Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:17 am

- O co więc?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:18 am

- Nie chcę całować się z kimś, kto mnie nie kocha, i z kim nawet na randce nie była.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:19 am

- ... Muszę wprost mówić, że coś jest randką?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:19 am

- Byliśmy na randce?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:20 am

- Uciekłaś mi do lasu... Poza tym, skoro nie chcesz kogoś, kto cię nie kocha, to powinnaś chcieć mnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:21 am

- Nie można kochać kogoś, kogo się nie zna...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:21 am

- Znam cię przecież...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:22 am

- Nie w tym sensie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:23 am

- W jakim więc?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:24 am

- Nie wie pan o mnie wystarczająco dużo. To co pan widzi na lekcjach, czy "randkach" to to, co ja chcę zeby pan widział. Nie pokazuję wszystkiego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:24 am

- Pokaż więc. Chętnie zobaczę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:29 am

- Jestem leniwa, lubię się wysługiwać innymi, dokuczać ludziom, słuchać teorii spiskowych, obżerać się jak świnia a potem narzekać, że jestem gruba, nie umiem gotować, śpiewać tańczyć, obsługiwać pralki, sprzątać na błysk. Czytam głupie romansidła, oglądam filmy pseudonaukowe itp itd. Nic nadzwyczajnego we mnie nie ma.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:32 am

- A czy musi być w tobie coś nadzwyczajnego? Nie kocha się kogoś za to, że jest prezydentem, celebrytą czy noblistą. Kocha się za to, że jest i jaki jest. Jak miałbym ci udowodnić, że nie żartuję w kwestii moich uczuć?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:33 am

- Nie potrafi mi pan tego udowodnić. A ja nie uwierzę, dopóki nie zobaczę dowodu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:37 am

Westchnąłem cicho. Chwyciłem teraz również jej drugą dłoń, patrząc dziewczynie w oczy.
- Teraz się skup. Obiecałem, że gdy lepiej opanujesz swoje moce to nauczę cię telepatii. Teraz będziesz mieć przyspieszony pokaz. Połączę na krótką chwilę nasze umysły, więc się nie przestrasz. Skoro mi nie wierzysz... Będziesz miała okazję zobaczyć moje myśli, poczuć emocje... Ze wzajemnością.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:38 am

- Ze wzajemnością? - spytała zdziwiona. - Jak...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:40 am

Cóż, nie protestuje. Trzymając dziewczynę za ręce patrzyłem jej w oczy i utworzyłem na kilka chwil połączenie pomiędzy naszymi umysłami. Nie na długo, jednak wystarczająco, by zrozumieć, co się dzieje.
- Wszystko w porządku? - spytałem, przerywając kontakt.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:40 am

Pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:41 am

- Poczułaś coś?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:41 am

Pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:42 am

- Teraz mi wierzysz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:42 am

Trochę niepewnie kiwa głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:43 am

- Umiałaś rozpoznać myśli, uczucia, emocje? Oddzielić moje od twoich?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:43 am

- Nie wiem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptyPią Lis 27, 2015 12:45 am

- Więc zastanów się, co pojawiło się nagle. To były moje odczucia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 17 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: