Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:45 pm

Postanowiła zaprezentować. Przyleciał do niej jakiś patyczek, który zatrzymał się tuż przed jej twarzą.
- Mniej więcej tyle. Mogę strzelić z pistoletu nie dotykając go, ale wtedy mam mniejszą celność.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:47 pm

- Ograniczona telekineza... Prócz tego oraz przepalanie żarówek nic więcej?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:49 pm

- Jak się uprę to lusterko może pęknąć...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:50 pm

Milczałem przez chwilę, analizując informacje.
- Trzeba będzie nad tym popracować...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:51 pm

- Jak?
Liseł przesuwa łapcię z jej pleców w kierunku tali.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:53 pm

- Coś takiego dość łatwo może się wymknąć spod kontroli, więc myślę głównie o choćby ogólnym przeszkoleniu magicznym, później zaś zależnie od panny predyspozycji.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:55 pm

- Nie. Magia to zło. Bóg nie pozwala. Nie wolno.
Lis ją tak tuli trzymając łapsko w pasie dziewoi. I patrzy na dyrcia.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:57 pm

Ignorowałem starannie tę bezczelna, futrzastą istote.
- Chciałbym zwrócić uwagę na to, że już jej panna używa. i jest panna córka bóstwa wojny. Bynajmniej nie Ad... Jah... nie bóstwa chrześcijan.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 7:59 pm

- Czyżby miał pan problem z wypowiedzeniem "Adonai"?
Się uśmiecha do niego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:02 pm

- Wie panna, że nie jestem wstanie wymówić pewnych imion. Jednakże tak, o tym bóstwie mówię. Wracając do kwestii panny mocy...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:05 pm

- Moja moc nie jest zła i szatańska!
Liseł ją tuli trochę bezczelniej żeby się uspokoiła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:08 pm

- A o jej opanowanie mi chodzi. Owszem, nie jest. Tak jak i zdolności egzorcystów. Prawa ręka aktualnego Paladyna wzywa demony bez użycia kręgów, w tym i całkiem silne.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:14 pm

- Ja też potrafię!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:16 pm

- Widzi panna? Chyba nie zarzuci panna Lightningowi konszachtów z diabłem?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:18 pm

- Nie znam, więc nie wiem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:19 pm

- Lightning to prawdopodobnie drugi najpotężniejszy egzorcysta w Zakonie... Zależy, jaką miarą to mierzyć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:20 pm

Patrzy na niego. Potem się wtula w liska bardziej i zamyka oczy z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:21 pm

Westchnąłem ciężko.
- Bądźmy poważni...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:22 pm

- Hmm?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:24 pm

- Słucha mnie w ogóle panna?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:27 pm

- Yhm...
- Nie słucha - odpowiedział demon za dziewczynę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:29 pm

- Nie pomagasz... - syknąłem do futrzastego. W dodatku był najzupełniej świadom faktu, że nie pomaga, a wręcz przeciwnie.
- Wspaniale. Niech panna to odepchnie. - Przez telekinezę uniosłem dość sporych rozmiarów konar i zawiesiłem w powietrzu przed dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:30 pm

Się spojrzała zdziwiona na konar.
- Co mam zrobić?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:31 pm

- Odsunąć gałąź bez użycia rąk. Siłą woli, mocą, jak zwał tak zwał.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Lis 17, 2015 8:33 pm

Więc próbuje. I jakoś jej nie idzie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: