Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Portowe alejki

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 4:18 pm

Wciąż byłam rozbawiona próbami, które podejmował pan dyrektor. Szczerze mówiąc miałam ochotę zabrać z jego twarzy te włosy, ale nie wypadało.
- Niemiecki jest straszny - powiedziałam śmiejąc się cicho. Zastanawiając się nad odpowiedzią na pytanie zadane przez pana Phelesa odchyliłam głowę do tyłu i patrzyłam na niebo. - Tak. Chciałam być prawnikiem, jak moja mama. Albo aktorką, choć do tego się nie nadaję - roześmiałam się.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 4:38 pm

- Będąc moja uczennicą zostaniesz i aktorką, choć na scenie raczej nie będziesz występować. Kłamstwa i manipulowanie prawdą bez zająknięcia, moja droga. To wymaga umiejętności aktorskich. - Uśmiechnąłem się mroczniej niż dotychczas, w czym pomagał mi fakt, że moja twarz była częściowo zasłonięta.
- Straszny? Ależ skąd, to wspaniały, melodyjny i bardzo prosty język, jednak trzeba go zrozumieć i umieć właściwie używać, odpowiednio wymawiać. Jest o wiele prostszy od języków słowiańskich czy dalekiego wschodu. - Byłem przekonany, że rzeczywiście jest to prawda. Władałem wieloma językami, więc sam tego doświadczyłem na własnej skórze.
- Jeszcze jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 4:48 pm

- Oczywiście, że jest straszny. Wujek chciał mnie nauczyć... I na chęciach się skończyło. - uśmiechnęłam się szeroko. - A wspaniały i melodyjny jest francuski. - Westchnęłam wspominając sobie czasy sprzed przyjazdu na wyspę. Ciekawe czy jeszcze kiedyś wrócę do Paryża... - Zna pan francuski?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 4:55 pm

- Owszem. Lwia część skrzydlatych to lingwiści. W przeciwnym wypadku nie moglibyśmy kontaktować się ze wszystkimi ludźmi na świecie, a uwierz, wzywają nas ludzie z najróżniejszych zakątków świata. Przywołują tak demony jak i anioły. Choć ja zdążyłem upaść nim się narodziliście jako gatunek. - Wpatrywałem się w ziemię u moich stóp rozpamiętując dawne dzieje. Bunt, bratobójcza walka, zdrajcy i bohaterowie po obu stronach barykady. Wielu żałowało swoich czynów.
- Wierzysz, że chroni cię anioł stróż? Bóg?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 5:07 pm

- Wierzę - odpowiedziałam pewna tego, że tak jest. Ba, wiedziałam że ktoś z góry nade mną czuwa. Myśląc o tym spojrzałam w niebo. Ciemno się robi...
Wstałam, po czym otrzepałam tył spodni z brudu.
- Nie mam już pomysłu o co pana pytać. Wracamy? - Patrzyłam na mężczyznę, czekając na to aż mi odpowie lub zrobi cokolwiek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 5:14 pm

Wstałem również, po czym podniosłem szablę i przypasałem ją.
- To głupota czy nadzieja? Nigdy tego nie rozumiałem. Widziałem waszego Boga i wielu innych. - Także spojrzałem w niebo obserwując w milczeniu mknące przez niebo czarne chmury.
- Nie chcę cię martwić, ale nie widzę go. Anioły nie ukryją się przed moi wzrokiem, a nie widzę tutaj żadnego. - Wyciągnąłem ku niej dłoń z drapieżnym uśmiechem.
- Pozwolisz?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 5:44 pm

Uśmiechnęłam się do siebie samej.
- Nie musi ich pan widzieć. Ja i tak wierzę w to, że gdzieś tam są i czuwają. - Mówiąc to chwyciłam dyrektora za rękę i kiwnęłam głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 EmptyCzw Maj 07, 2015 5:57 pm

Przyglądałem jej się przez chwilę rozważając tę przedziwną kwestię, jaka jest wiara. Ująłem delikatnie dłoń Victorii, po czym zniknęliśmy oboje w kłębach purpurowego dymu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Portowe alejki - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Portowe alejki   Portowe alejki - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Portowe alejki
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Leogra :: Gigrel-
Skocz do: