Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:10 pm

- Ja im za to prowadzę wykłady.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:16 pm

Się patrzy na Mefa
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:18 pm

- Mnie nadal nagabują... Niewyżyte małolaty.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:20 pm

- WIęc dlaczego pan nie korzysta.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:23 pm

Spojrzałem na nią z politowaniem.
- Mam swoje zasady. Zero przygodnego seksu z uczniami. Nauczycielami również.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:24 pm

- Też jestem uczniem...
Niespecjalnie ją to przekonało.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:24 pm

- Zero przygodnego seksu - powtórzyłem, kładąc nacisk na drugie słowo.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:26 pm

Się rumieni bo to taka drobna sugestia, że on chce czegoś więcej niż jednorazowy stosunek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:31 pm

Taka tam drobna sugestia, niewiele znacząca. Westchnąłem cicho, wstając z miejsca.
- Przemyśl to. Wrócę jutro.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Pon Lis 23, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:32 pm

Patrzy na niego.
- Chcę mieć osobne lekcje.
Wstała.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:37 pm

- Powtarzam, przemyśl tę decyzję, by nie była podejmowana pod wpływem impulsu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:38 pm

- Ale ja jestem pewna, że tego chcę
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:46 pm

Bez ostrzeżenia teleportowałem się, pojawiając się tuż przy dziewczynie.
- Jesteś pewna? Będziesz spędzać ze mną przez to całe dnie... - szepnąłem jej sugestywnym szeptem, postępując o krok naprzód i popychając dziewczynę na ścianę. Zacząłem ją całować, pochylając się w kierunku Revens.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:49 pm

Zaskoczył dziewczynę, której nogi zmieniły się w watę bo pocałunki dyrektora.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:53 pm

Przytrzymywałem dziewczynę przy ścianie, wciąż ją całując. Po chwili jednak przeniosłem się z pocałunkami na jej szyję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:54 pm

Zamknęła oczy, wzdychała cicho.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 6:56 pm

Wolną dłoń wsunąłem dziewczynie pod koszulkę, muskając nagą skórę jej brzucha.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:00 pm

Wciąż ma zamknięte oczy i cicho wzdycha. Czujc dłoń dyrektora dostaje gęsiej skórki. I przypomina sobie, że nie wolno.
- N-nie... możemy..
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:01 pm

- Nie obchodzi mnie to, co możemy. Już i tak plotkują - powiedziałem, przerywając na chwilę pocałunki, by z pełną powagą spojrzeć Victorii w oczy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:03 pm

Dziewczę jest czerwone od tych emocji i płytko oddycha.
- Ale ja nie chcę... - wystraszona trochę, że on i tak to zignoruje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:04 pm

- Nie chcesz czy się boisz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:05 pm

- Boję się - tak cicho.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:07 pm

- Mogę cię przekonać... Boisz się mnie?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:09 pm

- Trochę..
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 EmptyPon Lis 23, 2015 7:10 pm

- Bo jestem demonem?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 32 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 32 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 32 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: