Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 8:56 pm

A ja zostałem już w długiej, barwnej koszuli, swoją normalną trzymając w rękach.
- Chyba wygodniej ci będzie zostać w tym, zważywszy na temperaturę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 8:57 pm

- Yhm...
Patrzy na niego i myśli, że chce na zakupy do Paryża
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 8:58 pm

Może ładnie poprosić.
Zapłaciłem wiec i wyszliśmy, gdy dziewczyna zabrała swoje ubrania.
- Znasz religie Indii?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:02 pm

- Hinduizm? Wiara w reinkarnację, dzwine bóstwa ze stadem rąk i twarzów, zła bogini Kali, czy jak jej tam, karma i te sprawy?
Dziewczę nie wyglądało na zainteresowane hinduizmem.
- Wiem, że Bishamonten przywędrował do Japanii z Indii.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:04 pm

- Chciałabyś zobaczyć świątynie? To jedne z najpiękniejszych miejsc tutaj. I mogę odnieść do szkoły twój sweter...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:06 pm

- Nie trzeba... ALe chciałabym zobaczyc Taj Mahal...


Ostatnio zmieniony przez Victoria Revens dnia Wto Lis 24, 2015 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:08 pm

- Pani pozwoli. - Wyciągnąłem w jej kierunku dłoń.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:12 pm

Chwyciła go za tę rękę i myśli sobie, że dziwnie się czuje w tych hinduskich ciuszkach
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:14 pm

- Nie musisz być taka skrępowana... naprawdę ładnie w tym wyglądasz. - Chwyciłem jej dłoń i po przejściu w najbardziej zatłoczoną część ulicy teleportowałem nas do Taj Mahal. Tak, w tym największym tłumie nie można zauważyć ubytku dwojga osób. Znaleźliśmy się na obrzeżach miasta, za sobą mając budynki mieszkalne, przed sobą zaś otwartą przestrzeń i olbrzymią świątynię miłości.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Wto Lis 24, 2015 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:16 pm

TO JE MAUZOLEUM
Dziewczę się uśmiechnęło szeroko widząc budynek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:19 pm

Wciąż trzymając ją delikatnie za rękę, poprowadziłem dziewczynę w kierunku MAUZOLEUM zwanego świątynią miłości.
- Robi wrażenie?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:21 pm

Pokiwała głową zachwycona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:22 pm

Dotarliśmy w pobliże budynku.
- Chcesz zajrzeć do środka?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:24 pm

- Chcę,chcę - powiedziała z entuzjazmem
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:26 pm

Uśmiechnąłem się więc w odpowiedzi i zaprowadziłem Revens do wejścia.
- Część budynku jest niedostępna zwiedzającym... Masz ochotę i to pozwiedzać?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:28 pm

- ALe nie wolno...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:29 pm

- Odwiedzałem dziwniejsze miejsca. Jeśli nie chcesz, nie będę cię tam ciągał.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:31 pm

- Chcę zobaczyć...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:34 pm

Posłałem jej w odpowiedzi szeroki uśmiech.
- Niewidzialność bywa przydatna. W połączeniu z manipulowaniem czasem i przestrzenią jeszcze bardziej. Ale najpierw ogólnodostępna część budynku.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:45 pm

Pokiwała głową z uśmiechem zadowolenia.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:50 pm

Weszliśmy więc do środka z zachowaniem zasad kultury odpowiednich dla miejsca. Cóż, niektórzy tego nie opanowali...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:52 pm

Sugerujesz mi coś?
Dziewczę ogląda w cisy i spokoju.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 9:57 pm

Nic.

Po spokojnym obejściu części mauzoleum dostępnej dla wszystkich odciągnąłem dziewczynę na bok, po czym oboje nas uczyniłem niewidzialnymi i teleportowałem dalej, za kraty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 10:00 pm

A dziewcze poszło zwiedzac dalej
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyWto Lis 24, 2015 10:01 pm

Nieustannie jej towarzyszyłem, woląc nigdzie nie zgubić dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: