Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 9:30 pm

Postanowiłem nie wnikać, bo to zapewne był dość ciężki temat. Cóż, ofiary zazwyczaj nie chcą mówić o traumatycznych przeżyciach. Chyba, że chodzi o rozmowy z terapeutą, ale i to nie zawsze.
- W szkole? - spytałem w końcu po dłuższej chwili milczenia. Cóż, tym akurat powinienem się zająć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 9:32 pm

- Nie, kiedyś w porcie, jak coś załatwialam...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 9:46 pm

Pokiwałem tylko głową, nie zadając kolejnych pytań.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 10:38 pm

Się trochę wstdziła tego, ale cóż
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 10:47 pm

Rozumiem, dlatego nie naciskam. Podszedłem do biurka i wyjąłem szuflady wizytówkę. Nad podanym na niej numerem telefonu służbowego dopisałem swój numer prywatny, po czym wręczyłem wizytówkę Revens.
- Odpowiadam za panny bezpieczeństwo jako uczennicy tej szkoły, ale szczególnie jako mojej uczennicy. Gdyby coś panie zagrażało wystarczy choćby puścić sygnał. Mam swoje sposoby na odnajdywanie zbłąkanych uczniów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 10:47 pm

Pokiwała głową odbierając wizytówkę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 10:53 pm

Uśmiechnąłem się do niej delikatnie, wracając na swoje miejsce na krześle.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 10:57 pm

Siez arumieniła jak sie tak dyrciu uśmiechnął. I sobie mysli że to sam seks jest. I w sumie nie wie co robić z numerem telefonu dyrcia.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:01 pm

Sugeruję zapisać. I zachować. Takie rzeczy się przydają.
- Lepiej się panna czuje?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:05 pm

Fakt, ale czy na pewno to dozwolone? Mieć numer nauczyciela? ALbo czy to chociaż przyzwoite.
- Trochę - powiedziała przepisując do telefonu numer Mefa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:09 pm

Jeśli to służy ratowaniu życia - owszem. Jest to jak najbardziej stosowne.
- Na tyle dobrze, by iść na strzelnicę, czy też woli panna, bym ją odprowadził do akademiku?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:11 pm

- Mogę iść - powiedziała wstając. A numer dyrcia zapisała jako "Sytuacje kryzysowe"
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:33 pm

Poszliśmy więc na strzelnicę, a podczas drogi asekurowałem Revens, co by nie zasłabła nagle. Na miejscu miała wybór, co do broni.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:38 pm

Zaczęła oglądać bazookę z zainteresowaniem, ale stwierdziła, że raczej jej nie uniesie. Dlatego też wzięła się za oglądanie innych dziadostw.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:39 pm

Ja zaś spokojnie stałem na uboczu, obserwując poczynania dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:46 pm

Dziewczyna ostatecznie wybrała dwa pistolety w stylu lary croft.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:47 pm

A ja wskazałem jej cele. Cóż, trafić, nie zabić siebie i mnie, zadanie proste.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:50 pm

I względnie trafiła. Tomb Riderem nie jest, więc nie było tak dobrze, ale leiej niż jakby strzelało małe dziecko.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:51 pm

- Celność, szybkość i skupienie, trafień naturalnie, choć strzelca również, trzeba będzie jeszcze poćwiczyć, jednakże obsługa broni jest dość sprawna. - Oceniłem, gdy skończyła maltretowanie celów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:54 pm

Pokiwała głową.
- Czyli będzie ze mnie egzorcysta?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:57 pm

Pokiwałem powoli głową.
- Nawet całkiem przyzwoity, jednakże to wymaga pracy. Rozumiem, że jest na to panna gotowa?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyCzw Lis 12, 2015 11:59 pm

Pokiwała głową z uśmiechem. W końcu tyle godzin sam na sam z dyrciem...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyPią Lis 13, 2015 12:02 am

- Na dziś to wszystko. Czuje się panna na siłach, by dotrzeć samodzielnie do akademiku?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyPią Lis 13, 2015 12:02 am

Pokiwała głową, po czym poszła do siebie tworząc w głowie wizje wydarzeń, które nigdy ie będą miały miejsca.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 EmptyPią Lis 13, 2015 12:06 am

Kto je tam wie, może nie takie nierealne. Przed odejściem poinstruowałem jeszcze dziewczynę, że będziemy się spotykać wa razy w tygodniu, w środy i soboty, kolejno o 18 i 12. Kolejne dni przebiegały dość spokojnie, aż przyszła sobota.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 22 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: