Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet dyrcia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 5:31 pm

Wylądowaliśmy na powrót w moim gabinecie.
- Jak ci się podobała ta wycieczka? - spytałem patrząc w twarz dziewczynie w oczekiwaniu an odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 6:50 pm

- Było miło - uśmiechnęłam się do pana Phelesa. - Dziękuję, że mnie pan tam zabrał
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 6:55 pm

Odpowiedziałem jej uśmiechem. Ciepłym, pozbawionym tego mrocznego wyrazu, jaki często miałem na twarzy.
- Jutro jest niedziela, więc masz wolne. Chyba, że z własnej woli chcesz się czegoś podjąć
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:02 pm

- Wolałabym odpocząć. Odkąd mam z panem te lekcje nie starcza mi czasu na prace domowe, naukę i sen. Muszę więc wybrać albo nauka albo sen. Tak więc planuję przespać pół dnia. - Odsunęłam się kawałek od dyrektora.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:11 pm

Fakt, śmiertelnicy nie przywykli do takiego zarządzania czasem, w dodatku wciąż wszędzie im się spieszy.
- A gdybym ci powiedział, że możesz mieć tygodniowe wakacje od wszystkiego jednocześnie nie opuszczając zajęć? - spytałem z nieprzeniknionym wyrazem twarzy. Cóż, jeśli mam ją czegoś nauczyć to lepiej by była w stanie używalności, a nie wiecznie niewyspana i wymęczona.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:13 pm

Spojrzałam na niego zdziwiona.
- Jak? - spytałam patrząc na pana Phelesa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:17 pm

Rozłożyłem ramiona jakby wskazując miejsce, w którym jesteśmy.
- Jestem panem czasu i przestrzeni. Odwiedziłaś już jeden wymiar poza ziemskim, jednak ich czasy są zgrane. Jeśli tutaj mija minuta tam także. Mogę jednak tworzyć miejsca, w których czas płynie innym torem. Przebywając tam wiele lat po powrocie na Ziemię odkrywa się, że tu nie minęła nawet minuta. Coś jak Narnia. - Ot, rzecz banalna i nie jestem jedynym, który to potrafi. Jednak śmiertelnicy wciąż się dziwią, gdy słyszą o czymś takim.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:19 pm

- I chce mnie pan wysłać w takie miejsce? - zapytałam unosząc brew do góry. Niby pomysł ciekawy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:22 pm

Pokręciłem głową widząc, że wciąż nie rozumie.
- I tak i nie. Owszem, mogę cię w takie miejsce zabrać, jednak muszę tam pozostać z tobą. Może i byłaś w stanie przywołać Furkasa, jednak otwieranie bram między wymiarami to zupełnie inna bajka. Nie byłabyś w stanie wrócić, a nawet gdybym otworzył przejście zaraz po wysłaniu cię tam mogłoby minąć kilka lat - wyjaśniłem patrząc na nią całkowicie poważnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:25 pm

Westchnęłam. Za dużo informacji jak na jeden dzień.
- To jak mam niby mieć te wakacje? - zapytałam skupiając całą swoją uwagę na dyrektorze.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:29 pm

- Więc może jaśniej. Wakacje ze mną. Bez nauki, treningów i wykładów. Nie będę cię śledzić ani pilnować. Mogę cię zabrać do jakiegoś zasiedlonego świata rodem z ludzkich fantazji, jakieś konkretnej książki czy filmu lub tez stworzonego przeze mnie, bez ras rozumnych. Teraz rozumiesz? - spytałem podchodząc o krok bliżej do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:32 pm

Wakacje z dyrektorem. Niby spoko, w końcu wakacje, ale pan Pheles.
- Rozumiem - odpowiedziałam patrząc jak mężczyzna się do mnie zbliżył. Nie dam mu tej satysfakcji i nie zarumienię się, nie ma mowy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:39 pm

- Więc jaka jest twoja odpowiedź? - spytałem nie odrywając od niej wzroku. Czasem dziewczyna zdawała się mnie bać, więc nie miałem pewności, co wybierze. Zastanawiałem się, czy nie warto być przy niej delikatniejszym. Prawie już zapomniałem jak to jest się o kogoś troszczyć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:41 pm

- Czy pana towarzystwo jest konieczne? - odpowiedziałam pytaniem na pytanie. Usiadłam na oparciu fotela patrząc na twarz pana Phelesa. Byłam ciekawa co mi odpowie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:46 pm

- Na przestrzeni całego wymiaru? Owszem. W najbliższym otoczeniu? Nie - odpowiedziałem zbliżając się do niej tak, że dzieliło nas niespełna pół metra.
- Revens, co ty właściwie do mnie czujesz? Strach? Nienawiść? Przyjaźń? Pożądanie? - spytałem wciąż bez, zazwyczaj nieodłącznego, uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:52 pm

Patrzyłam na mężczyznę z poważną miną.
- Nie wiem. Czasami mam ochotę zrobić panu krzywdę, innym razem cieszę się, że mogę z panem rozmawiać. Mówiłam też, że zdarza mi się pana bać. A nie dawniej jak wczoraj sam był pan świadkiem jeszcze innych moich uczuć. - odpowiedziałam wciąż wlepiając wzrok w jego twarz. Cóż, nie ma co ukrywać skoro i tak wszystko doskonale widzi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 7:56 pm

Chwyciłem delikatnie ją za rękę nie chcąc, by gdzieś uciekła.
- To między innymi lubię w was, ludziach. Pełni sprzeczności, dynamiczni. Zbyt młodzi, by móc się ustabilizować emocjonalnie i by świadomie odrzucać spokój. A mimo to jesteście gatunkiem dominującym. Oczywiście wśród tych, które wszyscy możecie ujrzeć. - Nie kłamałem. To mnie wciąż nurtowało i zadziwiało. Cud ludzkiego istnienia, bo niczym innym ich przetrwania w takim świecie nazwać nie można.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:00 pm

Zerknęłam kątem oka na rękę, za którą mnie chwycił. Nie odzywałam się, a słuchałam tego, co miał do powiedzenia dyrektor. Zawsze mówił ciekawe rzeczy. Milczałam nawet gdy skończył swój wywód. Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:08 pm

- Moja piękna, jak wyście przetrwali pozbawieni mocy? - spytałem wciąż patrząc jej w oczy. Zbliżyłem swoją twarz do twarzy Victorii tak, że niemalże mogłem dostrzec fakturę jej tęczówek, a ona moich.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:13 pm

Piękna? Hah, tym razem taki trik. Ciekawe, nie powiem. Patrzyłam w oczy dyrektora ignorując jego pytanie.
Zastanawiało mnie co on sobie w tej chwili myślał lub na co liczył. Że rzucę mu się do ust?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:24 pm

Pogłaskałem ją po policzku wolna ręką wciąż okrytą rękawiczką. Nie uciekała i wygląda na to, że w tej chwili się nie boi. Dobrze. Bardzo dobrze. Muszę się z nią obchodzić zupełnie inaczej niż z Kad... Nie, ona kazała mi zapomnieć. Odrzucić wspomnienia, odejść. Drgnąłem, a przez moja twarz na chwilę przemknął cień smutku.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:28 pm

Czując na policzku dłoń dyrektora zamknęłam na moment oczy i przechyliłam głowę na bok. Po chwili na powrót je otworzyłam, po czym zerknęłam na dłoń mężczyzny. Było tak miło.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:34 pm

Ująłem dłonią jej twarz i zbliżając się jeszcze bardziej pocałowałem Victorię. Musiałem puścić jej dłoń i oprzeć się ręką o fotel, by nie przewrócić nas obojga. Jej zapach, smak jej ust, dotyk skóry, dźwięk bijącego serca o nieco przyspieszonym rytmie... Podobało mi się to, wszystko razem i każde z osobna.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Nie Maj 10, 2015 8:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:39 pm

Odwzajemniłam pocałunek starając się o to by zachować spokój. Kolejny raz mnie pocałował w taki sposób. Zastanawiałam się, czy chciał w ten sposób owinąć mnie sobie wokół palca, zmanipulować czy coś innego.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 EmptyNie Maj 10, 2015 8:48 pm

Przesunąłem delikatnie dłonią od jej policzka, wzdłuż jej szyi, aż do ramion. Objąłem dziewczynę wciąż ją całując. Gdyby i ona mogła trwać wiecznie... Znam ją krótko, a mimo to zainteresowała mnie bardziej niźli setki kobiet jakie poznałem przez całe moje życie, śmiertelnych i spoza ludzkiego gatunku. Może oprócz jednej. Tej, która kazała mi zapomnieć i iść dalej.
- Czy pragniesz żyć wiecznie? - szepnąłem cicho kiedy skończyłem pocałunek. Nim zdążyła odpowiedzieć pocałowałem ją w bok szyi.
- Nie przemijać. Trwać niezmiennie jak ten świat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gabinet dyrcia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrcia
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Palazzo Principale-
Skocz do: