Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 8:30 pm

- Prosimy...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 8:35 pm

- Sprzeciw? - spytałem, unosząc brew.
- To nie była prośba.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 9:40 pm

Zrezygnowani uczzniowie wyszli z gabinetu i bardzo powolnym krokiem schodzili schodami w dół wieży by później jeszcze wolniej iść korytarzem w kierunku sali lekcyjnej.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 9:54 pm

A ja spokojnie wróciłem do boju z dokumentami.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 9:56 pm

A zaraz przyszły do dyrcia zapłakane siedmiolatki, że szkolny jednorożec nie chce się z nimi bawić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyCzw Wrz 10, 2015 10:02 pm

Które też odprowadziłem do opiekuna zwierząt magicznych, niech się dziećmi zajmie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPią Wrz 11, 2015 8:32 am

ALe to dyrcia wina, że jednorożec strzelił focha. W dodatku ten różowy jednorożec
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPią Wrz 11, 2015 9:36 am

Raczej dzieciaków, które były uczone, że jednorożce to dumne i pyszne istoty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPią Wrz 11, 2015 3:15 pm

Jeszcze nie były uczone, a ten jednorożec zawsze sie z dziećmi bawił i nie wiadomo dlaczego coś mu odbiło.
- Plosie pana, a dlaczego on już nie chce sie z nami bawic?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPią Wrz 11, 2015 3:44 pm

- Może go uraziliście, albo nie okazywaliście odpowiednio szacunku? - podsunąłem, mierząc wzrokiem dzieci.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptySob Wrz 12, 2015 2:02 pm

- Ale on sie zawsie z nami bawił
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 7:54 pm

Czy to tak trudno pojąć, że jednorożec nie chce zabawy?
- Teraz jak widać nie chce. nie zmuszajcie go, ma wolną wolę, tak jak i wy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 9:44 pm

Mefi widzę uwielbia dzieci. Już widzę jak ma swoje, które zadaje dokładnie takie same pytania <3
Dzieci pokiwały głowami i zapytały, czy dyrcio wyczaruje im cukierki z kapelusza, bo słyszały, że dyrcio to magik i potrafi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 10:02 pm

Swoje to inna sprawa. Ma syna. Nawet dwóch.
- Cukierków z kapelusza nie ma. Są za to lizaki z kieszeni. - I maluchy dostały lizaki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 10:07 pm

- Yaaaay - dzieci zabraly lizaki i pognaly do jednoroca krzyczac ze dyrciu jednak złą wiedźmą nie jest.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 10:36 pm

Co najwyżej czarnoksiężnikiem, co dalekie od prawdy nie jest. Wróciłem więc spokojnie do swego gabinetu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Wrz 13, 2015 10:44 pm

A po lekcjach przybyli uczniowie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Wrz 14, 2015 4:19 pm

- Państwo już skonczyli? - spytałem, podnosząc wzrok znad papierów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 7:39 pm

- Taaaaaak - odpowiedział chłopak, widocznie zmęczony. Dziewczę też nie było najlepszej formie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 7:55 pm

- Proszę więc usiąść. - Wskazałem im fotele naprzeciw mojego biurka i zaczekałem, aż wypełnią polecenie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 7:58 pm

Usiedli. Chopok paczył na dyrcia.
- Dzisiaj też pijemy herbatkę? - zapytał patrząc na niego. Przez te wszystkie lata, był już tu tyle razy, że wiedział iż herbata obowiązkowo musi być.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 8:04 pm

Skinąłem głową z lekkim uśmiechem.
- Jak zawsze. - Strzeliłem palcami i na biurku pojawiła się taca z imbrykiem pełnym herbaty, cukiernicą, trzema filiżankami na spodkach oraz talerzem ciasteczek.
- Proszę, niech się państwo częstują.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 8:08 pm

Dziewczyna zrobiła wielkie oczy. Tacka z herbatą i żarłem pojawiła się znikąd.
Chłopak zaczął klaskać w dłonie gratulując Mefiemu dyskrecji, po czym sięgnął po ciacho.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 8:15 pm

Wzruszyłem tylko lekko ramionami z uśmiechem. Doprawdy, ktokolwiek jeszcze zwracał uwagę na to, że używam magii? Mając świadomość, iż jest ona dostępna także ludziom?
- W ramach, nazwijmy to, kary pomogą mi państwo uporządkować dokumentację szkolną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Wrz 15, 2015 8:22 pm

- Wolałbym znowu porozmawiać o tym, jaki to ja nie jestem złym uczniem i inne takie - odpowiedział chłopak. - A ty? - zapytał dziewczynę.
- Ja sie dostosuje...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: