Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Labirynt

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 10:29 pm

se sobie jest labirynt i łatwo się w nim zgubić
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:05 pm

Dotarłam do labiryntu dość szybko. Usiadłam sobie na trawie i zamknęłam oczy. Mogę spróbować się zdrzemnąć nim Bon przyjdzie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:10 pm

Suguro lekko zdyszany dotarł na miejsce.
- Wybacz, Shima i rozmowy z nim, sama rozumiesz. Długo czekasz? - spytał siedzącą pod labiryntem Victorię.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:13 pm

Otworzyłam oczy, po czym podniosłam się do góry.
- Nie. Jeszcze po drodze dyrektor mnie zatrzymał, więc bałam się że się spóźnię. - Mówiąc to uśmiechnęłam się do chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:15 pm

W duchu odetchnął z ulgą, że nie kazał Revens długo czekać.Wyciągnął do niej dłoń by pomóc dziewczynie wstać.
- Znowu cię dręczy? Nieźle się uwziął.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:17 pm

Dręczył w weekend...
- Nie dręczył. Tylko zapytał jak się czuję po tym treningu, który mi urządził - odpowiedziałam chwytając rękę Bona. - Idziemy? - wskazałam głową labirynt, gdy już wstałam. I nie, nie puściłam jego ręki.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:26 pm

Ujął delikatnie dłoń dziewczyny nie chcąc sprawiać jej dyskomfortu.
- Mhm - mruknął z uśmiechem kiwając głową.
- Długo już tu jesteś, na wyspie? - spytał Suguro powoli prowadząc Victorię krętymi alejkami.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:29 pm

- Od... - zrobiłam przerwę żeby się zastanowić. - Od siedmiu lat. - Uśmiechnęłam się czując jak chłopak chwycił mnie za rękę. - Opowiedz mi coś o waszej poprzedniej szkole.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:34 pm

- To długo... - Umilkł, by wysłuchać pytania dziewczyny.
- Ogólnie jest to szkoła nie tylko dla egzorcystów, większość uczniów stanowili cywile. Co konkretniej chciałabyś wiedzieć?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:36 pm

- Jak wygląda nauka u was - odpowiedziałam patrząc na niebo. W chmurach nie mogła odnaleźć żadnego konkretnego kształtu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:43 pm

- Hm... Najpierw od rana mieliśmy normalne lekcje, tak jak cywile. Później musieliśmy iść do innego budynku, który nie posiadał normalnych drzwi. Pan Pheles jakoś stworzył sieć połączeń i wystarczył odpowiedni klucz by dostać się do każdego z nich. Wtedy do wieczora mieliśmy zajęcia dla egzorcystów. Poza tym mieliśmy obozy w terenie przygotowujące nas do prawdziwej akcji. Sposób prowadzenia zajęć niewiele się różnił, jeśli nie liczyć faktu, że kultura Japonii bardzo się różni od tego miejsca - wyjaśnił zerkając co kilka chwil an twarz dziewczyny.

Skoro, pierwszy raz od dawna, miałem wolny wieczór, a Victoria postanowiła się uczyć uznałem za dobry pomysł spacer po ogrodach. W psiej formie dreptałem powoli alejkami labiryntu rozkoszując się spokojem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:46 pm

Kiwałam głową słuchając tego, co mówił Suguro. Faktycznie podobnie było.
- A jak ogólnie wygląda nauka w Japonii? - spytałam obracając głowę w kierunku chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:50 pm

- Mamy trzy trymestry. Pierwszy rozpoczyna się w kwietniu i kończy w lipcu, drugi trwa od września do grudnia, a trzeci od stycznia do marca. Prócz wakacji letnich i zimowych mamy jeszcze dwa tygodnie ferii wiosennych, ale przez to latem wakacje trwają krócej niż tutaj, tylko czterdzieści dni. Poza tym główne różnice wynikają z innego systemu szkolnictwa i innej mentalności ludzi. U nas nie jest problemem, gdy uczniowie zamiatają sale i dbają o czystość szkoły. - Wyjaśnił wciąż uśmiechając się ciepło. Nie był to może zbyt radosny wyraz twarzy, jednak jak na niego to i tak dużo.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:53 pm

Słuchałam z zainteresowaniem tego, co mówił. Gdy wspomniał o tym, że uczniowie sprzątają salę to zrobiło mi się trochę głupio.
- Więc wasze szkoły na pewno są czystsze niż te nasze - odpowiedziałam starając się ukryć zakłopotanie. Dziwne, w towarzystwie pana Phelesa w pełni nad sobą panowałam. No prawie. A z Suguro prawie wcale.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyNie Maj 24, 2015 11:58 pm

- Czy ja wiem, czy czystsze? Uczniowie sami o to dbają, jednak to lata zapisane w kulturze, sami ludzie dbają o swoje otoczenie - dodał gwoli wyjaśnienia.
Chłopak doprowadził ją aż do centrum labiryntu. skazał Revens jedną z ławek stojących wokół fontanny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:01 am

Usiadłam na ławce, wciąż trzymając Suguro za rękę.
- Ale z przykrością muszę stwierdzić, że u nas niewiele osób szanuje pracę osób odpowiedzialnych za porządek. U was pewnie tak nie jest.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:04 am

Usiadł obok dziewczyny gładząc powoli kciukiem wierzch jej dłoni, bardziej impulsywnie niźli świadomie.
- To zależy od ludzi. Teraz, gdy wszystkie kultury się mieszają to powoli się zmienia, jednak w gruncie rzeczy tak, jest szacunek do każdej pracy. Szczególnie w mniejszych miejscowościach bez takiego napływu imigrantów - kontynuował wyjaśnienia.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:07 am

Obróciłam się w stronę Suguro słuchając tego, co mówi. Pokiwałam głową.
- Opowiesz mi o waszej kulturze? Wierzenia, mity, zwyczaje itp? Może mi się przydać na dodatkowe lekcje - powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:45 am

Ryuji uśmiechnął się z zakłopotaniem.
- To może być trudne. W Japonii po dziś dzień funkcjonuje wiele religii i pomniejszych sekt. Sekt nie w pejoratywnym tego słowa znaczeniu, rzecz jasna. To sprawia, że pod względem religii nasz kraj jest bardzo zróżnicowany. Właściwie to sam jestem mnichem, tak jak Koneko i Shima. Sama kultura... Tu chyba potrzeba by było dłuższej opowieści. W gruncie rzeczy Japończycy to bardzo pracowity, honorowy i obowiązkowy naród z wielkim szacunkiem dla innych. - Bon starał się tłumaczyć wszystko możliwie obrazowo, ale też niezbyt długo, by nie zanudzać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:51 am

- Mnichem? - spytałam zdziwiona. Nie sądziłam, że mnisi mogą wyglądać tak jak Bon i Shima, lub zachowywać się jak Shima... - Shima mnichem?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:55 am

- Tak, jesteśmy mnichami. To nic niezwykłego w Japonii. To nie jest to samo co wasze zakony, choćby te chrześcijańskie, z toną reguł do przestrzegania, z celibatem na czele, którego Shima raczej by nie zniósł. U nas mnisi mogą mieć rodziny i wyglądać czy zachowywać się jak normalni ludzie. Oczywiści, mamy swoje zasady, których musimy przestrzegać - wyjaśnił z całkiem spokojna miną.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Pon Maj 25, 2015 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 12:57 am

- Mimo to, nie wydaje mi się, by mnisi mogli zachowywać się tak, jak Shima - powiedziałam z uśmiechem. Patrzyłam na Bona czekajac na jego odpowiedź.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 8:23 am

- Shima to... specyficzny przypadek, jednak wciąż mieści się w jakiś granicach - wyjaśnił. Przesunął się odrobinę bliżej Victorii przypatrując się fontannie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 8:51 am

- Specyficzny przypadek? - zapytałam opierając głowę o ramię chłopaka. - Fajnie tak sobie odpocząć.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             EmptyPon Maj 25, 2015 9:32 am

- Przecież znasz Shimę. Niby jest podobny do swoich braci, a jednak bardzo się wyróżnia - wyjaśnił. Spojrzał nieco zdziwiony na dziewczynę. Z wahaniem objął ją w talii odprężając się nieco.
- Tak. Tu jest o wiele spokojniej niż w akademiku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Labirynt                                                             Empty
PisanieTemat: Re: Labirynt    Labirynt                                                             Empty

Powrót do góry Go down
 
Labirynt
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Giardino-
Skocz do: