Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Paryż

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 2:31 pm

- Dobrego? Oczywiście, trzeba was właściwie ugościć. Chodź, uratujmy twojego męża przed dalszym przesłuchaniem. - Kobieta wyraźnie chciała się zachowywać jak najnormalniej.
Wolałem powiedzieć teściowi właśnie to, co chciał usłyszeć. Że jego córka jest normalna, trafiła po prostu do szkoły z internatem. Szkoda tylko, że rodzina nie utrzymywała z nią kontaktu...
- Tak. Teraz, jak widać, wszystko jest w porządku.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sro Maj 27, 2015 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 2:55 pm

- Escargot? - zapytałam z nadzieją. Wciąż nie miałam okazji do wrobienia Mephisto w jedzenie ślimaków.
- To dobrze - odpowiedział tata.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 8:17 pm

Kobieta skinęła głową z uśmiechem.
- Nie tylko, a teraz chodźcie. - Kobieta rzuciła znaczące spojrzenie mężowi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 9:14 pm

Klasnęłam radośnie w dłonie, niczym dziecko. Poszłam za mamą do jadalni, za nami ojciec.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 9:27 pm

Z pewnym wahaniem ruszyłem za nimi. Pierwszy raz znalazłem się w takiej sytuacji, jednak jak dotąd nie było tak źle. Matka Victorii usadziła wszystkich przy stole, po czym zniknęła w kuchni. Bez względu na mój wiek czy doświadczenie w obcowaniu z ludźmi ta sytuacja w pewien sposób była dla mnie krępująca.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 9:37 pm

Siedziałam obok Mephisto, jednocześnie rozmawiając z bratem. Ojciec patrzył natomiast na mojego męża z nieprzeniknionym wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 9:47 pm

Przez cały czas czułem na sobie spojrzenie teścia. A zawsze ostrzegali, że to teściowej należy się bać, bo z teściem można i się napić, i ponarzekać... Swoją drogą trudno może nam być znaleźć wspólny temat. Tymczasem mogłem włączać się od czasu do czasu do rozmowy z bratem Victorii, którego zdążyłem już poznać na naszym weselu. Po kilku minutach do jadalni weszła pani Revens z parującym talerzem czymś, co zdecydowanie wyglądało jak limaki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 9:51 pm

Uśmiechnęłam się szeroko widząc moją ulubioną potrawę.
- Zjesz, prawda? - zapytałam męża, wciąż się uśmiechając. Tata westchnął i wstał.
- Kto chciałby się napić wina? - zapytał patrząc na wszystkich. Zgłosił się mój brat, który był zdziwiony faktem, że nie zamierzam pić.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:05 pm

Mierząc ślimaki podejrzliwym wzrokiem kiwnąłem głową. Niby nigdy mnie nie otruto czymś takim, a na przestrzeni wieków kilka prób się zdarzyło, jednak daleki byłem od stwierdzenia, że lubię tego typ dania.
- Z chęcią - odpowiedziałem na propozycje teścia ze zdecydowanie większym entuzjazmem niźli ten, jakim powitałem ślimaki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:10 pm

Westchnęłam i przeleciałam wzrokiem stół.
- Johann, a ty czemu nie zdejmiesz rękawiczek? - zapytał mój brat. Cóż, faktycznie dziwnym było paradowanie w rękawiczkach po domu.
Chwilę później pojawił się tata niosąc pięć kieliszków. Przed każdym z nas postawił jeden, ale napełnił tylko trzy: swój, mojego brata oraz Mephisto. Spojrzał na mnie trzymając w rękach butelkę z wodą oraz karton soku. Wybrałam to pierwsze, matka tak samo.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:19 pm

- Blizny - wyjaśniłem pokrótce krzywiąc się przy tym lekko. Wątpiłem, by brat Victorii należał do osób z dużą ilością taktu, jednak póki sam nie zapytał wolałem nie ciągnąć historyjki. Podziękowałem uprzejmie za wino. Przy następnej okazji wypadałoby przynieść jakiś dobry rocznik. O ile będzie jakaś następna okazja po rewelacjach, jakie z Victorią przynosimy...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:26 pm

- Coś ty robił, że masz aż takie blizny? - zapytał biorąc łyk wina. Tata patrzył podejrzliwie na rozmówcę mojego brata.
My z matką zajęłyśmy się rozmową o bzdurach takich jak ubrania, buty, kwiatki i słodkie szczeniaczki. Nałożyłam sobie kilka ślimaków, które później ze smakiem zajadałam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:34 pm

- W wolnych chwilach zajmuję się szermierką. - To akurat było szczerą prawdą i rzeczywiście, gdyby nie zdolności regeneracyjne demona, miałbym naprawdę wiele blizn, nie tylko na dłoniach. Upiłem łyk wina i nałożyłem sobie kilka ślimaków nie chcąc obrazić gospodyni. Okazały się smakować całkiem dobrze, jednak jeśli już musiałem wybierać coś przywodzącego swą konsystencją na myśl galaretę, to zdecydowanie wolałem normalną galaretkę lub kisiel.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:37 pm

- To... Skoro skończyłaś studia i wyszłaś za mąż to może zamieszkacie tutaj? - zaproponował ojciec. Niby miło z jego strony, ale jakoś tak... Wolałam nie.
- A może jednak się napijesz? - brat próbował wcisnąć mi alkohol.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:44 pm

Usłyszawszy propozycję teścia wymieniłem szybkie spojrzenie z żoną.
- To bardzo miłe z państwa strony, jednak nie ma takiej potrzeby, mam dom... - W duchu złapałem się na tym, że chciałem powiedzieć "mamy". Przecież Victoria studiując w szkole z internatem nie mogła do tej pory ze mną mieszkać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:49 pm

- Zawsze można dom sprzedać... W sumie to brat ma rację, czemu nie pijesz? - zapytał patrząc na mnie. Czyli osiągnęliśmy moment, w którym trzeba powiedzieć co i jak.
- Bo w ciąży jestem... - powiedziałam, po czym wzięłam do ust kieliszek z wodą i zaczęłam pić. Tata przeniosł wzrok na Mephisto.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 10:56 pm

Pokiwałem głową potwierdzając słowa Victorii. Nie bardzo miałem pojęcie, co mogę jeszcze powiedzieć. Sprawa była oczywista, choć dla ojca wiadomość o tym, że jego córka jest w ciąży może mieć inny wydźwięk niźli dla matki...
- Gratulacje! Od kiedy wiecie, który to miesiąc? Znacie termin? Będzie odwiedzać dziadków? Macie jakieś pomysły na imię? Drudzy dziadkowie wiedzą? - Od ciężaru spojrzenia teścia ocalił mnie nawał pytań teściowej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:04 pm

- W sumie to jeszcze nie wiemy dużo... I o imieniu też jeszcze nie myśleliśmy... - powiedziałam spokojnie. - Żabki są? - zapytałam patrząc na talerze z potrawami. Pytanie dotyczące "drugich dziadków" wolałam zostawić Mephisto.
Mój brat z kolei w tym czasię zdążył wypluć wino na talerz. To aż takie dziwne, że kobieta w moim wieku spodziewa się dziecka?
- I moja mała siostrzyczka przeciwko mnie...
- Co? - zapytałam zdziwiona.
- Dziewczyna go rzuciła i teraz mamy go na utrzymaniu - wyjaśnił ojciec.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:19 pm

- Dowiedzieliśmy się na krótko przed tym, jak Victoria broniła magisterki, więc jak na razie nie wiemy niemal nic pewnego - odpowiedziałem zgodnie z prawdą.
Teściowa wskazała Victorii odpowiedni talerz.
- Drugich dziadków... nie ma już z nami - powiedziałem cicho. Bądź co bądź ani Boga czy Metatrona, przez którego pieśń powstałem, ani też Szatana nazywającego mnie swym synem nie było tutaj z nami, więc jest to prawda.


Ostatnio zmieniony przez Mephisto Pheles dnia Sro Maj 27, 2015 11:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:22 pm

Klasnęłam w dłonie raz jeszcze i nałożyłam sobie jedno udo.
- Też chcesz? - zapytałam patrząc na męża.
- Czyli... Zrobiłeś mojej siostrze dziecko zanim skończyła studia - odezwał się brat nalewając sobie zupy do miski.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:27 pm

Patrzyłem na żaby po sekcji w wykonaniu naukowca-sadysty z pewna dozą nieufności, jednak ostatecznie zgodziłem się spróbować. Bądź co bądź w piekle jadało się dziwniejsze rzeczy. A co do piekła... Odwróciłem się w kierunku brata Victorii patrząc na niego ze szczerym zdziwieniem. To już chyba poziom Amaimona, jeśli chodzi o bezpośredniość.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:31 pm

- No co? - zapytał brat zdziwiony reakcją Mephisto. Trochę mnie zemdliło, gdy zaczęłam jeść. Już rozumiem dlaczego tyle kobiet narzeka na ciążę. Ale jest pewien plus... Okres zniknie na kilka miesięcy.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:36 pm

Pokręciłem głową dając znak, że już nic.
- Wszystko w porządku? - spytałem cicho żonę widząc, że kobieta nie wygląda najlepiej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:38 pm

- Mam mdłości... - odpowiedziałam opierając głowę o rękę.
- Zaprowadzić cię do łazienki? - zapytał zmartwiony ojciec.
- Nie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 EmptySro Maj 27, 2015 11:44 pm

Położyłem kobiecie dłoń na ramieniu. Do tego rodzaju magii wolałem móc korzystać z bezpośredniego kontaktu z obiektem działania magii. Cóż, z kacem i upojeniem alkoholowym bez problemu mogłem się upora naginając czasoprzestrzeń, można i teraz spróbować. Bardziej Victorii nie zaszkodzę, a mogę pomóc. Patrzyłem na nią z troską, jednak próba obłaskawienia hormonów kobiety w ciąży sterujących jej organizmem w anormalny dla reszty otoczenia sposób była o wiele większym wyzwaniem niźli usuwanie alkoholu z organizmu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Paryż              - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Paryż    Paryż              - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Paryż
Powrót do góry 
Strona 6 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Świat zewnętrzny-
Skocz do: