Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Paryż

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptyPią Maj 29, 2015 11:58 pm

- Mdłości nie mijają po pierwszym trymestrze, pamiętaj o tym. - Mówiąc to zaczęłam grać na instrumencie zapominając o tym, że są tu inni.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:14 am

Kobieta przymknęła oczy słuchając granej muzyki. Jej mąż skwapliwie skorzystał z chwili spokoju opierając się o stojącą za nim kanapę i oddychając głęboko. Po około pół godziny udało mi się dotrzeć do domu z obojgiem dzieci i psem, w dodatku żadne z nich nie było ranne, nadmiernie brudne, ani wyziębione.
- Ciociu, już jesteśmy! - Elizabeth pognała ku Shurze z radosnym śmiechem kiedy tylko udało mi się ją zmusić do przebrania butów. Niedługo po niej przybiegł również Levi i oboje wraz z Shurą wrócili do plecenia zrezygnowanemu Angelowi warkoczyków. Nieco zziajany szczeniak pognał w ich kierunku, po czym zwinął się w kłębek u stóp dzieci.
- Nie wychodzisz z wprawy - pochwaliłem zonę stając obok fortepianu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:20 am

Przerwałam słysząc słowa męża.
- Dziękuję - odpowiedziałam z uśmiechem. Wstałam i poszłam do kuchni. - Chce ktoś coś do picia lub jedzenia? - zawołałam otwierając szafkę z kubkami. Z salonu doszły mnie krzyki Leviego i Elizabeth, że chcą soku, a do jedzenia ciasteczka, które schowałam przed obiadem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:28 am

Shura poprosiła o herbatę, jej maż tak samo. Poszedłem do kuchni by pomóc żonie w zaniesieniu wszystkich filiżanek i kubków do jadalni. Nim woda się zagotowała dzieci wraz z ciocią skończyły zaplatać włosy Arturowi, który z ulgą usiadł na kanapie odsuwając się poza zasięg ich rąk.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:36 am

Przyniosłam dzieciom talerzyki z ciasteczkami i postawiłam na stoliczku do kawy, który stał przy kanapie. Levi wziął jedno, zjadł je, po czym postanowił pobawić się z psem. Wziął linę i razem ze szczeniakiem pognał na ogród. Elizabeth została z nami i usiadła obok Angela zajadając się ciastkiem.
Ja natomiast usiadłam w głębokim fotelu i popijałam herbatę.
- Od jak dawna wiecie? - zapytałam patrząc na Shurę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:42 am

Usiadłem obok córki pilnując, by nie dręczyła dalej swego wujka, który i tak na dziś miał dość.
- Am... Tydzień? - Shura rzuciła mężowi pytające spojrzenie. Kiedy ten kiwnął głową kontynuowała: - Kazał mi codziennie powtarzać test mając nadzieję, że to jednak pomyłka - opowiedziała śmiejąc się przy tym.
- Nie nadaję się na ojca. Nie mam cierpliwości do takich maluchów. Poza tym wciąż mnie nie ma, dziecko praktycznie nie będzie mnie widywać... - tłumaczył się paladyn.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 12:57 am

- Jakoś dałeś sobie zrobić warkoczyki - zauważyłam posyłając blondynowi uśmiech. Ponownie napiłam się herbaty. Elizabeth ziewnęła nieco znudzona i oparła głowę o Mephisto zamykając przy tym oczy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:04 am

Angle potrząsnął głową, a warkoczyki zawirowały wokół niego.
- Teraz wystarczy chwila cierpliwości, a nie kilka lat. To zupełnie inna sprawa - upierał się Artur. Objąłem córeczkę w opiekuńczym geście gładząc ją delikatnie po główce.
- Przesadzasz, maluchy uwielbiają was oboje, nie tylko Shurę - stwierdziłem zgodnie z prawdą. - To znaczy, że jednak umiesz się zajmować dziećmi.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Maj 30, 2015 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:08 am

- Dzieci nie są takie złe. Zwłaszcza kiedy są ludźmi. Nie klaszczą w dłonie i nie znikają z kuchni - powiedziałam upijając kolejnego łyka herbaty. Elizabeth zdawała się zasypiać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:12 am

- Raz mu się zdarzyło, zapanuje nad tym. - Stanąłem w obronie syna przypominając sobie, że z opanowaniem umiejętności Amaimona i samego Amaimona miałem masę kłopotów. Oby tamte doświadczenia pomogły mi uniknąć podobnych sytuacji.
- Wam takie atrakcje raczej nie grożą - zauważyłem sięgając po swoją herbatę. Shura tylko pokiwała głową z uśmiechem i oparła się o ramię męża.
- Widzisz? Oni dają sobie radę z dwoma demonami, więc my mamy nie dać sobie rady z jednym człowiekiem? - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:15 am

Postanowiłam przemilczeć fakt, że "oni", to para składająca się z człowieka i demona. Demon nad demonem potrafi zapanować. Westchnęłam, a następnie spojrzałam w kierunku wygaszonego telewizora.
- Jest dzisiaj coś ciekawego? - zapytałam sięgając po pilota.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:23 am

- Nie mam pojęcia. - Wstałem biorąc przy tym córeczkę na ręce.
- Zaniosę ją na górę, tam będzie miała ciszę i spokój. Później sprawdzę, co u Leviego - oznajmiłem wymijając gości i wchodząc na piętro. Ułożyłem Elizabeth w jej łóżeczku i dokładnie ją przykryłem. Następnie wyszedłem na dwór wyglądając za dom w poszukiwaniu syna.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:26 am

W tym czasie, w którym Mephisto udał się z córką na górę włączyłam tv i zaczęłam skakać po kanałach w poszukiwaniu dobrego filmu. Co jakiś czas wymieniałam się z Shurą komentarzami na temat tego, co w tym pudle się wyświetlało.
Levi przeciągał linę razem z psem, który mimo tego że przegrywał, nie dawał za wygraną.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:30 am

- Robi się ciemno, nie siedź zbyt długo na dworze - nakazałem synowi po czym wróciłem do domu. W salonie zastałem Angela obejmującego ramieniem zonę oraz moja Victorię szukającą czegoś sensownego w telewizji.
- Mały i pies jeszcze nic sobie nie zrobili - oznajmiłem siadając znów na kanapie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:34 am

- Levi nie jest tak niezdarny, jak mój brat - odpowiedziałam z dumą. Postanowiłam po raz już kolejny w moim życiu obejrzeć Titanica. Nic lepszego w tv nie było, więc specjalnego wyboru nie miałam.
Gdy Jack zaczął sie rozbierać, celem wskoczenia za rudą do wody, do domu wrócił Levi wraz z psem. Żadne z nich nie było brudne, o dziwo.
- Oglądasz z nami? - zapytałam patrząc na chłopca. Piesek poszedł do kuchni i zaczął pić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:41 am

Mały spojrzał na film, później na nas, ponownie na film, po czym odwrócił się na pięcie i poszedł na gorę. Słychać było szum płynącej wody, a więc jednak postanowił się umyć.
- Watykan bardzo was dręczy? - spytałem korzystając z przerwy na reklamy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:43 am

Odprowadziłam syna wzrokiem. Trudno. Gdy tylko się napił, piesek ochoczo przytargał swoje posłanie pod fotel na którym siedziałam i położył się. Widząc to niemal zapiszczałam jak nastolatka na widok swojego idola.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:47 am

- Nie bardziej niż zazwyczaj. Chyba będę musiała za jaki czas zrobić sobie przymusowy urlop. - Shura nie wyglądała na zachwyconą z tego powodu.
- Nawet tam nie pracują ludzie bez serca, pozwolą ci odpocząć. Takie narażanie życia i forsowanie organizmu nie służy dziecku. - Mówiąc to Artur uśmiechnął się do żony ciepło.
- Nie rozumiem fenomenu psów... Wierne toto, całkiem miłe, ale gdzie mu tam do smoka - mruknąłem widząc reakcję żony na zachowanie kundelka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:51 am

Spojrzałam na męża groźnie.
- Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I jest uroczy. I nigdy nie strzela fochów. I nie trzeba się bać oddychać w jego towarzystwie. - Mówiąc to odłożyłam kubek na stolik, nastepnie usiadłam na podłodze, obok pieska. Położyłam dłoń na jego puchatym brzuszku i zaczęłam masować. Taka słodycz...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:53 am

- Nie widziałaś porządnie wychowanych smoków. Lub też zwyczajnie starych, one z wiekiem same nabierają mądrości, cierpliwości i ogłady - odpowiedziałem wracając do picia chłodnej już herbaty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 1:56 am

- Wolę psy -odpowiedziałam przytulając się do szczeniaczka. - Sprawdź czy młody żyje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 2:00 am

Z niechęcią zwlokłem się z kanapy. Wszedłem na górę i zajrzałem do pokoju dziecięcego. Zarówno Elizabeth jak i Levi spali, cali i zdrowi.
- Oboje żyją i śpią - oznajmiłem schodząc znów do salonu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 2:02 am

- To dobrze - powiedziałam bawiąc się z psiakiem. Po chwili pogłaskałam go po główce i poszłam umyć ręce.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 2:07 am

- Powinniśmy się zbierać - wymamrotała Shura wtulając się w Artura.
- Moje klucze wciąż działają bez zarzutów? - spytałem, co Angel natychmiast potwierdził. Kilka minut później oboje pożegnali się z nami i przy pomocy zaklętego klucza przenieśli się wprost do Watykanu.
- Tak się zastanawiałem, kiedy i ich kopnie to szczęście rodzicielstwa...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 EmptySob Maj 30, 2015 2:10 am

- Mnie też to zastanawiało - powiedziałam wracając z łazienki. Chwyciłam jedno z ciasteczek uszykowanych dla dzieci i zaczęłam jeść.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





Paryż              - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Paryż
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Świat zewnętrzny-
Skocz do: