Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:27 pm

I jej lekarz w oko świeci, mówi, pyta, jak się czuje, czy wszystko słyszy, czy dobrze widzi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:32 pm

A ona odpowiada, że ją boli, że słyszy i że widzi aż za dobrze bo widzi zmarszczki doktora.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:34 pm

Doktor uznał to za dobry znak, skoro jest zdolna do złośliwości, więc dał spokój. Kontakt jest. Sprawdził puls i ciśnienie, a wyniki nawet go zadowalały.
- Panno Revens... - odezwałem się ze spokojnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:41 pm

Zerka na dyrcia i myśli co to za dziwne ustrojstwo jest do niego podłączone. I do niej. I że ją boli w cholerę. ALe w sumie bardziej rozkminia ustrojstwo. A po chwili przypomina sobie co widziała w nocy i robi się czerwona, po czym odwraca wzrok.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:44 pm

- Spokojnie, nic pannie tutaj nie grozi. Jesteśmy w Watykanie. Straciła panna sporo krwi, ale panny stan jest stabilny. - Chciałem ją uspokoić, widząc jej nagłą reakcję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:45 pm

- Boli...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 8:50 pm

- Nic dziwnego. Ile panna pamięta? - spytałem, obserwując jednego z medyków, który kombinuje coś przy aparaturze. Oznajmił, że zabawy z krwią wystarczy, bo wolą mieć jednego pacjenta, a nie dwóch.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:04 pm

- Do momentu jak oznajmił, że połamie mi żebra i wsadził ręce pod skórę
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:10 pm

- Zdążył złamać dwa, nim was znalazłem. Lepiej dla panny, że straciła panna świadomość. Poskładałem żebra oraz tkani i skórę, jednak ból może się utrzymywać jeszcze przez jakiś czas... Jaką ma panna grupę krwi? - spytałem z niewinnym uśmiechem, gdy jeden z lekarzy odpinał mnie od maszyny do transfuzji.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:12 pm

- Nie wiem - odpowiedziała zgodnie z prawdą. Nie interesowała się tym nigdy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:20 pm

- Przydało by się zainteresować. Szczęście, że mam 0 bez antygenu D... - Uśmiechnąłem się do niej, po czym podziękowałem lekarzowi za pomoc w pozbyciu się przewodu i opaski na ramieniu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:21 pm

Właśnie sobi uświadomiła co to za ustrojstwo było i co dyrciu oznajmił
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:25 pm

- Ten... lis, mówił coś pannie wcześniej? Bo chwilowo jeszcze żyje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:27 pm

- W sumie to nie...
Sobie myśli, że było romantycznie a się okazało co z tego lisa za sprzedajna dziwka. I że zazdrosna. Wypadałoby zadzwonić do korepetytorki, że znalazła tańszą.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:30 pm

- Możliwe, że będą potrzebne panny zeznania. Choć podejrzewam, że Angel zrobi wszystko, by uniknąć procesu i przejść wprost do egzekucji.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:31 pm

- ... Pan Angel?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:32 pm

- Mhm... Niech się panna nie martwi, mówiąc o egzekucji mam na myśli lisa, a nie pannę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:33 pm

Pokiwalą głową. I myśli, czy Angel tu był. I czy będzie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:35 pm

- Dobra wiadomość, nie idzie panna do szkoły. Dojście do siebie może trochę zająć... Póki co zostanie panna tutaj, a gdy panny stan się poprawi zabiorę pannę na wyspę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:38 pm

- Jest sobota, czy niedziela. Trudno, żebym szła do szkoły.
Sobie myśli, że wolałaby, żeby Mefi teraz zniknął bo się niezręcznie czuje w jego towarzystwie. W końcu posuwał jej korepetytorkę. I ona to widziała. Stwierdza też, że chce się położyć na boku, ale nie wie czy może.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:40 pm

- Mówię o przyszłym tygodniu. Możliwe, że kolejnym także. I dziś jest niedziela, około południa. Lisi demon zabrał pannę do świata duchów, ale przyniosłem pannę tutaj dość szybko.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:44 pm

Pokiwała głową. Jeden plus tego wszystkiego - dwa tygodnie bez Rexony.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:46 pm

Pochyliłem się w stronę łóżka uczennicy.
- Panna chciała mnie odwiedzić w nocy? - spytałem ze spokojem. Wszakże nie miałem pewności jeszcze, czy to ona.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:49 pm

Znowu zrobiła się czerwona.
- Chciałam zeby mi pan coś wyjaśnił, ale nie chciałam przeszkadzać...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 EmptySro Lis 18, 2015 9:51 pm

- Czyli jednak to była panna... Cóż, panny szczęście. Chciałem o to zapytać, a nie znalazłszy panny w akademiku teleportowałem się do panny oraz tego chowańca. A o co chodziło?


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sro Lis 18, 2015 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: