Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:01 pm

Odwzajemniłem pocałunek, mocniej przytulając do siebie dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:02 pm

A ona położyła dłonie na klacie dyrektora.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:04 pm

Przesunąłem dłoń na jej talię, drugą zaś położyłem na policzku dziewczyny, pogłębiając przy tym pocałunek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:05 pm

Nie przeszkadzało jej to. I przesuwa jedną łapcię na jego ramię, a drugą na plecki
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:07 pm

Wciąż trzymając Victorię w talii, drugą ręką zacząłem jej zsuwać suknię z ramienia.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:09 pm

Zerknęła na ramię i myśli czy mu odmówić, czy ulec.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:10 pm

Pytanie, czy sama tego chce. Odsunąłem twarz od twarzy dziewczyny, patrząc jej głęboko w oczy.
- Pragnę cię... Duchowo i fizycznie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:13 pm

Ona patrzy w oczy dyrektora. I nie wie czy odmówić, czy nie. Bo z jednej strony chce, a z drugiej boi się, że dla niego to przygoda na jedną noc. Mimo takich słów. I widać, że się waha.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:14 pm

- Nie skrzywdzę cię. Przysięgam na swój honor, nie skrzywdzę, a przynajmniej nie celowo.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:16 pm

Nadal się waha i spuszcza wzrok.
- Boję się... - szepcze.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:16 pm

- Mnie? - spytałem równie cicho, pozostając blisko Revens.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:21 pm

- Nie tak bardzo...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:22 pm

- Seksu? - pytałem dalej, przyglądając się dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:23 pm

- Tak... Ale nie tylko.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:23 pm

- Czego jeszcze?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:25 pm

Patrzy na niego.
- Że tak naprawdę panu nie zależy. Że cały czas pan udaje tylko po to, żebym to z panem zrobiła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:26 pm

- Po co miałbym udawać? Mógłbym mieć inną, gdyby miało chodzić jedynie o seks. Przyznaję, na samym początku chodziło, ale to wtedy. Sporo się zmieniło. Pozwoliłem ci zajrzeć do mojego umysłu...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:27 pm

- Mógł mnie pan oszukać, gdyby się uparł
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:28 pm

- Tylko po co? Dla przyjemności stosunku znalazłby inną. Dla satysfakcji, że cię oszukałem? Nie mam piętnastu lat, by bawić się uczuciami nastolatek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:29 pm

Wzruszyła ramionami. Lepiej się powstrzymać od powiedzenia na głos, że sam fakt, że jest demonem jest wystarczającym powodem
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:31 pm

Przytuliłem się do dziewczyny, zamykając oczy.
- Nie ufasz mi, prawda?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:31 pm

- Nie potrafię... Przepraszam
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:32 pm

Westchnąłem ciężko, nie otwierając oczu.
- Spróbujemy, jeśli przysięgnę zostawić cię w spokoju, gdy tylko o to poprosisz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:35 pm

Patrzy na niego myśląc co zrobić.
- Boję się mimo wszystko...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Gru 01, 2015 11:36 pm

- Demon i pół bóstwo... To może nie brzmieć jak szczęśliwe połączenie, ale praktyka potrafi być daleka od teorii.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: