Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 10:59 pm

- Więc na które? Ludzkie - szepnąłem do jej ludzkiego ucha - czy demonie? - spytałem, tym razem szepcząc do kociego ucha.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 10:59 pm

Się poruszyły uszka.
- Te drugie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:01 pm

- Przynajmniej z ludzkimi łatwiej ci będzie udawać, że sama jesteś człowiekiem. - W kuchni usadziłem ją na wyłożonej poduszkami ławie.
- Będziesz musiała mi pomóc, jeśli te naleśniki mają być jadalne.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:04 pm

- Nawet tego pan nie potrafi? - patrzy na niego. Się dalej tuli, bo się dziwnie czuje z tym ogonem. I jej lepiej jak sie tuli do Mefa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:06 pm

- Nie ufam moim umiejętnościom kulinarnym... Umiem zrobić tosty i ich nie spalić.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:07 pm

- Tyle to i ja umiem...
Się jakoś podnosi, nadal tuli, opierając brodę o klatę Mefa i robi ciche "miau".
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:08 pm

- Tak, kotku? - spytałem, przytulając ją bliżej siebie z uśmiechem zadowolenia.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:10 pm

Aw <3
Się wtula z uśmiechem. I myśli czy da radę zamruczeć jak kot.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:11 pm

Próbować może. Głaskałem ją delikatnie po głowie, siedząc wraz z victorią na ławie.
- Lubisz drapanie za uszami jak koty?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:11 pm

- Nie sprawdzałam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:12 pm

Delikatnie zacząłem ją drapać za lewym uchem, uważając z pazurami.
- I jak?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:14 pm

Się uśmiecha błogo, bo przyjemnie.
- yhm...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:15 pm

- A u nasady ogona? - spytałem, drapiąc ją tam drugą ręką.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:16 pm

- Nie... - troszku jej ten ogon sztywnieje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:17 pm

- Więc zostańmy przy uszach. - Jedną ręką drapałem ją dalej za uchem, drugą zaś obejmowałem dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:18 pm

I jej było przyjemnie i się uśmiechała jak ćpun.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:19 pm

Zaśmiałem się cicho, nadal ją drapiąc.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:20 pm

A ona dalej. I brzuszek się odezwał.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:21 pm

Przestałem ją więc drapać.
- Więc jak? Pomożesz mi z naleśnikami?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:21 pm

- Yhm... - wymamrotała niezadowolona z przerwania pieszczoty.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:23 pm

Jak ładnie poprosi to mogę ją drapać dalej. Poza tym mi też przyjemności odmawia...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:25 pm

Ale ona się boi, że ją zostawisz jak zaliczysz tyle razy, ile zaplanowałeś. Poza tym ile trwała jego przyjemność, a ile jej?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:27 pm

Orgazm kobiecy trwa dłużej, jeśli już do tego pijesz. I jest wielokrotny. Choć sam stosunek również stanowi przyjemne doświadczenie.
Wstałem z ławy, sięgając po książkę kucharską z jednej z półek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:29 pm

Chodziło mi o sam stosunek.
Dziewczę za nim i samo zaczęło szykować ciasto, zeby było czekoladowe. I potem jakoś to smaży.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               EmptyNie Gru 13, 2015 11:30 pm

Cóż, najwyraźniej nie potrzebowała książki kucharskiej. Z szafek zacząłem jj wyjmować kakao, nutellę i czekoladę. Przyda się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: