Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 1:06 am

- Moje ciało jest jak najbardziej żywe, jest w stanie produkować krew jak każde inne.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 1:07 am

- ALe mimo wszystko...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 1:10 am

- Spokojnie. Jestem za pannę odpowiedzialny. Wiem, co robię. - Wstałem powoli z krzesła, przecierając twarz dłonią. Zmęczenie i mnie dopada, a dziś sporo zdziałałem. Odstawiłem krzesło na miejsce i wróciłem do tymczasowo swojego łóżka. Wysłałem jeszcze wiadomość do sekretariatu, że jestem dziś niedysponowany i nie będzie mnie w szkole. Cóż, pobyt w szpitalu. Panna Revens podobnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 1:14 am

Dziewczyna pokiwała głową. I wróciła do rozmyślania o dupie maryni
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 1:17 am

Ja zaś ułożyłem się w łóżku i próbowałem zasnąć. Też potrzebuję snu, normalnie mniej niż inni, ale w przypadku osłabienia już nie tak mało. I nawet udało mi się zasnąć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 2:00 am

Jej również.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 7:38 am

Lekarze zaś zadowoleni, że pacjenci nie uciekają, tylko grzecznie śpią.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 7:59 am

I się jej śni straszna rzecz. Mianowicie, że wyznała dyrciowi miłość a on ją wyśmiał, po czym oznajmił że woli jej korepetytorkę
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:00 am

Znów się obudziła z krzykiem? Ja nie miałem snów. Cóż, najwyraźniej organizm uznał, że nie potrzebuje.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:03 am

Tym razem z płaczem a nie z krzykiem. I była przekonana że w rzeczywistości też by się tak stało
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:04 am

Cóż, płacz dziewczyny obudził mnie równie szybko, co kilka dni wcześniej jej krzyk.
- Coś się stało? - spytałem, obracając się w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:09 am

Wyciera oczy.
- Nie.... Zły sen miałam..... - tak cichutku.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:13 am

Z cichym westchnieniem wstałem z łóżka. Była już noc, a pielęgniarka na dyżurze siedziała w kanciapce wraz z lekarką. Plotkowały. Podszedłem więc do uczennicy, pochylając przy niej.
- Już jest dobrze?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:17 am

Zerka na niego i zasłania twarz bo chce jej się bardziej płakać. W dodatku się rumieni ze Mef tak blisko. Kręci głową.
- Nie
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:20 am

Uznałem, że dobrze nie jest, więc objąłem dziewczynę delikatnie, by nie sprawić jej bólu.
- Nadal pannę boli?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:24 am

Się trochę zatrzęsła kiedy ją obejmował. Robi sobie niepotrzebnie nadzieje ze dyrciu cos tego do niej.
- Nie tak bardzo
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:28 am

Może, może, kto wie... Morze jest długie i szerokie.
Przysiadłem na brzegu jej łóżka.
- Zostać z panną?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:30 am

Próbuje przestać płakać.
- Nie musi pan
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:31 am

- Zostanę. Przynajmniej, póki panna się nie uspokoi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 8:44 am

Pokiwała głową slabo. Się tak nieśmiało przytuliła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 9:10 am

Przyciągnąłem dziewczynę nieco bliżej siebie.
- Na pewno panny nie boli? Mogę przestać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 9:47 am

Zamknęła oczy i pokrecila głową.
- Nie
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 10:28 am

Pielęgniarka, zwabiona rozmową przerywającą ciszę, wyjrzała zza drzwi dyżurki. Miała jednak na tyle rozumu, by nie irytować demona, którego i tak już zirytowano, zmuszając do pozostania w szpitalu i nie słuchając wyjaśnień, odnośnie mojej przyspieszonej regeneracji. Kazała nam tylko nigdzie nie uciekać i wróciła do dyżurki.
- Mam mówić do panny w taki sposób, jak dotychczas, czy też po imieniu?


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Czw Lis 19, 2015 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 10:38 am

Nadal się do niego tuli i próbuje zrelaksować. Albo uspokoić.
- Jaka pan woli.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 EmptyCzw Lis 19, 2015 10:56 am

- Victoria... To ładne imię. I tak będziemy spędzać zapewne razem sporo czasu, więc czemu by nie? Panna... ty też możesz się do mnie zwracać po imieniu, przynajmniej prywatnie, czyli z dala od innych. Na przykład na naszych zajęciach. Czy mogłabyś mi też powiedzieć, jakim cudem znalazłaś się w tym lesie? Mam nadzieję, że nie próbowałaś sobie nic zrobić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 11 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: