Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:37 pm

Będzie tylko trzeba wrócić po cieplejsze ubrania.
- Nie będę cię już teraz nigdzie ciągał... Znajdę cię jakaś koszulkę, na pidżamę się chyba nada.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:38 pm

Pokiwała głową.
- Yhm...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:45 pm

Umyłem się i czekałem na dziewczynę.
- Pomoc ci z plecami?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:45 pm

- Yhm...
Odwraca sie do niego plecami
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:46 pm

Więc pomogłem jej się także umyć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:47 pm

A ona myśli, że dziwnie się czuje
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:49 pm

Po tym, jak oboje się umyliśmy, podałem dziewczynie puszysty ręcznik, by mogła się okryć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:51 pm

I się opatula tym ręcznikiem, żeby nie było nic widać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:52 pm

- Myjesz zęby czy dzień dziecka?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:53 pm

- Dzień dziecka
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:56 pm

Wziąłem więc Victorię na ręce, przytulając ją do siebie. Zaniosłem ukochaną do sypialni, posadziłem na łóżku i zabrałem się za szukanie czegoś, w czym nie wyglądałaby jak w worku na ziemniaki. Inna sprawa, że kobiety bardzo uroczo wyglądają w za dużych, męskich ubraniach...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 5:58 pm

Siedziała na łóżku myśląc, że duże i wygodne. I że dziwne uczucie tak na łóżku dyrektora siedzieć.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:03 pm

Dziwniejsze od uprawiania seksu z dyrektorem?
W końcu znalazłem koszulkę, która nie byłaby Victorii aż tak bardzo za duża. Zwykły, czarny t-shirt z nadrukiem przedstawiającym Dartha Vadera.
- Może być?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:04 pm

Pokiwała głową myśląc, ze fajna ta koszulka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:07 pm

- Poczekasz tutaj chwilę? Odniosę ręczniki i ogarnę dywan.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:08 pm

- Yhm... - pokiwała niepewnie głową. I myśli, że przez nią dywan ma ufajdany.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:11 pm

Sam zabrałem z łóżka luźne spodnie, które służyły mi za pidżamę. Zabrałem więc ręczniki, nie patrząc na przebierającą się dziewczynę, skoro chciała tego uniknąć. Odniosłem je do łazienki, by powiesić je na kaloryferze, a następnie z pomocą magii usunąłem plamę z dywanu. Krew i nasienie raczej trudno by było normalnie sprać. Później wróciłem do sypialni, teraz już w spodniach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:13 pm

A dziewczę czeka grzecznie myśląc że dziwnie bez majtków się czuje
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:14 pm

- Zmęczona? - spytałem, przysiadając na brzegu łóżka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:15 pm

pokiwała głową.
- Tak... Mogę prosić jakieś majtki?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:16 pm

- Wiesz, raczej damskiej bielizny nie posiadam. Ale jeśli koniecznie chcesz, możesz dostać coś mojego.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:17 pm

- Domyśliłam się już wcześniej, że nic innego nie bedzie pan miał do zaoferowania.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:19 pm

Po krótkiej krzątaninie przy szafie dziewczyna dostała bokserki.
- Tyle dobrego, że panie mają szersze kości biodrowe. Nie będą ci aż tak za duże.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:19 pm

Odebrała je i założyła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 EmptySro Gru 02, 2015 6:20 pm

- Wyglądasz bardzo pociągająco - oceniłem z szerokim uśmiechem.
- I w pewien sposób uroczo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: