Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:49 pm

- Wiem. Mówiłeś, ze Angel ma taka samą. A medycznie to ma goraczkę, ktorej raczej nie wyleczysz. Coś jeszcze sie z nią dziwnego działo? Brak apetytu, zmęczenie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:51 pm

- Nie, Angel nie ma takiej samej grupy. Mówiłem, że był do wyboru, a nie wiem, jaką ma Victoria. Co zaś się tyczy rzeczy dziwnych... je więcej, niźli fizycznie żołądek mógł pomieścić, przesypia pół dnia, mdleje bez powodu.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Nie Gru 13, 2015 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:54 pm

- ... Ewoluuje w kota lub psa?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:56 pm

- ... Nie, nie merda ogonem i nie mruczy. Nie ma ogona.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:57 pm

- Ewoluuje. Dopiero sie w to zmienia. Cos jej na głowie rośnie, przesypia pół dnia, jak kot, je więcej niz jest w stanie pomieścić, jak pies.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:58 pm

- Miałem nadzieje na jakąś medyczną pomoc. ludzie i półludzie nie ewoluują w zwierzęta.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:58 pm

- Koci demon? Psi demon? W Japonii takie dziwy znajdziesz.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 9:59 pm

- ... Mniejsza. Ona boi się duchów, możemy porozmawiać później. Wolałbym, byś nie był pierwszym, co zobaczy po przebudzeniu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:00 pm

- Egzorcysta, który boi się duchów?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:01 pm

- Demonów jak widać nie. A od duchów ją oduczam.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:04 pm

- Cóż... Terapia szokowa to najlepszy sposób.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:05 pm

- Zostań, jeśli koniecznie chcesz... Przygotuję jej herbatę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:08 pm

Pokiwał głową.
- W sumie mam plan jak sprawdzić, co jej tam na tej głowie rośnie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:09 pm

- Hm? - spytałem, zatrzymując się w drzwiach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:11 pm

- Weź przyśpiesz czas tego tego i zobaczymy co to będzie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:15 pm

Kiwnąłem głową, słysząc ten pomysł.
- Nie głupie... - podszedłem do łóżka, siadając na jego brzegu. Ostrożnie podniosłem dziewczynę, kładąc ją sobie na kolanach i tuląc w ramionach. Cóż, tak jest zwyczajnie łatwiej. Im bliżej, tym łatwiej i na tym większą precyzję mogę sobie pozwolić. Zamknąłem oczy, skupiając się na przyspieszeniu zmian zachodzących w Victorii, ale tak, by jej samej nie postarzyć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:17 pm

Awww <3 Kałaii <3
Shiro paczał. A jej ze łba wyrosły kawaii uszka. I ma ogonek. Taki koci troszku.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:19 pm

Przerwałem całość działań magicznych, gdy Revens zyskała ewidentnie nieludzkie uszy i ogon. Co by było zabawniej, ludzkie uszy pozostały na swoim miejscu.
- Demon, ewidentnie... - oceniłem, wciąż tuląc nieprzytomną dziewczynę w ramionach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:21 pm

- Nie da się ukryć. Szkoda, że nie są królicze. Mógłbyś zrobić sobie jej zdjęcie w bikini i trzasnąć kalendarzyk z napisem "playboy".
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:23 pm

Spojrzałem na niego z urazą, w opiekuńczym geście przytulając dziewczynę bliżej do siebie.
- Bez takich, Shiro... jesteś księdzem. Byłeś. Jakkolwiek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:25 pm

- Nigdy nie powiedziałem, ze nie czytam takich gazetek - powiedział z uśmiechem. - Wracam do siebie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:26 pm

- Do następnego spotkania. Bywaj, przyjacielu. I dziękuję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:27 pm

- Tak, tak. Zorganizuj mi sake na następny raz. Zegnam - się jakos zniknął. A Vica dalej nieprzytomna.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:30 pm

Ucałowałem dziewczynę w czoło, po czym znów ułożyłem ukochaną w łóżku. niech odpoczywa.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyNie Gru 13, 2015 10:31 pm

I mija sobie trochę czasu i się dziewczę budzi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: