Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:03 pm

- To jak mam uciec? Się uparł bo bliższym spotkaniu z moim ojcem. A ja się boję
Idzie sobie w stronę jakiejś góry. Może to Fudżi jest.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:06 pm

- To coś w guście uciekania przed archaniołem. Niezbyt ma sens. Lubi się w ten sposób bawić, głownie dlatego jeszcze go tu nie ma. Możesz się oblać wodą święconą, to powinno go chociaż lekko oparzyć... Albo obwiesić talizmanami.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:13 pm

- W sumie mam pewien pomysł... Japońskie bóstwa używają talizmanów, na których zapisują słowa. A słowa zyskują faktczną moc. Nie wiem czy ze mną takie coś by zadziałało...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:14 pm

- A jesteś bóstwem? - spytał z powątpiewaniem Asmodeusz.

Ja zaś byłem całkiem blisko owego lasu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:16 pm

- W połowie.
Liseł się z dupci pojawił i zaproponował że ją podwiezie kawałek, bo Mef blisko. I wskoczyła mu na plecy, a ten sobie zaczął lecieć szybko. Choć nie tak szybko jak f16
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:19 pm

A Mod stwierdził, że pierdzieli taką robotę i wziął się zniknął.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:20 pm

Czemu Mod jest takie ciepłe kluchy? ;-;
Sobie dolecieli do góry. A potem z góry do jakiegoś miasta lecą, w którym jeszcze nikt nie byli
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:22 pm

Bo odleciała na lisie i nie miał zamiaru jej pieszo gonić? A latanie publicznie to zły plan.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:23 pm

Lis zrobił, że ich widać nie było. Dlatego było to w miarę bezpieczne.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:25 pm

Mod ma na myśli jego latanie za lisem.
Ja zaś się nie spieszyłem. Póki co mogłem cieszyć się polowaniem, lecz jeśli to potrwa zbyt długo to pobawimy się w inny sposób.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:28 pm

Cóż.
Dziewczę w końcu dotarło do jakiegoś miasta. I sobie dalej podróżowało. I było nawet ciekawie i zabawnie w tym mieście.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:29 pm

A ja podążałem za nią. Taka zabawa w kotka i myszkę, choć ja idę po dość wyraźnym tropie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:30 pm

W końcu zrobiła się głodna i poszła do jakiegoś centrum handlowego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:31 pm

Te jeny to chyba jej kieszonkowe od tatusia. Cóż, nie mam tego problemu. Magia, teleportacja, ot, uroki potęgi Króla Piekieł.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:34 pm

Cudownie.
Kupiła coś i wyszła innym wyjściem. I podróż pociągiem do innej dzielnicy miasta.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:35 pm

Na piechotę gonie, zabronisz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:37 pm

Ależ skąd
I sobie wyskoczyła kilka dzielnic dalej i zwiedzała dalej poruszajac się wglednie dalej od Mefa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:39 pm

Zapadał wieczór, co oznaczało, że w naszej, szkolnej strefie czasowej musi być koło czwartej, może nawet piątej nad ranem. A to oznacza dość zabawy jak na dziś.
- Panna Revens? - spytałem, teleportując się tuż za dziewczyna.
- Niekulturalnym jest tak uciekać...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:41 pm

Liseł się zmienił w człowieka i stoi między nią a Mefem gotów go podpalić swoim NIEBIESKIM łogniem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:43 pm

Pf, Szatan ma błękitny. Mój młodszy, ekhem "brat" również.
- Sugeruje się odsunąć. Nie chcę zmuszać nikogo do walki, okaleczać ani też zabijać przyjaciół mojej uczennicy. I chowańców.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:48 pm

- Dręczysz moją panią - stwierdził stanowczo lis.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:50 pm

- W jaki sposób uczyniłem jej krzywdę? - spytałem spokojnie, z łagodnym, choć nieco znudzonym uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:52 pm

- Chodzisz za nią cały dzień, a ona się boi. W dodatku grozisz mnie, groziłeś czcigodnemu Bishamonten'owi.
- Nie chciałeś jej wypuścić ze swojego gabinetu - dodał szop. - I trzymałeś ją tak mocno, że odsuąć się nie mogła. Nie oznacza to nic dobrego.
Dziewczę postanowiło korzystać z okazji i próbował ucieczki.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:56 pm

Teleportowałem się z drugiej strony, bliżej dziewczyny, a dalej lisa.
- Groziłem Bishamonten'owi, gdyż mnie zaatakował i był zbyt blisko Revens. Nie byłem wtedy świadom, iż jest jej ojcem, nie znałem jego zamiarów. Co do gabinetu, cóż, lepiej nie wypuszczać spanikowanej nastolatki, lecz pozwolić jej ochłonąć. Gdybym chciał ją zabić, wszyscy dawno bylibyście martwi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 EmptyNie Lis 15, 2015 10:59 pm

Dziewczyna pisnęła wystraszona. A lis spojrzał na Mefa. I stwierdził, że nie pozwoli tak traktować dziewoi. I zrobił że lisi ogień zaczął się palić na ciuchach dyrcia. Widząc to dziewczyna pobiegła do futrzaka w ludzkiej formie. Względnie ludzkiej.
A szop gotów był znów zabijać Mefa spojrzeniem. Vic na Moda nie miała co liczyć, więc nawet nie próbowała go wzywać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 29 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 29 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: