Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:19 am

Why not? Tadeusz był dobrym strzelcem.

Po grze wstępnej uklęknąłem między nogami dziewczyny, podpierając się rękami po obu jej bokach i pochylając się nad Victorią.
- Chcesz tego? - spytałem cichym, sugestywnym szeptem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:25 am

Pokiwała głową patrząc na Mefa spod półprzymkniętych powiek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:28 am

Wszedłem więc powoli w dziewczynę, starając się sprawić jej jak najmniejszy dyskomfort.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:30 am

Jęczała cicho, gdy dyrciu w nią wchodził.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:31 am

Zacząłem się w niej powoli poruszać, oplatając przy tym ogonem udo lewej nogi dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:35 am

Czo to za dziwne praktyki?
Dziewczę jęczało czując, że dyrektor się porusza.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:42 am

Demoniczne, nie widać?
Z czasem zacząłem poruszać się szybciej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:44 am

Więc jęczała głośniej, sapała
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:52 am

Sprawiwszy wcześniej dziewczynie orgazm sam po jakimś czasie doszedłem.
- Chcesz jeszcze? - wyszeptałem, próbując uspokoić oddech i puls.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:56 am

Pokręciła głową, również starając się uspokoić oddech.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 8:58 am

Wyszedłem więc z dziewczyny, kładąc się obok niej i przytulając ją do siebie. Z ogonem dałem sobie spokój.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:34 am

A ona leżała na podłodze z zamknietymi oczami.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:35 am

- I jak? - spytałem cicho, tuląc dziewczynę, by jej nie było zimno.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:39 am

- Boli...
Wtula sie w niego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:48 am

- To twój pierwszy raz. Nie martw się, przestanie. Podobało ci się chociaż trochę?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:50 am

Tuli się nadal.
- Nie wiem... Mam mieszane uczucia...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:52 am

- Mi się z tobą bardzo podobało. - Uśmiechnąłem się do niej z zadowoleniem. Wstałem, po czym podniosłem dziewczynę. Trzymając ją w ramionach poszedłem powoli do łazienki.
- Gorąca kąpiel dobrze ci zrobi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 9:56 am

Pokiwała głową, obejmując go za szyję. I chowa twarz między jego szyją, a obojczykiem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:00 am

Zaniosłem ją do łazienki, gdzie z pomagając sobie ogonem odkręciłem kurek od ciepłej wody. I lekko od zimnej, ale bardziej od tej ciepłej. Usadziłem Victorię w wannie, po czym sam usiadłem obok niej.
- Jakieś życzenia, co do płynu do kąpieli?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:43 am

- Żeby ładnie pachniał...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:45 am

Wybrałem więc jeden z płynów, który diabelnie mocno się pienił, a zapachem przywodził na myśl świeże kwiaty. Nie była to dusząca woń, ale wystarczająco intensywna, by nie ulotnić się od razu. Korkiem zatkałem odpływ i nalałem płynu pod strumień wody.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:47 am

A ona siedziała w wannie myśląc, że dziwnie się czuje
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:50 am

W jakim sensie dziwnie?
Usadziłem sobie dziewczynę na kolanach, po czym sięgnąłem po gąbkę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:52 am

Spojrzała zdziwiona na Mefa. I w sumie troche wystraszona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 EmptySro Gru 02, 2015 10:53 am

- Coś nie tak? - spytałem cicho, wciąż tuląc dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 4 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: