można było usłyszeć, jak facet woła żonę do telefonu mówiąc, że ktoś w sprawie jej bachora dzwoni. A żona podchodzi do telefonu.
- Słucham?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:37 pm

- Dzień dobry pani. Nazywam się Johann Faust, jestem dyrektorem szkoły, do której uczęszcza pańska córka. Mogę zająć chwilę? - powtórzyłem tę samą formułkę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:40 pm

- Tak, oczywiście. Stało się coś?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:46 pm

- Nie, z pani córką wszystko w porządku. Choć martwi mnie absolutny brak kontaktu z rodziną. Dlatego też dzwonię, by dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku. Mimo wszystko to dziecko...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:48 pm

- Kto pan naopowiadał takich bzdur? - pyta zdziwiona. Próbuje mu wciskać kity, ze się z nią chcą kontaktować, ale to Vica nie chce i bla bla bla.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:50 pm

- Tak się składa, że prócz pełnienia funkcji dyrektora jestem również nauczycielem. Mam kontakt z pani córką.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:54 pm

- I pan w te bzdury wierzy? Wie pan jakie są młode dziewczęta, gdy chcą zwrócić na siebie uwagę obiektu westchnień. Proszę sie nie przejmować tym jej gadaniem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:57 pm

- Mam doświadczenie jako pedagog, w kontakcie z uczniami... Poza tym raczej wolałem zbadać sprawę u źródła.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 3:59 pm

- WIęc ja panu mówię. Chcemy utrzymywać z nią kontakt, ale to ona nie z jakiegoś powodu nie chce...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:00 pm

- Dobrze, dziękuję więc pani za informację. Miłego dnia życzę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:01 pm

- Dziękuję i nawzajem.
Się rozłącza.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:05 pm

Odłożyłem telefon i zamknąłem kartę z dokumentami dziewczyny. Zastanawiałem się, czy powinienem jej o tym mówić...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:06 pm

Lepiej nie, bo będzie płakać, ze mama jej nie chce. Leiej niech śni o tym jk używa mocy do sprzątania w domu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:07 pm

Póki co wolałem nie poruszać tego tematu. Najwyżej sama spyta.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:09 pm

Raczej nie. Ale miło że się o to martwisz dyrciu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:10 pm

Obiecałem jej, że się dowiem, a słowa zamierzałem i wtedy dotrzymać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:17 pm

Miło.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:19 pm

Siedziałem więc w salonie z książką, zastanawiając się, kiedy dziewczyna się obudzi. Zdążyłem też odnieść do szkoły jej dokumenty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:22 pm

A Vica będzie zła, że sobie poszedł i go z nia nie ma.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:24 pm

W końcu zajrzałem do Revens.
- Och, obudziłaś się nareszcie. Jak ci się spało?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:34 pm

- ... Miał pan tu być
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:35 pm

- Wybacz... Obiecałem, że dowiem się czegoś o twojej rodzinie. Udało mi się ustalić, że wszyscy żyją. - Wolałem póki co pominąć część prawdy. Tę mniej przyjemną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:40 pm

I się ucieszyła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptySob Gru 05, 2015 4:40 pm

- Znalazłem też płatki śniadaniowe...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: