Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet dyrcia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 9:30 pm

Patrzyłam na pana Phelesa zastanawiając się o co chodzi. Może przypomniał sobie, że jestem uczniem, a on dyrektorem i nie powinniśmy? Chyba jednak go to nie obchodziło, skoro powiedział co powiedział, a ja tylko pokiwałam głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 9:34 pm

No proszę, nawet zgadzała się na bycie moją własnością. Wprost cudownie, wszystko idzie nadspodziewanie łatwo.
- Czy teraz zgodzisz się ze mną zatańczyć? - spytałem przypominając dziewczynie o moim niedawnym pytaniu dotyczącym jej umiejętności tańca.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 9:38 pm

- A pytał pan wcześniej? - Patrzyłam na niego autentycznie zdziwiona. Niby coś tam mówił jak bawiłam się z tymi jego włosami, ale nie pamiętam co.
Czy ja umiem tańczyć? Niby czegoś tam w podstawówce uczyli, ale to było dawno... Kurde. Chyba jednak nie umiem tańczyć...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 9:55 pm

- Owszem, pytałem, czy umiesz tańczyć. Choć to właściwie bez znaczenia, mogę cię poprowadzić - zaproponowałem chwytając dłoń Revens wolną ręką, gdyż drugą wciąż obejmowałem ją w talii.
- Znasz jakiekolwiek tańce?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 9:59 pm

- Z nazwy - odpowiedziałam patrząc na mężczyznę. Wolną rękę położyłam na jego ramieniu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:03 pm

- Więc nic nie szkodzi. Walc jest dość łatwy do opanowania... - Nim Victoria zdążyła cokolwiek jeszcze dodać zacząłem ją prowadzić krok po kroku.
- Prawa, bok, razem. Lewa, bok, razem. Widzisz? To całkiem proste - mówiłem za każdym razem, gdy miała wykonać kolejny krok.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:09 pm

Robiłam to, co kazał dyrektor i szło mi w miarę po ludzku.
- Yhm... - wymamrotałam starając się skupić na tym co robię. Po kilku chwilach postanowiłam wrócić do gry w pytania, oczywiście nie przerywając tańca. - Gdzie się pan tego nauczył?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:13 pm

- Głównie na dworach królewskich. Dawniej tylko wyżej postawieni mogli sobie pozwolić na luksus takich zabaw - odpowiedziałem powoli i spokojnie prowadząc dziewczynę w tańcu o wiele wolniejszym niźli normalny, jednak od czegoś trzeba zacząć.
- Skąd ci przyszło do głowy że jestem elfem?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:17 pm

Przypominając sobie reakcję dyrektora na moje stwierdzenie, że jest elfem sama zaczęłam się cicho śmiać.
- Uszy, plus to, że od przeszło pięciuset lat wygląda pan tak samo... Cukierki wylatujące z parasola to bzdura?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:22 pm

Pokręciłem głową ze śmiechem. Cóż za dziwne pomysły. Dobrze, dziwne to mało powiedziane, a kreatywność ludzie wciąż staje na wysokości zadania.
- Oczywiście, że nie. Widziałaś kiedyś elfy, że o tym pomyślałaś, czy to tylko wpływ książek?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:29 pm

- Książki i filmy. - Mówiąc to przypomniałam sobie Orlando Bloom w roli Legolasa. Cud, miód i fistaszki. - Fioletowy to pana ulubiony kolor? - od dłuższego czasu dręczyło mnie to pytanie, oraz to czy pan Pheles zdawał sobie sprawę z tego jak dziwnie wygląda w ubraniach tego koloru.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:44 pm

- Zgadza się - przyznałem wciąż tańcząc. Po chwili zaczęliśmy się dodatkowo obracać, a nie tylko stawiać odpowiednie kroki na przestrzeni prostokątnego skrawka podłogi.
- Naprawdę się boisz opinii uczniów o naszych... lekcjach?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 10:58 pm

- Opinii może nie... Niech sobie myślą co chcą, po prostu nie lubię dowiadywać się o sobie różnych rzeczy z plotek. - Spojrzeniem zaczęłam wodzić po ścianach w poszukiwaniu zegara, ale nie mogłam żadnego znaleźć. To może gdzieś na regałach... W końcu zauważyłam poruszającą się wskazówkę sekundową. Trochę już późno, nie ma się co dziwić, że jestem zmęczona. - Odczuwa pan te same potrzeby co ludzie? Głód, pragnienie, sen itp?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:09 pm

- Tak, odczuwam. Przebywam w tym świecie we własnym ciele, nikogo nie opętałem, więc potrzebuję snu, jedzenia i picia. Właściwie nikt nie przeżyłby tyle lat opętany przez demona z moją mocą, ale to już inna kwestia. - Odwróciłem się w kierunku, w którym coś przykuło uwagę Victorii. Ach tak, czas leci.
- Jakie jest twoje największe marzenie?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:14 pm

- Wrócić do Francji, zobaczyć moją rodzinę... Może kiedyś mieć dzieci... - Znowu spojrzałam na zegarek. Długo już nie pociągnę. - Pan ma jakieś marzenia? - W pełni zdawałam sobie sprawę z tego jak niedorzecznie brzmiało to w odniesieniu do demona, ale cóż... Na nic lepszego nie wpadłam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:20 pm

- Nie jesteś w tej szkole uwieziona, a za kilka lat będziesz pełnoprawnym egzorcystą. Możesz wtedy podróżować po całym świecie lub też związać się z konkretnym miejscem. - Nie rozumiałem, dlaczego określa coś takiego marzeniem miast celem. Kiedy usłyszałem jej pytanie pomyliłem krok, jednak natychmiast się poprawiłem.
- Miałem - odpowiedziałem w końcu bez cienia uśmiechu na twarzy.
- Rodzina nie chce cię widzieć?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:26 pm

- Boją się, że jestem psychopatką, która może ich przez przypadek zabić próbując się bronić przed "czymś czego nie ma". - Uśmiechnęłam się smutno. - Chcę im pokazać, że jestem normalna i nie mają się czego bać. - Spojrzałam na dyrektora zainteresowana czasem przeszłym, który wystąpił w jego odpowiedzi. - "Miałem"?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:31 pm

Czyli nikt w jej rodzinie nie jest w stanie dostrzec demonów. Przypadek jakich wiele w tej szkole, jeśli nie większość. Nie dziwiło mnie to, lwia część społeczeństwa ludzi poza tą wyspą nie byłaby wstanie dostrzec Beliala, gdyby ten zapukał do ich drzwi i się przedstawił wraz z całym oddziałem doborowych wojów, a co dopiero mówić o widzeniu pomniejszych bytów.
-Teraz nie mam już marzeń, tamto przepadło. Mam jedynie cele. Wspominałaś o dzieciach... Nie bałabyś się o nie?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:35 pm

- Oczywiście, że bym się bała. Każdy rodzic boi się o swoje dzieci, niezależnie od tego czy demony widzi czy nie. - Skoro dla mnie to było coś oczywistego, to dla kogoś w jego wieku tym bardziej powinno być. - Wolno wiedzieć co to było za marzenie? - wolałam nie zmuszać go do odpowiedzi. Tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:50 pm

- Nie, nie to maiłem na myśli. Bałabyś się o nie z powodu demonów? Że z powodu twojego zawodu demony mogą uderzyć w twoich najbliższych? Wiem, do czego niektórzy z nich są zdolni i znam sposoby ich działania. - Patrzyłem na nią z niejakim smutkiem w oczach. To jeden z powodów, przez które gram po stronie ludzi, a przynajmniej teraz.
- Nie chcę o tym mówić.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Wto Lip 07, 2015 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyCzw Maj 07, 2015 11:54 pm

Kiwnęłam głową. Skoro nie chce powiedzieć na pewno ma ku temu wystarczająco dobry powód. Nie będę naciskać.
- Tak, bałabym się o to. Od jak dawna jest pan egzorcystą?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyPią Maj 08, 2015 12:01 am

Zamyśliłem się próbując sobie przypomnieć rok, w którym zdecydowałem się pomóc ludziom. Ile to już lat minęło...
- Ponad sześćset czterdzieści, przynajmniej oficjalnie - odpowiedziałem w końcu dając sobie spokój z rozważaniami, czy są to sześćset czterdzieści trzy czy też cztery lata.
-Jaka jest twoja motywacja, by być egzorcystą?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyPią Maj 08, 2015 12:06 am

- Chcę pokazać rodzinie, że nie jestem niebezpieczna. Mówiłam. - Zatrzymałam się na moment i chwyciłam za głowę. Czas spać. - Przepraszam, zmęczona już jestem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyPią Maj 08, 2015 12:13 am

Skinąłem głową na potwierdzeni, że rozumiem. Kiedy dziewczyna powiedziała, że chce już iść spać, bez ostrzeżenia puściłem jej dłoń i chwyciłem Victorię pod kolanami, druga ręką wciąż obejmując ja w talii.
- Nie byłem nigdy w twoim pokoju, więc mogę spudłować - ostrzegłem, nim się teleportowaliśmy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 EmptyPią Maj 08, 2015 12:31 am

*** le następny dzień ***

Przy schodach prowadzących do gabinetu spotkałam jedną z uczennic. W dodatku jedną z tych, które za mną nie przepadają. Rzuciła w moim kierunku kilka złośliwości, zignorowałam je. Wchodząc na kilka pierwszych stopni usłyszałam jak mówiła, że widziała dyrektora wychodzącego z mojego pokoju późną porą. Nie musiała więcej mówić. Wiedziałam jak można to odebrać. Nie odezwałam się do niej, tylko ruszyłam dalej w górę schodów.
Gdy dotarłam na szczyt zapukałam do gabinetu pana Phelesa. Stałam pod drzwiami czekając na pozwolenie na wejście.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





Gabinet dyrcia - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrcia
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Palazzo Principale-
Skocz do: