Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Stajnie.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:40 pm

- Jak demon może się wybielać? - spytałem właściwie nie oczekując przy tym żadnej odpowiedzi.
- Słowa o sobie nie powiedziałem. Cóż... prawda boli?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:42 pm

- Niespecjalnie - powiedziałam, po czym zamilkłam na dłuższy moment. - Możemy już wracać? Wyczyściłam jednorożca, chcę wolne. I najlepiej skończyć ten cykl "zajęć dodatkowych".
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:45 pm

- Przeszło siedemset lat czekania i coś takiego... Adonai mnie nienawidzi - szepnąłem zaciskając mimowolnie pięść.
- Nie mogę zerwać paktu i dobrze o tym wiesz.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:47 pm

- Więc do końca życia muszę przychodzić do pana gabinetu, żeby wysłuchiwać wykładów na temat demonów itp? - zapytałam niezbyt uszczęśliwiona taką perspektywą.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:50 pm

Wyciągnąłem dłoń w kierunku dziewczyny.
- Jesteś egzorcystką, a ja jestem bezpośrednim przełożonym filii japońskiej oraz tej powiązanej z wyspą, da się to rozwiązać inaczej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:55 pm

- Potrafi pan przenosić różne rzeczy bez dotykania ich. - Miałam nadzieję, że zrozumie tę aluzję
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 EmptySob Cze 20, 2015 10:58 pm

Niechętnie opuściłem rękę. Miałem teraz mieszane uczucia co do Revens. Z jednej strony zagrała na moich uczuciach i potraktowała mnie jak śmiecia, zdradzając i całkowicie ignorując fakt, że może mnie to zaboleć, poruszyć. Z drugiej zaś nie zmieniało to faktu, że wciąż ją kochałem. Chciałem jej wybaczyć, odstawić to w niepamięć jako fragment snu, jednak ona nie chciała żadnego wybaczenia.
- Z większymi możliwymi komplikacjami... - Przeniosłem nas oboje do mojego gabinetu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stajnie.    - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stajnie.    Stajnie.    - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Stajnie.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Giardino-
Skocz do: