Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:06 am

Czyli misja wykonana, jest szczęśliwa.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:10 am

Szczęśliwa będzie jak dostanie ciepły sweterek. Bo lubi ciepłe sweterki bo jej się to kojarzy z takim domowym ciepełkiem i kochającą rodziną.
Ogląda dalej.
- Jak długa musi być ta sukienka?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:11 am

- Przynajmniej za kolano, choć lepiej, by była dłuższa.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:12 am

Pokiwała głową i poszła szukać długich sukienek. I myśli, że nie lubi żadnych długich kiecek, ale przeboleje, zeby Mefowi wstydu nie robić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:14 am

Sam chętnie bym ją oglądał w bardzo krótkich sukienkach, niemniej jednak bal nie jest na to odpowiednim miejscem. Poza tym wolę, by inni jej taką nie oglądali.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:20 am

Bo tylko twoje i jesteś zaborczy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:21 am

Dokładnie. Moje, nie oddam.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:30 am

Heh. Lajf ys brutal.
Dziewczę pokazało mu kilka kiecek pytając czy się któraś nada i czy nie są za krótkie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:31 am

A ja zgodnie z prawdą odpowiadałem. I zachęcałem, by przymierzyła.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:37 am

I poszła przymierzyć
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:38 am

Czekałem spokojnie. I gdy dziewczyna się pokazała zapewniałem, że to jej nie pogrubia i wygląda pięknie. Ładnemu we wszystkim ładnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:43 am

Według niej we wszystkim było jej brzydko i była gruba. A Mefi mówi na odczepnego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:43 am

Nie, zapewniam szczerze. I naprawdę mi się podoba.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:46 am

Bo pan ccesz seksu
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:47 am

Chcę jej, a to różnica. Seksu przy okazji. A obiecałem się hamować... Chyba, że sama wyjdzie z takim pomysłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:50 am

Nie wyjdzie, bo to tchórz jest.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:52 am

Kto ją tam wie. Tymczasem czekałem, aż dziewczyna podejmie jakąś decyzję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:53 am

Dziewczę wahało się miedz dwoma kiecami. Jedna szara, druga czarna. BO białą jej się nie spodobała żadna.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:54 am

Ślubna kiedyś będzie miała...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:54 am

Skąd ten pomysł? Może ubierze się jak na pogrzeb?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 12:56 am

Może, może. Pomysły ma nietypowe. Wolałem jej nie podpowiadać, którą suknię wybrać. Później by narzekała, że źle doradziłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 1:05 am

Więc standardowo wybrała czarną. Bo czarny wyszczupla i czarny zawsze się nadaje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 8:42 pm

- Zdecydowana? - spytałem, wskazując ruchem głowy w stronę kasy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 9:44 pm

Pokiwała głową zerkając jeszcze na cenę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 EmptySob Lis 28, 2015 10:04 pm

Więc poszliśmy do kasy. Po zapłaceniu i zapakowaniu sukni wyprowadziłem dziewczynę na zewnątrz i zabrałem do kawiarni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: