Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:50 pm

I stanąć w alejce obok fastfood-u.
Złapałem natychmiast dziewczynę, nim ta zdążyła znaleźć się na ziemi. Jak dla mnie to ewidentnie zdrowa nie była. Delikatnie wziąłem ją w ramiona i zabrałem do mojej posiadłości w Niemczech. Tam ułożyłem ją w łóżku, okrywając kołdrą. W pracowni szybki rytuał, otwarcie przejścia między światami dla ducha i konsultacja z Shiro, co temu stworzeniu może dolegać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:51 pm

Biedne stworzenie się obudzi i ze strachu zacznie rzucać czym ma pod ręką ;-;
Więc Shiro stwierdza, że z nią wszystko ok. Tylko ma trochę gorączkę. I moc potężna w niej, Yoda w zakonie ją chce.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:52 pm

- Shiro, nie. Umarłeś i nadal jesteś nerdem Skoro to aż tak bardzo nieuleczalne, to i dla mnie nie ma nadziei...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:56 pm

- Jesteś demonem. Ale z tą mocą to prawda jest i z Yodą. Mniejsza, skąd to się u ciebie wzięło? - wskazał "to" głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:57 pm

- Moja uczennica. Watykan uznał, że powinienem kogoś indywidualnie szkolić, bo się potencjał marnuje... Cóż, tak jakoś wyszło.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 8:58 pm

- Inaczej. Co to robi w twoim domu? - Patrza podejrzliwie. - Chyba nie wykorzystujesz naiwnej nastolatki?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:00 pm

- Jak widać leży nieprzytomne. I bardziej ona mnie i moją dobrą wolę...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:06 pm

- Ah tak? - Niespecjalnie w to wierzy. - Dlaczego tutaj jest? A nie w szkole, albo w domu, albo w szpitalu. A wracając do objawów. Mówiłem, że ma gorączkę, prawdopodobnie przez to - jom łapie jakoś i pokazuje dwie tycie wypukłości na głowie. - Coś jej tu rośnie, albo ma kleszcze...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:09 pm

- Shiro, jesteś duchem. Niematerialność - przypomniałem, podchodząc bliżej, by się przyjrzeć.
- Proponowałem wycieczkę do szpitala, ale ona z jakiegoś powodu panicznie boi się lekarzy. A jest tutaj, bo zemdlała i wolałem jej nie zostawiać nigdzie samej. Jestem za nią odpowiedzialny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:10 pm

Jakoś mu pokazuje gdzie to.
- Zobacz czy to kleszcze, czy ki czort. Jak kleszcze to proponuję zabrać ją do szpitala na siłę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:13 pm

Przyjrzałem się temu, co pokazywał.
- To nie są kleszcze... Bardziej, jakby ją komar ugryzł, albo jakaś mrówka. W sumie jest córką japońskiego bóstwa, kto ją tam wie, co się może dziać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:16 pm

- ... To trzeba to wyegzorcyzmować.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:18 pm

- Nie, Shiro. Ona się uczy na egzorcystkę, w dodatku całkiem nieźle sobie radzi. Nie jest opętana, tylko jest jedynie w połowie człowiekiem. Jak Rin. W dodatku jest chrześcijanką.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:21 pm

- Rin też jest i nikogo to nie obchodziło... W każdym razie, to to na głowie wygląda niepokojąco. Robiłeś jej coś fuj ble i niegodnego tró chrześcijanki?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:24 pm

- Oprócz bycia córką pogańskiego bóstwa?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:24 pm

- Tak.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:25 pm

Westchnąłem ciężko.
- Niegodne chrześcijanki? Tak.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:28 pm

Wzdycha ciężko. I zaczyna mu paluszkiem wygrażać.
- Ile razy ci mówiłem, zebyś takich rzeczy nie robił? No ile? Na litość Boską... Ile razy to robiliście?
Się gapi na niego. Po chwili jeszcze dopytuje, czy dziwnych wypadków nie miała ostatnio, lub przez ostatni rok.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:31 pm

Patrzyłem na niego z głęboką rezygnacją.
- Upominasz demona o przestrzeganie praw waszego Kościoła... Raz. I z dziwnych wypadków to o mało nie została zamordowana przez swojego chowańca, musiałem ją zabrać do Watykanu, co by ją tam uratowali. Wiesz, japoński demon, jedzenie serca bóstwa, takie tam bzdety.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:32 pm

- Upominam, bo to ma wpływ na ludzi. Pół ludzi też. Biedne dziecko. Zapewne skończyło się transfuzją krwi. Czyja ona była.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:36 pm

- Upominasz, upominasz, a sam wiesz, jacy są ludzie. I ślub jej proponowałem, nie martw się. Moja, mam grupę krwi zero. Do wyboru był jeszcze Angel z morderczymi skłonnościami w stosunku do Victorii, mojej uczennicy, więc to nie był wybór...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:41 pm

- Mniej niebezpieczne by to dla niej było... Więc już wiesz co się z nią dzieje. To, co jej na głowie rośnie to pewnie rogi, a z tyłu niedługo pewnie będzie mieć ogon. Gratuluję. Jeszcze w połączeniu z tym, że jest bóstwem, to w ogóle będzie cud, miód i fistaszki. I najpierw sie bierze ślub, potem się uprawia seks.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:42 pm

- A co do tego wszystkiego ma seks? Krew demona, rozumiem, ojca bóstwo, rozumiem. Ludzkie zabobony nie wpływają na stan zdrowia...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:45 pm

- Seks tylko tyle, że nieładnie uprawiać przed ślubem. Twoja krew czło... Cóż. Twoja krew mogła zdziałąć swoje, wiesz. Moc i te sprawy. I teraz to ewoluuje w demona. Pół demona... Cokolwiek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyNie Gru 13, 2015 9:47 pm

- Shiro... Pytałem o to, co jej jest medycznie, nie duchowo czy religijnie. Mniejsza... Cóż, nie miałem wyboru. Wolę tak, niźliby miała zginąć lub mieć później szereg komplikacji przez nieodpowiednia grupę krwi. Przypomnę, od tego również można umrzeć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: