Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:21 am

Ścisnęła nogi trochę bardziej. Względnie wróciło panowanie nad ciałem. A moc robiła co chciała. Aktualnie kusiła Anakina by przeszedł na jej ciemną stronę.
Dziewczę pozostawało czerwone i wystraszone. Pierwsze łzy zaczęły spływać po jej policzkach. A oddech byl strasznie płytki i przyspieszony.
A szuflady nagle się uspokoiły, bo już się gdzieś tam rezygnacja pojawiła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:25 am

Dziewczyna nie odpowiadała, słyszałem za to jej zdecydowanie przyspieszony, płytki oddech i kołaczące się nerwowo serce. Wyprostowałem się, puszczając przy tym uczennicę i wstając z łóżka.
- Niech panna tu zostanie na noc. Wolę panny nigdzie nie puszczać w takim stanie. Z ręką na sercu przysięgam, że panny nie tknę. Byłem ciekaw, co panna potrafi zdziałać z mocą półboga. - Rzeczywiście trzymałem prawą dłoń na sercu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:29 am

Zasłoniła czy ramieniem, żeby nie było widać, że płacze. Ale cóż. I tak było widać. I zeszła jakoś z tego łóżka i usiadła na podłodze w kąciku tuląc kolana. I płacze cicho, bo się wystraszyła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:31 am

Przyglądałem się z pewnego oddalenia dziewczynie, po czym zabrałem się za naprawianie zniszczeń z pomocą magii. Następnie przyniosłem z szafy koc i zbliżyłem się powoli do dziewczyny, by ją nim okryć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:33 am

Rzuciła w niego tym, co miała pod ręką. Padło na jakąś cegłę o Hitlerze. Cóż.
- Nie zbliżaj się do mnie - próbuje być groźna, ale jej to nie wychodzi, bo jest wystraszona i płacze.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:34 am

Zignorowałem książkę, której z łatwością ominąłem, po czym podałem dziewczynie koc.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:37 am

Którego nie chciała. Bo się bała. I nie chciała bo od Mefa. I chowa twarz między nogami a tułowiem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:38 am

Obserwowałem ją w milczeniu, po czym uklęknąłem, by zrównać się z uczennicą.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:39 am

Płakała dalej, bo nie zauważyła co robi Mefi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:40 am

- Hej - powiedziałem cichym, spokojnym głosem, wciąż jej się przyglądając.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:44 am

- Odejdź - takie ostanie próby bycia poważnym poważnym. Bo to już jest ten etap płaczu, że nic nie brzmi tak, jak powinno.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:45 am

- Przepraszam. Chyba trochę... przesadziłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:47 am

Podkurcza nogi jeszcze bardziej niż były. Za bardzo się boi, do tego wciąż płacze i już nawet nie ma zamiaru się odzywać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:48 am

Klęczałem w milczeniu przed dziewczyną przez kilka minut, po czym po prostu pochyliłem się w jej stronę i ją delikatnie przytuliłem. Krótko, zwykły uścisk, by bardziej jej nie straszyć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:51 am

Dopiero po chwili się zorientowała co się dzieje. NIe wytrzyła dłużej i zacżęła głośno płakać, jak małe dziecko po przebudzeniu w środku nocy gdy miało koszmar a mamy nie ma obok.
- Puść mnie - powiedziała starajac się brzmieć zrozumiale.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:52 am

Odsunąłem się zaraz od dziewczyny nie odwracając jednak od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:53 am

A ona popłakiwała dalej starając sie uspokoić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:58 am

Wstałem, nie chcąc jej dalej dręczyć.
- Może panna zostać tutaj. Będę w pokoju obok.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 12:59 am

Pokiwała głową niepewnie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:00 am

Westchnąłem cicho, przecierając twarz dłonią.
- Potrzeba pannie czegoś?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:01 am

Tym razem pokręciła głową. Ściana jest dobra. Wysłucha i pocieszy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:02 am

Ma koc, łóżko, jest tu ciepło. Dla bezpieczeństwa założyłem jednak dodatkowe bariery, by nic nie mogło tu wejść. Nawet z pomocą Revens.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:03 am

Nawet Puszek Okruszek? Smutki. Dziewczyna siedziała sobie dalej pod ścianą płacząc przy tym
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:04 am

Wyszedłem z sypialni, zostawiając jej zapalone światło już naprawionej żarówki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 EmptyWto Lis 17, 2015 1:05 am

I jak tylko Mefi wszedł to się rozpłakała głośniej i na nowo.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 35 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 35 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: