Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:32 pm

- Nie...
Się tuli do Mefa, żeby się uspokoić. I zamyka oczy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:35 pm

Objąłem dziewczynę bez słowa, pilnując przy tym, by nie poparzyła się przypadkiem gorącą czekoladą.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Pon Lis 23, 2015 11:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:36 pm

Się tuliła dalej, wciąż próbujc się uspokoić
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:38 pm

Siedziałem więc spokojnie, oplatając ją w tali ostrożnie ogonem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:40 pm

Otworzyła oczy i zerknęła nerwowo na ogon.
- Może pan go zabrać? - spytała cicho odsyłając kubek na szafkę nocną.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:41 pm

- Przeszkadza ci? - spytałem, zabierając jednak ogon.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Pon Lis 23, 2015 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:42 pm

- Trochę - przyznała, zamykając oczy. Zniknięcie ogona było dla niej wielką ulgą.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:44 pm

Mając w pamięci postać zdradzieckiego lisiego demona zmieniłem swój ogon na puszystą, futrzaną kitę, którą owinąłem dziewczynę ponownie.
- A teraz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:45 pm

Zerka na ten ogon i się jej plakać chce. Bo lubiła lisa, a to taka menda była. I za nim tęskni
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:46 pm

Moja kita jest ciemnofioletowa. Jak włosy.
- Jeśli ci przeszkadza to powiedz...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:48 pm

Ona w sumie nawet nie wie co teraz czuje. I się zaczyna kołysać i głosem małej dziewczynki prosi, żeby jej kołysankę zanucił.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:51 pm

Przytuliłem ją nieco mocniej, by uspokoić dziewczynę. Jej prośba cokolwiek mnie zdziwiła. Nie znam zbyt wielu tego typu piosenek. Zacząłem więc po chwili przekopywania pamięci śpiewać cicho, po polsku. Twardowski zwiedzał Polskę, a ja wraz z nim. Zdarzyło mi się słyszeć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:52 pm

Niewielę dziewczę rozumiało, ale powoli zasypiało. I w końcu zasnęło wtulone w Mefa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:55 pm

Całkiem uroczo i niewinnie wyglądała, gdy tak spała wtulona w mnie. Aż mi się głupio zrobiło, że chciałem zbrukać tę niewinność. Otchłani, poczucie winy u demona, w dodatku z takiego powodu... Ułożyłem ją ostrożnie w łóżku, zdejmując jedynie buty i opatulając kołdrą.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:57 pm

I widzisz co być zrobił? I widzisz? A tak to masz chociaż widoczki na niewinną, młodą dziewczynę. Która śpi opatulona w kocyk dyrcia i swoją kołdrę. Dobre połączenie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyPon Lis 23, 2015 11:59 pm

Po chwili wahania na progu jej pokoju zamknąłem drzwi i położyłem się na łóżku obok dziewczyny, przytulając ją. Wolałem nie zostawiać szansy na to, że będzie mieć koszmary i spanikuje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 12:02 am

I się przez sen przytuliła. Tak samo robiła z lisem zanim się okazał zdradziecką mendą
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 12:03 am

A teraz ja ją przytulałem. I też w końcu usnąłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 12:04 am

I sobie tak spali. A dziewczę obudziło się rano.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 12:07 am

Przytulane przeze mnie i owinięte ogonem. Puszystą wersją ogona. Ja sam nie spałem już od dłuższego czasu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 12:08 am

Wystraszyła się bardzo. I z piskiem spadła z łóżka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 7:40 am

Zerwałem się z łóżka do pozycji półleżącej, podpierając się na rekach.
- Co się stało? Miałaś znów koszmary?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 8:34 am

Odsunela się od łóżka wystraszona.
- Co pan tutaj robi?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 8:59 am

- Pilnowałem cię. Byłaś dość roztrzęsiona i wolałem cię nie zostawiać samej... Nie bój się, nic ci przecież nie zrobiłem. Tylko leżałem obok.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Lis 24, 2015 11:36 am

Patrzy na niego wystraszona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: