Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:03 pm

Zgasiłem płomienie pstryknięciem palcami.
- Doprawdy... jestem Królem Czasu i Przestrzeni. Mogę przesunąć w czasie istnienie tych płomieni, przenieść je do innej linii czasowej, cokolwiek. - Westchnąłem z rezygnacja. Cóż, ten demon nie był zbyt błyskotliwy. Zdjąłem rękawiczki, chowając je do kieszeni marynarki.
- Pytała panna, dlaczego nie zdejmuje całych rękawiczek. Jak widać, mówiłem prawdę. Względy estetyczne. - Pokazałem jej szpony u dłoni.
- Czas wracać, za jakieś trzy godziny, może trochę więcej, zaczynają się zajęcia.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:07 pm

Chowała się za lisem, który załapał doła, że jego płomienie nic nie zdziałały. Pierwszy raz w życiu przegrał. To jest nie do pomyślenia.
Szop rzucał w kierunku Mefiego groźne spojrzenia, to na pewno zadziała. Na 100%.
Dziewczyna rozważała sprint do jeziora i poświęcenie go. Po czym stwierdziła, że nie. Lepiej oblać się butelką wody święconej. I stanąć wewnątrz różańca. Tak, to jest plan.
I tak właśnie zrobiła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:08 pm

- Odejdziesz w pokoju? Nie skrzywdzę jej. Mógłbym zatrzymać czas i pozbawić życia was wszystkich, lecz po co? Naprawdę lubię ludzi. Inaczej nie próbowałbym ratować ich od przeszło pięciu wieków - zwróciłem się do lisiego demona.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:10 pm

Lis był skupiony na użalaniu się nad sobą, więc nic nie słyszał.
Szop swoje. A Victoria stała i się recytowała wersy, które miała nadzieję, ze jakoś jej pomogą uniknąć spotkania z dyrektorem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:14 pm

Nie pomagały. Co najwyżej bardziej mnie irytowały. Wyminąłem więc zajętego swym smutkiem lisa i dość bezużytecznego szopa, stając przed dziewczyną.
- Wróci panna do szkoły? - spytałem, kładąc jej dłoń na ramieniu. Woda święcona parowała w zetknięciu z moja skórą tworząc lekkie poparzenia, jednakże nie czyniąc mi większej krzywdy. Nie ma to jak szybka regeneracja.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:15 pm

Trochę dziewczę zemdlało od nadamiaru emocji. A jak umierać to najlepiej nieprzytomnym.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:18 pm

Przyglądałem się jej przez chwile niezbyt zachwycony takim obrotem spraw. Podniosłem z ziemi różaniec, choć jego dotyk mnie piekł, i schowałem schowałem go do kieszeni, by móc później oddać dziewczynie. następnie podniosłem ją z ziemi, trzymając ostrożnie w ramionach, co poskutkowało jeszcze większą ilością pary z wody święconej.
- Zabiorę ją do szkoły. Was również mam teleportować?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:19 pm

Szop wlepiał swoje nienawistne spojrzenie.
Lis coś tam wybąkał żeby też go tepnąć.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:22 pm

Uznałem spojrzenie szopa za przyzwolenie, więc zabrałem ich obu wprost do mojej sypialni. Z pomocą magii osuszyłem dziewczynę, choć i tak większość wody święconej wyparowała przy zetknięciu z moją skórą. Ułożyłem Revens na łóżku, okrywając ją kołdra, by się nie wyziębiła.
- Możecie przy niej siedzieć, jeśli mi nie ufacie, a nie zdziwiłoby mnie to.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:33 pm

Lis to własnie zamierzał robić, szop również.
I siedzieli na łóżku. W dodatku bardzo im się nie podobało to, że dziewczyna skończyła w łóżku Mefa. Liseł wolałby ją widzieć w swoim... Wtedy mógłby zjeść jej serce i awansować do rangi bóstwa
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyNie Lis 15, 2015 11:55 pm

A więc tak szanował swoją "panią". Cóż, milutko.

Obok łóżka postawiłem krzesło, przyniosłem też dzbanek z wodą i szklankę dla dziewczyny.
- Herbaty? - spytałem, siadając na krześle.
- Jeśli wolicie to mam więcej krzeseł.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:09 am

Zarówno kitsune jak i tanuki nie potrzebują krzeseł. Wolą buyć blisko swojej pani.
- Nie trzeba , nie trzeba
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:11 am

Wzruszyłem ramionami i sięgnąłem po książkę, która leżała na nocnym stoliku. Cóż, ich wybór. Po prawdzie wolałem nie zostawiać ich samych z dziewczyną, bo jeszcze by ją znów wynieśli do Japonii.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:18 am

Aż takiej mocy to to nie ma.
Dziewczyna się obudziła po jakimś czasie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:19 am

- Jak się panna czuje? - spytałem, odkładając na bok książkę i uśmiechając się ciepło do uczennicy.
- Mam panny różaniec. - Przypomniałem sobie, wyjmując, już w rękawiczkach, rzeczony przedmiot z kieszeni.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:26 am

Victoria taka dsyć mocno wystraszona. Bo, po primo łóżko dyrcia, po secundo dyrcio.
Siedzi więc wystraszona tak, jak jest i myśli co się dzieje. I za ile zginie. I dlaczego Mefi jej nie zabił, gdy spała.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:28 am

Podałem dziewczynie jej różaniec, bo nie wyglądała na zbyt spokojną.
- Wody? - spytałem, wskazując ruchem głowy dzbanek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:30 am

Pokręciła głową. Na pewno woda w nim jest zatruta.
Lis się patrzył na Mefa, a szop podszedł się przytulić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:31 am

- A herbaty? - kontynuowałem równie spokojnym tonem co wcześniej.
- Za jakąś godzinę zaczyna panna lekcje...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:34 am

Znowu pokręciła głową. Herbata pewnie też zatruta. I ona do szkoły jnie idzie. Nie ma tak.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:36 am

Taki obowiązek, przepraszam bardzo. Nie moja wina, że się tak długo po Japonii szlajała.
- Nie odpowiedziała panna na moje pytanie. Jak się panna czuje?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:39 am

Jego. Jakby nie gonił to by się nie szlajała.
A ona odpowiadać nie chciała, bo to zły demon jest, który chce ją zabić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:41 am

Taaak, wróciłaby sama z tej Japonii. Chyba płynąc wpław przez ocean, a nawet dwa.
Westchnąłem cicho. Cóż, najwyraźniej nie chce współpracować.Pochyliłem się nad dziewczynę, kładąc jej wierzch dłoni na czole, tym razem jednak zdejmując w całości rękawiczkę.
- Nie ma panna gorączki, przynajmniej tyle. Zapewne to tylko przemęczenie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:44 am

Się trochę wystraszyła i odsunęła się gwałtownie spadając z łóżka. Zwinności egzorcysty i kocich ruchów prezentacji nadszedł czas
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 EmptyPon Lis 16, 2015 12:45 am

Uniosłem ręce w uspokajającym geście.
- Spokojnie. Mówiłem już wcześniej, że panny nie skrzywdzę. Poza tym, miałem ku temu mnóstwo lepszych okazji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 30 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: