Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 10:58 pm

- Jeśli chcesz wracać to mów... A do ruin tamtej świątyni można wchodzić.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:01 pm

Się uśmiechnęła.
- Pójdziemy?
Z taką dziecięcą radością i entuzjazmem
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:02 pm

- Oczywiście. - Wziąłem ją pod rękę i wyprowadziłem z lasu do ruin.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:04 pm

I szła z dyrciem zadowolona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:07 pm

Weszliśmy więc do ruin, gzie na omszonych i oplecionych pędami roślin widoczne były jeszcze liczne płaskorzeźb i malowidła, wyblakłe już oraz na wpół zatarte przez czas.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:08 pm

I dziewczę oglądało z zainteresowaniem. A gdy obejrzało spytało, czy mogą już wrócić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:09 pm

- Mhm... Do szkoły?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:10 pm

Pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:12 pm

Przeniosłem więc nas oboje znów do jej pokoju.
- Masz dobre wyczucie czasu. Późno się już robi...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:12 pm

Uśmiechnęła się.
- Śpiochy tak mają
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:18 pm

Nachyliłem się w stronę dziewczyny, przytulając ją i całując delikatnie w usta. Po chwili jednak ją wypuściłem z objęć.
- Dobranoc więc.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:20 pm

Początkowo była zdziwiona, lecz gdy przestał uderzyła go z otwartej w dłoni w twarz. Odsunęła się o krok wystraszona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:22 pm

Zaskoczony dotknąłem policzka, w który uderzyła mnie dziewczyna. Milczałem, patrząc tylko w twarz Revens, po czym odwróciłem się na pięcie i opuściłem jej pokój.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:24 pm

Odprowadziła go wzrokiem. I myśli, że trochę zbyt gwałtownie zareagowała.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:26 pm

Tym bardziej, że tym razem jedynie ją pocałowałem i życzyłem dobrej nocy. Nic więcej nie chciałem. Wróciłem do siebie, odkładając marynarkę i koszulę na bok. Czyżby jednak wolała moje poprzednie zachowanie?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:31 pm

Po prostu zdążyła się oswoić z myślą, że dyrciu chce ją jedynie przelecieć. I boi się, że wszystko co on robi to tylko po to, żeby poszła z nim do łóżka, a nie żeby zbudować normalny związek. Dlatego tak się broni, bo nie chce narobić sobie nadziei na coś więcej, gdy ma świadomość, że Mef wyraźnie powiedział, że chce z nią iść do łóżka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:33 pm

Kobiety... Z Kyd było inaczej, ale i ona, i czasy, i kultura były inne. Chaosie, zaczyna mi zależeć na tej małolacie. Do czego to doszło. I wyplątać się z tego nie łatwo, zważywszy na indywidualne lekcje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:36 pm

No tak, Kyd niedościgniony ideał. Victoria taka nie jest, przykro mi.
Ściąga te ciuszki od dyrcia i przebiera się w piżamę, po czym siada na podłodze opierając się o ścianę i myśląc, czy dyrciu będzie dla niej jutro niemiły za to, że go uderzyła. I że musi go przeprosić, bo trochę jej przykro. Nawet bardzo trochę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:39 pm

Inne czasy. O tym, że czasy się zmieniają, powinienem wiedzieć najlepiej.
Poszedłem się umyć. Wykąpać. Leżeć przeszło godzinę w wannie i rozmyślać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:40 pm

Dziewczę tam zasypia pod tą ścianą.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:41 pm

Ja zaś wyszedłem z wanny, gdy woda powoli zaczynała robić się dość chłodna. I powlokłem się do łóżka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:45 pm

A ona śpi pod ścianą.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:45 pm

Przebrałem się i również poszedłem spać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:47 pm

Dziewczę skończyło na podłodze obok szafki, z plecami zwróconymi ku ścianie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 EmptyWto Lis 24, 2015 11:48 pm

Trzeba było iść do łóżka jak należy. Ja zaś obudziłem się nad ranem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 5 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: