Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 12:47 am

Patrzy na niego nieufnie. Podobnie szop. Lis tylko obserwował wachlując się pięknie ozdobionym wachlarzem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 12:50 am

Lis jak widać bardzo dba o swoją panią.
Obszedłem łóżko i przyklęknąłem przy dziewczynie, chcąc pomóc jej wstać.
- Jak dla mnie nic się nie zmieniło, choć zna teraz panna moje prawdziwe imię. Poza tym, to tajemnica poliszynela. Większość egzorcystów jest świadoma mej demonicznej natury.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 12:57 am

Nie zamierzała skorzystać z pomocy. Jeszcze jej coś dziwnego zrobi. Odtrąca tą jego rękę i sama wstaje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 12:59 am

- Nie zamierzam panny skrzywdzić - powtórzyłem ponownie, również wstając.
- Nie winię też panny za te wydarzenia. Wszak w grę wchodził szok i strach, oraz wpływ zachowania ojca...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:03 am

Patrzy na Mefa nieufnie, w końcu to demon. Przystojny demon. Demon wywalony z piekła za bycie tak okrutnym.
Lis dalej.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:05 am

Westchnąłem ciężko.
- Możemy zawrzeć pakt. Demony nie mogą łamać paktów. Ja ze swojej strony będę pannę chronił, panna zaś nie będzie przede mną uciekać jak przed jakąś bestią i nie będzie się panna wymigiwać przed lekcjami ze mną. Zaufanie za zaufanie. Chyba, że ma panna inną propozycję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:06 am

Patrzy na niego.
- Zaufać demonowi?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:07 am

- Shiro... poprzedni paladyn potrafił. Wcześniej też potrafiła mi panna zaufać. Moja osobowość nie zmieniła się w jednej chwili tylko przez fakt, że zna panna moje prawdziwe imię.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:09 am

- Od samego początku planował pan wykorzystać moją naiwnosć.
- I to, że nie panujesz nad swoimi myślami... - dodał lis.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:12 am

Patrzyłem na nią z cokolwiek mało zadowolona miną.
- Jak niby miałbym pannę wykorzystać, patrząc jedynie na warunki, jakie podałem? I tak od uczniów wymagam, by nie uciekali i nie wymigiwali się do lekcji. A przekazywanie wiedzy jest doprawdy straszną krzywdą.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:13 am

- Na pewno znalazłby pan furtkę. Poza tym, nie chcę się smażyć w piekle, gdy umrę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:14 am

- Słowa nie powiedziałem na temat duszy. Po co by mi była panny dusza? Co panny zdaniem demony robią z tymi duszami?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:15 am

- Jedzą, wykorzystują do niewolniczej pracy... Nie wiem. A za samo zawarcie paktu mogę skończyć w piekle, nie dziękuję. Ja chcę w drugą stronę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:16 am

- Za zawarcie paktu nie ląduje się w piekle, to po pierwsze. Po drugie, współpracuję również z Watykanem, a im chyba bliżej do niebios.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:16 am

- Watykan to nie Bóg. I i tak się nie zgadzam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:19 am

- Spokojnie, do niczego panny przecież nie zmuszam. To była propozycja, by poczuła się panna pewniej i zrozumiała, że nie chcę jej skrzywdzić.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:20 am

Mimo wszysyto mu nie ufa i nie czuje się ani trochę pewniej
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:22 am

Usiadłem na łóżku obok lisa. Puszystej, futrzastej istoty o humanoidalnym kształcie... Mniejsza. Uznajmy, że lisa.
- Co więc zamierza panna zrobić? - Przemilczałem fakt, że w moim mieszkaniu nie ma drzwi prowadzących do reszty świata.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:23 am

- Chcę stąd wyjść - oznajmiła patrząc na dyrcia. Nie musiał jej mówić, ze nie ma tu drzwi. Lis ją telepatycznie poinformował.Bo widział.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:24 am

- I co wtedy panna zrobi? Ucieknie z szkoły?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 1:25 am

- Pójdę spać, zmęczona jestem.
Ale o tym, ze na zajęciach nie ma zamiaru sie więcej stawiać już nie powiedziała.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 8:26 am

- Lekcje, panno Revens. Trzeba było nie hasać po Japonii całą noc. - Przypomniałem ze spokojem, wciąż nie ruszając się z miejsca.
- I chyba nie muszę wspominać o tym, że nie powinna panna uświadamiać tych wszystkich niewinnych dziatek w szkole.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 8:53 am

- Spać.
Lis spojrzał na niego blagalnyn wzrokiem.
- Daj jej spać bo bedzie nieznosna
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 11:28 am

- Co najwyżej w moim gabinecie lub tutaj. Chcę mieć pannę na oku. I wyjaśnić kwestię Bishamonten'a. Owszem, wiele mamy w szeregach egzorcystów osób z domieszką krwi demona. Jeśli chodzi o herosów, pół bóstwa, sprawy mają się już nieco inaczej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 EmptyPon Lis 16, 2015 12:25 pm

Patrzy na niego i trochę taka niezadowolona.
- I co w zwiazku z tym?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 31 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 31 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 31 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: