Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:09 am

- ... Przeszkadzasz. Wyjdź.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:10 am

Usiadłem spokojnie na krześle, wpatrując się w dziewczynę.
- Jesteś opętana - oświadczyłem po chwili z pełnym spokojem. Przez tych kilka minut analizowałem, co mogło uczynić bóstwo oraz próbowałem je zlokalizować.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:13 am

- Słucham? - patrzy na niego jak na kretyna.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:14 am

- Bóstwo siedzi w tobie - odpowiedziałem ze spokojem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:14 am

- Ja jestem w połowie bóstwem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:16 am

- Nie to, Revens. To, które wezwałaś. Twoją sygnaturę energetyczną znam dokładnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:18 am

Bóstwo stwierdza, że nie ma zabawy, bo jego moc by popsuła Vic. I sobie znika do siebie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:19 am

Milczałem przez chwile, wpatrując się w nią uważnie.
- Odeszło. - Po tych słowach teleportowałem się do siebie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:22 am

A ona myśli co takiego byłoby na tyle potężne, aby popsuć to to gówno co zrobił Mefi i nauczyło ją magii. I nie chciało w zamian jej duszy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:28 am

Lucyfer, Szatan. Szatan zbyt przekoksirski, Lucek wziąłby duszę dla fanu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:29 am

Coś, co nie chciałoby jej duszy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:31 am

Trudno znaleźć. Może się targować.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:32 am

Hmm... Słusznie. I tak zrobi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 12:46 am

Ja zaś siedziałem w swoim mieszkaniu i płakałem. Po prostu płakałem z bezsilności. Co ja za to mogę, że jestem demonem? To moja kara za stanie po przeciwnej stronie barykady? Ilekroć kocham, zawsze musi coś pójść nie tak. Paskudna, skrywana natura Lilith, bezpłodność Kyd i niemożność odnalezienia jej duszy, teraz to... Cholera. Nie mogę sobie znaleźć jakiejś odpowiedniej żony, choćby i męża, partnerki. Nie. Hulaszcze życie wiecznego singla też nie. O nie, zawsze musi coś się schrzanić. Zawsze. Zawsze, gdy stwierdzam, ze tym razem nie dam się otumanić, to będzie tylko miła znajomość. Jak nie miłość to przyjaźń. Ludzie są strasznie krusi, tak krótko żyją... Ale dlaczego to mnie tak cholernie boli. Jestem demonem, ponoć bestią. Dlaczego nie mogę się pozbyć emocji, uczuć?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 8:29 am

Jaki elaborat...
Victoria z kolei stwierdza, że musi coś zrobić, żeby Mefowi pokazać, że nie może jej traktować jak zwykłego ucznia. Dlatego przegląda teraz książki o magii coraz częściej zastanawiając się nad przywołaniem innego demona. Silniejszego niż dyrektor. Wyboru zbyt wielkiego nie ma.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 8:44 am

Szatan i Lucyfer. Zawsze to jakiś wybór.

Siedziałem wciąż na fotelu, bawiąc się bezwiednie wisiorkiem, który dałem Victorii. Są takie chwile, gdy żałuję, że alkohol mnie nie upije.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 9:00 am

Uchlej się wodą święconą! A ona wisiorek oddała, żeby jej nie truł, że niczego niby od niego nie chce, a wisiorka nie oddała.
Czyta o tej magi wracając myślami do rozważań o przywołaniu Lucka. W końcu otwiera księgę z różnymi kręgami do przywołań. I szuka odpowiedniego. Oczywiście debilką nie jest, żeby kogokolwiek przywoływać teraz, w swoim pokoju, tuż pod nosem Mefa. A gdy znajduje zaznacza sobie, po czym wraca do czytania o magii.
A może pójść i przeprosić? A jeśli tak, to jak to zrobić i kiedy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 9:18 am

To raczej nie podziała. I nie jest dobrym pomysłem, ta woda święcona. Cóż, jeśli ona chce zawrzeć pakt z Lucyferem to musi się liczyć z tym, że stanie przed sądem gregoriańskim. Miałem ją traktować jedynie jako ucznia, a każdy normalny nauczyciel zabrałbym przed sąd gregoriański zdrajcę kolaborującego z Lucyferem. W końcu Iluminati to największy wróg Zakonu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 9:27 am

Przykre.
Przestaje i patrzy na sufit myśląc o dyrciu. I zastanawiając się o co właściwie strzeliła fochem. Wzdycha i wstaje, żeby się przebrać w czyste ciuchy. A potem na spacer idzie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:22 am

O to, że nie mogę się wtrącać w historię zapewne. Albo o to, że coś do niej czuję. Lub o to, że jestem demonem. Zbrodnia, nie ma co.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:25 am

Albo o to, że niby nie chce wpływać na historię, a utrzymuje bliskie kontakty z ludziami. To się hipokryzja nazywa.
Sobie spaceruje po okolicy i myśli.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:28 am

Inaczej: nie mogę zmieniać historii minionej. Wtrącam się jedynie w sprawy powiązane ze światem nadnaturalnym, dla równowagi. A ona nie jest człowiekiem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:30 am

Było się precyzyjniej wyrażać. ALe cóż. Co się stało, to się nie odstanie. Po godzinie wraca do szkoły i ma rozkminę, czy iść do Mefiego, czy do siebie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:32 am

Ja siedzę w mieszkaniu, nie gabinecie. Z płaczem. Cóż, demonom też się zdarza. Ale ona do mojego mieszkania klucz ma.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyWto Gru 01, 2015 10:34 am

Ale woli wbić do gabineta. Bezpieczniej
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 32 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: