Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:41 am

- Victorio... Kim jestem?


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sob Lis 21, 2015 3:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:42 am

- Kapitan Tęczowe Kalesony? - spytała mieszając sen z rzeczywistścią.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:46 am

Westchnąłem cicho. Terapia szokowa pomoże. Pocałowałem dziewczynę w usta.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:49 am

Się budzi w 100% i szok. I odsuwa dyrcia, albo próbuje
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:50 am

Odsunąłem się od dziewczyny.
- Widzę, że jednak mnie poznajesz. Jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:53 am

- Źle. Chce spać...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:54 am

- Więc śpij. Powiem Grigori, że nie nadajesz się do zeznawania czegokolwiek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 3:58 am

- To dobrze - Powiedziała wracajac do spania.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 4:02 am

A ja teleportowałem się do własnego mieszkania, przebrałem, po czym wróciłem do szpitalnego oddziału. Ichniejsze ubrania zostawiłem złożone na łóżku, po czym udałem się na przesłuchanie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 4:05 am

I Angel zadawał niewygodne pytania.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 12:56 pm

Jakież to niewygodne pytania?
Opowiedziałem spokojnie raz jeszcze, co widziałem, gdy znalazłem ich w lesie, a następnie w japońskim świecie duchów. Opisałem też zachowanie chowańca we wcześniejszych dniach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:34 pm

Angel zaczął Mefa oskarżać o ukrywanie mieszańca i że jest to dowód na jegodzialania przeciw egzorcystom!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:37 pm

- Po pierwsze, sam nie widziałem, że panna Revens jest pół krwi.Po drugie, to nie jest przedmiot tego procesu. po trzecie, wśród egzorcystów jest wielu mieszańców, co zmienia kolejny?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:38 pm

- Zamknij się demonie!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:40 pm

- Angel, dlaczego tak otwarcie okazujesz mi swoją wrogość? Cóż za absolutny brak kultury.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:41 pm

- Demonom nie należy się szacunek. Ani odrobina.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:43 pm

- Ciekawy pogląd, zważywszy na to, że w przeciwieństwie do ciebie pracuje dla Zakonu od przeszło pięciu wieków.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:44 pm

- Cicho demonie. Nikt cię nie rosił o zabieranie głosu.
I sobie obradują
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:45 pm

Właściwie to prosili... Cóż. We właściwym czasie wyjaśniłem jeszcze, że panna Revens nie jest teraz w stanie składać zeznań.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:51 pm

- Gdyż ponieważ? - zapytal zirytowany Angel. Nie będzie jeszcze mógł jej spalić na stosie
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:53 pm

- Zapewne fakt, iż nie dalej jak wczoraj nieomal zmarła na skutek odniesionych ran i utraty krwi, a teraz dochodzi do siebie. W dodatku zachowanie Paladyna raczej nie pomogło jej psychicznie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 1:59 pm

- Nie trzeba było się rodzić pół bóstwem.
Przecież to takie oczywiste.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 2:35 pm

- Z pewnością miała na to wpływ, tak jak ty, na bycie pół Anglikiem, pół Francuzem...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 2:46 pm

- Mogła się zabić, gdy się o tym dowiedziała. Nie miałaby teraz problemów.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 EmptySob Lis 21, 2015 2:49 pm

- ... Czy sąd to słyszał? Absolutny brak poszanowania dla życia i nakłanianie do samobójstwa, które jest grzechem ciężkim.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 17 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: