Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Victorii

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 6:40 pm

Strach. W jej głosie trudno było nie usłyszeć strachu, ba, była na granicy paniki. Chyba nie wpadła na jakiś głupi pomysł... oby nie zrobiła sobie krzywdy.
- Wszystko w porządku? - spytałem teleportując się wprost do łazienki. Nie wiedziałem, w którym miejscu pomieszczenia znajdowała się Victoria, więc pojawiłem się tam twarzą do drzwi. Czyli jednak tutaj podziało się łóżko.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:00 pm

- W jak najlepszym - powiedziałam robiąc zamach. Chwilę później miecz dosięgnął kolana u prawej nogi pana Phelesa. Nwm jak, ale zaraz po tym udało mi się wrzucić go do wanny z wodą święconą, jednocześnie czytałam wersety, które raczej zabić go nie mogły, a oslabić. Gdy zakończyłam rzuciłam się do ucieczki.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:14 pm

Jakim cudem siedemnastolatka przytaszczyła tutaj sama tak duże łóżko i ustawiła pionowo zagradzając drzwi? Nie dane mi się było nad tym dłużej zastanawiać, gdyż usłyszałem słowa Victorii i obracając się w jej kierunku poczułem ból w prawym kolanie. Chwilę później jedynym co mogłem dostrzec były kłęby pary wokół mnie. Czułem piekący, kąsający ból, jaki wywoływało zetkniecie wody święconej z moją skórą. Właściwie w chwili, kiedy woda ta dotykała mnie gwałtownie parowała będąc źródłem pary wypełniającej teraz pomieszczenie. Byłem oszołomiony bardziej tym, że Revens odważyła się zrobić coś takiego niźli samymi wydarzeniami. Wkrótce do bólu wywołanego zdecydowanie zbyt bliskim spotkaniem z wanną pełną wody święconej dołączył przeszywający ból głowy i szum w uszach. Dziewczyna musiała recytować wersety, na które wrażliwe były demony z podlegającej mi domeny, czasu. Bardziej odruchowo niźli świadomie strzeliłem palcami zabezpieczając zamki w drzwiach i niewielkim okienku w łazience.
- Co ty wyprawiasz?! - spytałem ochrypłym głosem tłumiąc kaszel i wypluwając wodę święconą zmieszaną z krwią. W sumie próbowałem już kiedyś pić wodę święconą i oblewać się nią by przekonać się, jak bardzo jestem nań wrażliwy, jednak nigdy nie próbowałem w niej pływać. W wannie wody było już mniej niźli na początku, za to kłęby pary zasnuwały całe pomieszczenie skraplając się na ścianach i suficie. Po omacku wyłowiłem krucyfiks znajdujący się w wannie, z pomocą którego Revens musiała wcześniej poświecić wodę, i zmiażdżyłem go w dłoni. Nie uczyni to wody mniej święconą, ale to o jeden irytujący przedmiot mniej w pobliżu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:23 pm

Nim zdołałam dostać się do drzwi pan Pheles pstryknął palcami. Gdy odkryłam, ze nie da się z pomieszczenia wyjść stwierdziłam, że nie pozostaje mi nic innego jak zgrywanie głupiej.
- Wspominał pan coś o tym, że przyjdzie, więc przygotowałam nam... Nieco rozrywki - powiedziałam wyciągając z włosów wsuwkę, którą miałam zamiar odkręcić zamek w drzwiach, by móc uciec.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:42 pm

- Masz ciekawe sposoby na obłaskawianie demonów... - warknąłem wychodząc z wanny. Cały ociekałem wodą święconą, która wciąż parowała, a z kącika ust ściekała mi krew. Taka "rozrywka" raczej nie służyła wrażliwszej skórze wewnątrz ust. Słabszy demon zapewne skończyłby cały poparzony, jednak mnie nie wyrządzało to większej szkody poza bólem. Niemniej jednak byłem wściekły. W głowie wciąż mi huczało, w dodatku miałem lekkie problemy ze złapaniem równowagi. Otrząsnąwszy się z otumanienia podszedłem szybkim krokiem do dziewczyny chwytając ją za przód koszulki i podnosząc w górę.
- Nawet nie próbuj kolejnych głupich sztuczek - syknąłem przez zaciśnięte zęby.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:48 pm

Przełknęłam ślinę. Wolną dłoń położyłam na dłoniach dyrektora, jednoczcześnie próbując się uwolnić z uścisku. A tę, w której miałam spinkę, wycelowałam w twarz pana Phelesa. Dokładniej w jego oko. Liczyłam na to, że uda mi się go tam dźgnąć wsuwką. Przy tym wszystkim machałam nogami starając się trafić którąś ze stóp albo w brzuch pana Phelesa, albo w klejnoty. Ewentualnie w uszkodzone kolano.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:54 pm

Wstrzymałem czas bez najmniejszego problemu zabierając Victorii spinkę, która odłożyłem na półkę obok zlewu. Następnie położyłem dziewczynę na ziemi i usiadłem na niej okrakiem. W ten sposób było mi ją o wiele łatwiej unieruchomić. Zdjąłem rękawiczki odkładając je obok nas. Były już niemal suche, podobnie jak reszta mojego ubrania, gdyż niemal cała woda święcona, którą były one nasiąknięte, zdążyła już wyparować. Jedną ręka unieruchomiłem ręce Revens ponad jej głową przyciskając ją do ziemi i pozwoliłem czasowi płynąć swoim torem.
- Zły wybór... - powiedziałem kręcąc głową i pazurem wolnej dłoni przesuwając po twarzy dziewczyny blisko jej oka.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 7:59 pm

Zaczęłam się rzucać, chcąc w ten sposób zrzucić z siebie pana Phelesa. Zerknęłam nerwowo na pazur przy moim oku.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 8:12 pm

- Nie ruszaj się. Nie chcesz chyba stracić oka, prawda? - spytałem gniewnym tonem. Nie miałem najmniejszego problemu by utrzymać dziewczynę w miejscu. Była zdecydowanie zbyt słaba by konkurować z demonem.
- Nie chciałem cię wcale zabić. Teraz jednak mam wielką ochotę to zrobić...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 8:28 pm

Patrzyłam przerażona na pana Phelesa. Zaczęłam się trząść odmawiając jednocześnie jakąś modlitwę.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 8:34 pm

W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że Victoria musiała i siebie oblać wodą święconą. Ta z mojego ubrania już wyparowała, a mimo to wciąż czułem piekący ból, szczególnie na dłoni, którą przytrzymywałem dziewczynę.
- Chociaż... Mam chyba lepszy pomysł. - Uśmiechnąłem się do niej złowieszczo. Pazurem kciuka przebiłem swój palec wskazujący i zacząłem powoli kreślić własną krwią wzór na czole dziewczyny recytując przy tym dziecięcą rymowankę rodem z Gehenny w moim ojczystym języku, którego nie mogła nijak zrozumieć..
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 8:41 pm

Podążyłam wzrokiem za ręką pana Phelesa. Poczułam na czole jakiś płyn, zapewne krew. Jeszcze mówił coś w języku, którego nijak nie potrafiłam sklasyfikować jako język europejski, azjatycki lub afrykański. Co to był do cholery za język?
Byłam tak przerażona, że się rozpłakałam. Żeby tego było mało, poczułam że moja bielizna i spodnie robią się mokre. Pierwszy raz w życiu zsikałam się ze strachu. Było to za dużo strachu i zażenowania jak na jeden raz. W pewnym momencie urwał mi się film. Prawdopodobnie na pewno zemdlałam.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:01 pm

Zemdlała. Znowu. To już drugi raz w ciągu kilku tygodni. Nie miałem zamiaru zrobić jej żadnej rzeczywistej krzywdy, a jedynie porządnie nastraszyć, by dać jej nauczkę. Wygląda na to, że się udało. Zszedłem z dziewczyny pozostawiając ją z twarzą wilgotną od łez leżącą na podłodze mokrej od wody święconej, a teraz również moczy. Pokręciłem głową z dezaprobatą.
- Ludzie... - mruknąłem patrząc na Victorię z politowaniem. Skaleczenie na moim palcu zdążyło się już zagoić, starłem więc jedynie zeń krew, podobnie jak otarłem wierzchem dłoni stróżkę posoki ściekającą mi po twarzy. Może i trochę przesadziłem, jednak byłem wściekły. Revens zdołała wyprowadzić mnie z równowagi, a do tego potrzeba talentu lub uporu. Przyglądałem się dziewczynie przez chwilę zastanawiając się, co zrobić. Zostawienie jej tutaj w takim stanie nie wchodziło w grę. Już drugi raz jestem sam na sam z nieprzytomną dziewczyną i drugi raz wychodzi na to, że w wielu aspektach demony mają wyższą moralność od ludzi. Przynajmniej niektóre. Otworzyłem szeroko niewielkie okienko, wcześniej otwierając zamki, by pozwolić parze swobodnie wydostawać się na zewnątrz. Odliczyłem do trzech po niemiecku po czym pstryknąłem palcami tym samym osuszając pomieszczenie i leżącą na ziemi Victorię. Z wahaniem przyglądałem się łóżku zastanawiając się, jakim cudem je tu wpakowała..
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:12 pm

Leżałam nie przytomna, nie wiedząc co sie ze mną dzieje.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:16 pm

W końcu popchnąłem lekko mebel, który zniknął, by niemalże w tej samej chwili pojawić się na swoim miejscu w sypialni dziewczyny. Zaraz potem wysłałem, również za pomocą magii, Revens na jej łóżko. Wyszedłem z łazienki zabierając po drodze porzucony przez dziewczynę miecz i odkładając go na biurko. Zabrałem książkę, z która wcześniej tu przyszedłem, po czym usiadłem na krześle przy biurku odwracając się twarzą do leżącej na łóżku Victorii. Zatopiłem się w lekturze z przeświadczeniem, że skoro sama zemdlała to w końcu sama się ocknie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:21 pm

Obudziłam się po... Nie wiem nawet ile czasu minęło. Wiem jedno - nie leżałam na twardej podłodze łazienki. Otworzyłam oczy, spojrzałam w lewo, w prawo. Byłam w moim pokoju. Z trudem podparłam się łokciami i podniosłam na tyle, na ile było to możliwe. Siedział przy moim biurku i czytał książkę. Tak po prostu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:29 pm

- Nawet nie waż się myśleć o robieniu czegoś głupiego - nakazałem jej nie odrywając wzroku od książki.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:32 pm

Nie odezwałam się, tylko patrzyłam w stronę pana Phelesa. Znowu zaczęłam się bać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:40 pm

- Jeśli jeszcze raz wpadniesz na tak genialny pomysł załatwię ci wycieczkę po Gehennie z Szatanem w roli przewodnika, zrozumiałaś? - spytałem odkładając książkę i mierząc uczennicę lodowatym spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:42 pm

Pokiwałam głową. Czyli jeszcze żyję...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:45 pm

- Mogę wiedzieć, co cię natchnęło do wyprowadzania z równowagi istoty mogącej cię zabić jednym ruchem? - spytałem nie odwracając od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:49 pm

- Powiedział pan w gabinecie, że tu przyjdzie, wystraszyłam się... I... Chciałam coś sprawdzić... - powiedziałam patrząc na swoje nogi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:51 pm

- Owszem, powiedziałem, że przyjdę. I oto jestem, zamierzałem ci wybić z głowy głupie pytania tym - podniosłem książkę pokazując jej pyszniący się dumnie na okładce tytuł Katechizm Kościoła Katolickiego - wydanie rozszerzone - jednak jak widać wolałaś inną metodę. Co chciałaś przez to sprawdzić?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:54 pm

- Czy jestem w stanie cokolwiek panu zrobić... - odpowiedziałam nadal się trzęsąc.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 EmptyPon Cze 08, 2015 9:59 pm

- Wyprowadzić z równowagi - odpowiedziałem starając się powściągnąć gniew.
- Demon, którego można by pokonać byle błahostką nie przebywałby w szkole dla egzorcystów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Victorii - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Victorii   Pokój Victorii - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Victorii
Powrót do góry 
Strona 11 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Pokój 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Dormitori :: Żeński-
Skocz do: