Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gabinet dyrcia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 9:44 am

Kiwnęłam głową, dając do zrozumienia że dotarła do mnie informacja dotyczącą lekcji. Wciąż byłam czerwona, czułam to. Starałam się wyglądać na niewzruszoną tym co zrobił pan Pheles, ale jak widać nie wyszło, między innymi dzięki rumieńcom.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 10:52 am

Wciąż oplatałem ją ogonem nie pozwalając jej uciec.
- Zostaniesz tu ze mną czy zamierzasz uciec? Do końca lekcji zostało ci jeszcze kilka godzin, a ja zwolniłem cię z całego dnia lekcyjnego. Obiecuję, że nawet cię nie tknę wbrew twej woli. - Na przekór własnym słowom wciąż obejmowałem uczennicę. Kiedy ostatnio podpisałem pakt? Faust, Twardowski? Stulecia przeminęły. W dodatku Revens nie jest pewnym siebie czarnoksiężnikiem, który rozumie zasady gry na równi ze mną. Ją można prowadzić, wyszkolić wedle woli.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 11:02 am

Ogon mnie stresował, ręce dyrektora również. Nieco przestraszona, zestresowana głośno przełknęłam ślinę.
- A mam jakiś wybór? - zapytałam zmuszając sie do uśmiechu.
Sytuacja była niecodzienna, trochę (bardzo) przerażająca i niezręczna, ale to ostatnie jest najmniej ważne.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 11:32 am

Puściłem dziewczynę odsuwając się od niej na kilka kroków.
- Teoretycznie masz. Nie zatrzymam cię. - Strzeliłem palcami, a zamek w drzwiach szczęknął cicho. Nie były otwarte, jednak nie były dłużej zakluczone. Obszedłem powoli biurko absolutnie nie przejmując się ogonem będącym wciąż na widoku i usiadłem w fotelu. Patrzyłem na nią zza biurka czekając na jakąś reakcję.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 11:39 am

- Teoretycznie? - podchwyciłam. Wciąż stałam w tym samym miejscu sparaliżowana przez strach i swego rodzaju ekscytację. Tylko, czym ty do cholery, się dziewczyno ekscytujesz? Wpatrywałam się w drzwi zastanawiając się czy ucieczka ma jakikolwiek sens. Dyrektor jest demonem, więc znalezienie mnie, czy choćby przeszkodzenie w ucieczce nie stanowiłoby dla niego problemu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 12:11 pm

- Praktycznie powinnaś w takim wypadku wrócić na lekcje i wyjaśnić nauczycielom, dlaczego nie ma cię tutaj - wyjaśniłem spokojnie z delikatnym uśmiechem.
- Herbaty i ciastek? - spytałem po chwili jednym ruchem dłoni przywołując lewitującą w powietrzu tacę z czajnikiem pełnym parującej herbaty, dwoma filiżankami na spodkach i talerzem z ciastkami. Sięgnąłem po kolejny raport uznając kwestię mojej tożsamości oraz naszej umowy za zakończoną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 12:23 pm

Odwróciłam się w stronę biurka celem zapytania czy mogę iść do łazienki, tak żeby się uspokoić. Ku mojemu zdziwieniu w poqietrzu wisiała tacka z ciasteczkami.
- Czyli ta historyjka z kanapą też jest prawdziwa... - powiedziałam patrzac na tacę, która skutecznie skupiała na sobie całą moją uwagę. Podeszłam do przedmiotu i zaczęłam się mu dokładnie przyglądać. Na żadnych nitkach nie wisiał, faktycznie lewitowało.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 12:35 pm

Rozbawiła mnie reakcja dziewczyny na lewitujące przedmioty.
- Dla was to magia, a dla mnie codzienność. Nie jestem najpotężniejszym z demonów. Pomyśl, jaką moc ma ich cesarz - zasugerowałem przerzucając kolejne karty raportów i uzupełniając puste rubryki.
- Przed nim nie obroni was żaden z waszych bogów - dodałem po chwili z o wiele bardziej ponurą miną. Mój ton także się zmienił z radosnego i swobodnego na umęczony. Zabrałem dokumenty, które uczennica wcześniej posegregowałam i zacząłem podpisywać we właściwych miejscach uprzednio je przeglądając.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 12:45 pm

Wyprostowałam się, po czym odwróciłam głowę w kierunku pana Phelesa. Chciałam już wspomnieć coś o naukach Kościoła, Biblii i objawieniach, ale zdążyłam ugryźć się w język. Ktoś taki na pewno wie na ten temat więcej niż ja, zwykły, szary człowiek. W dodatku mógł operować swoją wiedzą na tyle swobodnie, by mną manipulować i wykorzystać braki w moich wiadomościach. Jak jehowi, tylko pan dyrektor nie zapuka do drzwi i nie zapyta czy mam czas porozmawiać o Stwórcy.
Cholera...
- Mam pytanie, trochę nie na temat... Mogę iść do łazienki? - zapytałam przypominając sobie o potrzebie, która od kilku minut nie dawała mi spokoju. Zerkałam to na drzwi to na dyrektora, chcąc dać mu do zrozumienia że potrzeba jest pilna.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 1:20 pm

- Idź, idź - mruknąłem nie podnosząc wzroku znad papierów. Ten dzieciak przypomniał mi o miejscu, które przez tyle lat nazywałem domem. O władcy... Lucyfer wspaniale potrafił się ukrywać i zacierać ślady. Był jednym spośród niewielu graczy pośród armii figur na szachownicy. Nie miałem pojęcia, co planuje, ani jakie będą jego kolejne posunięcia. Od dawna nie miałem informacji o jego działaniach, co nie wróżyło dobrze.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 1:48 pm

Spokojnie udałam się w kierunku drzwi, w ten sam sposób opuściłam pomieszczenie. Podeszłam do schodów, zeszłam parę stopni, po czym klapłam sobie na jednym z nich.
Żadnej potrzeby, poza chęcią opuszczenia gabinetu, nie czułam. Po prostu chciałam się ogarnąć, uspokoić i przemyśleć wszystko na spokojnie. To wszystko czego było mi w tej chwili trzeba.
Wszystko od początku.
Po pierwsze i najważniejsze. Pan Pheles jest demonem, przyznał się chwilę po tym jak przedstawiłam mu moje przypuszczenia. Jeszcze sam podsuwał mi wskazówki, które miały mi pomóc w rozwiązaniu zagadki. Nudziło mu się czy jak?
Po drugie. Muszę milczeć na ten temat, to akurat mnie nie dziwiło. Ale oprócz tego mam chodzić na prywatne zajęcia, na których nie wiadomo co się będzie działo. Te zajęcia to nic takiego, bardziej boli mnie fakt, że codziennie będzie mnie czekała wspinaczka po tych schodach... Z drugiej strony dobre ćwiczenie. Ta "umowa" nie byłaby taka zła, gdyby nie to w jaki sposób zostałam wrobiona w jej podpisanie...
Poczułam, że czerwienię się na samą myśl o tym, co mężczyzna zrobił. Dla niego nic nie znaczący gest, dla mnie coś co nadmiernie pobudzało moją wyobraźnię i serce.
Spośród tylu sposobów na przypieczętowanie paktu, on wybrał akurat taki. Cholera jasna... Na pewno ma w tym jakiś cel. Inaczej aż tak by się ze mną nie bawił. Tylko co może chcieć osiągnąć owijając mnie sobie wokół palca? Jestem zwykłą studentką w akademii. Pozbawioną dostępu do nauczycielskich teorii, planów itp. Jedyne co wiem, że inni uczniowie lubią tworzyć różnego rodzaju teorie spiskowe. To chciał usłyszeć? Bezsensowną gadaninę uczniów?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 2:24 pm

Westchnąłem głęboko odsuwając od siebie papiery. Plan był przemyślany, choć nie zakładał jakiś wielkich korzyści, tym bardziej, jeśli chodzi o skutki krótkofalowe. Ot, rozrywka, milszy aspekt tego przedstawienie. Nie mogłem jednak wygnać z myśli dawnego przyjaciela. Co on planuje? Dawno nie czułem czegoś takiego jak strach. Teraz także nie. Jeszcze nie. To bardziej niepokój, Zbyt długo zwlekał z działaniami, minęło tyle lat... Ludzie więcej mówili o Szatanie, który był o wiele bardziej medialną postacią i bardziej angażował się w wydarzenia na Ziemi. Zapominali jednak, że Szatan jest ledwie możnowładcą, jednym z podległych Lucyferowi książąt i królów. Rzadko miewałem wątpliwości co do swoich planów poczynań. Wszystko zawsze szło zgodnie z planem. Dokładnie z moim planem. Teraz jednak wahałem się. Stosy dokumentów przestały być sprawą pilną i ważną. Odchyliłem się w fotelu patrząc w sufit.
- Jeszcze tam jesteś, Ojcze? Czy już porzuciłeś wszystkie swe dzieci, skrzydlatych i śmiertelników?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 3:03 pm

Snułam takie, a nie inne przemyślenia przez kilka kolejnych minut. Po upływie plus minus pięciu zapukałam do drzwi dyrektora ponownie, następnie weszłam do pomieszczenia. Podeszłam do biurka, usiadłam na moim fotelu i spojrzałam na papierzyska.
- Które teraz? - zapytałam dużo spokojniejsza niż przed wyjściem z sali.


Ostatnio zmieniony przez Victoria Revens dnia Wto Maj 05, 2015 3:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 3:48 pm

Słysząc, że Victoria wróciła przestałem kontemplować walory estetyczne sufitu i wróciłem wzrokiem do biurka. Wciąż opanowanego przez chaos i zło w najczystszej postaci biurka. Czyli witamy w domu, demonie.
- Możesz się zająć tym - wskazałem stos papierów bliski gwałtownej ucieczce z biurka z pomocą siły grawitacji.
- Trzeba je przejrzeć i porozdzielać. Osobno zatwierdzone, osobno z błędami bądź niewypełnione do końca - wyjaśniłem wracając do podpisywania dokumentów związanych z zaopatrzeniem szkoły.
- Chcesz kontynuować naszą grę, czy raczej wolisz posłuchać o historii? I czy przeszkadza ci bezpośredni sposób zwracania się do ciebie w rozmowie, panno Revens? - spytałem kładąc nacisk na dwa ostatnie słowa.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 3:57 pm

Skinęłam głową i zaczęłam przeglądać dokumenty, by móc je później uporządkować.
- Obie propozycje są ciekawe... - powiedziałam ostrożnie. - I nie, nie przeszkadza mi to. - Postanowiłam już dzisiaj na mężczyznę nie patrzeć, dlatego też moje oczy pozostawały całkowicie skupione na papierkach, które powierzył mi pan Pheles.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 4:24 pm

- Więc wybierz coś lub podaj swoją propozycję. - Gdy to mówiłem taca z ciastkami i herbatą podpłynęła wolno i majestatycznie do Victorii. Zatrzymała się na równym poziomie z blatem biurka.
- Spokojnie, nie są zatrute - zapewniłem widząc niepewność Revens w moim towarzystwie. Może nieco przesadziłem z teatralnością, jednak było warto. Widzieć, jak łatwo mogę nią manipulować, kierować wedle swej woli.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 4:44 pm

Kątem oka spojrzałam na tackę, jednak nic z niej nie wzięłam.
- Dziękuję, jadłam śniadanie. - Położyłam jeden z papierów na boku jednocześnie zastanawiając się co wybrać. W sumie ta gra w pytania i odpowiedzi była ciekawa, aczkolwiek perspektywa ponownego przeżycia takiego szoku nie zachęcała mnie do dalszej gry. Z drugiej strony, po to zgodziłam się na pomoc przy papierach, aby unikać kolejnych wykładów... Ehh...
- Może to jednak pan zdecyduje. - To chyba najlepsze wyjście z takiej sytuacji. Wróciłam do rozdzielania papierzysk.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 6:16 pm

- A więc pytania. Lubię gry, z kolei na wykłady będzie jeszcze pora. Uznajmy, że teraz twoja kolej. Co się zaś tyczy prywatnych lekcji... przyjdź do mnie jutro po lekcjach. Przygotuj się na to, że nie zawsze będą to zajęcia w budynku - ostrzegłem popijając herbatę. Prosta rozmowa z dziewczyną była o wiele ciekawsza od ton raportów, jednak obowiązek to obowiązek. W dodatku sam się tego podjąłem... W teczce wylądował mały stosik przejrzanych, podpisanych i opieczętowanych raportów, a kolejne rubryki niekończących się tabel zapełniałem zapiskami.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 6:30 pm

Więc gra. No dobrze... Wysłuchałam co, mężczyzna ma mi do powiedzenia odnośnie naszych prywatnych lekcji.
- Czyli mam zawsze mieć ubrania na zmianę? - zapytałam poza grą. Położyłam ostatni świstek na kupce po lewej, następnie przysunęłam stosik z prawej, jak i ten wcześniejszy, do dyrektora. - Nie założy pan rękawiczek? - zapytałam widząc, że wciąż miał nagie ręce. Zastanawiałam się jakie papiery tym razem przyjdzie mi segregować... Mon Dieu... Jakie to męczące.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 6:42 pm

- Albo na przebranie, albo zwyczajnie nie przychodź w mundurku. Raczej nie przewiduję zapasów z demonami rozkładu, jednak nigdy nic nie jest pewne - odpowiedziałem przeglądając dokumenty, które mi podała. Z pomocą dziewczyny całość szła znacznie szybciej, niźli gdybym musiał to robić w pojedynkę.
- Te tutaj, znów kolejność alfabetyczna - wskazałem na jeden ze stosów. Słysząc pytanie Victorii spojrzałem z niejakim dziwieniem na swoje dłonie. Ciemne, ostre pazury znacząco kontrastowały z moją dość jasna karnacją.
- Nie ma takiej potrzeby - powiedziałem w końcu, machając leniwie ogonem.
- Po prawdzie da się przyzwyczaić do ciągłego noszenia rękawiczek i chowania ogona, jednak jest to niewygodne... To był twój pierwszy pocałunek?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 6:54 pm

- Tak jest - odpowiedziałam chwytając kartki, które zaraz zaczęłam oglądać, porównywać, przekładać, odkładać itp itd.
Pytanie zadane przez mężczyznę bardzo mnie zaskoczyło, i trochę zabolało.
- Był... - wyszeptałam ledwo słyszalnym głosem, jednocześnie przysłaniając oczy powiekami. Takie to zabawne było? - Bardzo pana bawi ta sytuacja? - nie oderwałam wzroku od kartek.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 7:13 pm

Spojrzałem na nią znad raportu z ciastkiem w ustach. Czy mnie to bawi? Oczywiście. Nie sam fakt, że Victoria nigdy wcześniej się nie całowała, raczej jej ludzka bezradność, przewidywalność, a do tego buta, bezczelność lub po prostu głupota, która pozwoliła jej mimo strachu brnąć dalej w tę grę.
- Raczej bawi mnie ludzkie zachowanie. Po tylu latach patrzy się na świat inaczej. - Zastanawiałem się, czy nie wysunąć kolejnej propozycji, jednak zrezygnowałem. To tylko dzieciak, a nie ma potrzeby straszyć jej bardziej.
- Dlaczego się nie sprzeciwiłaś?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 7:23 pm

- Nie sprzeciwiłam czemu? - Bo było wiele rzeczy, którym się nie sprzeciwiałam, więc nie wiem o którą dokładnie mogło chodzić.
Spojrzałam na kolejną kartkę i doszłam do wniosku, że chyba lepiej będzie wrócić na lekcje, bolała mnie już głowa i mieszałam wszystko jeszcze bardziej. Dokończę ten plik i koniec.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 7:34 pm

- Dlaczego nie sprzeciwiłaś się mnie ani razy w ciągu niedawnych wydarzeń - sprecyzowałem. Podejrzewałem, że dziewczyna jest zainteresowana moją osobą, jednak chciałem usłyszeć jej odpowiedź. Byłem ciekaw, czy spróbuje zasłonić się kłamstwem i jak naturalnie jej to wyjdzie.
- Nawet nie próbowałaś się ode mnie odsunąć, uciec. Prosty, nieraz wręcz naturalny odruch.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 EmptyWto Maj 05, 2015 7:42 pm

- Bo się boję? Zanim potwierdził pan moją teorię bałam się tylko dlatego, że jest pan tutaj dyrektorem. Teraz boję się o to czy może nie postanowi pan pozbyć się utrapienia. - To wszystko prawda. Nie cała, ale jednak prawda. - Mogę wrócić na lekcje, kiedy uporządkuję tę stertę? - zapytałam wskazując głową na papiery, z którymi aktualnie się bawiłam. Miałam nadzieję, że usłyszę odpowiedź zezwalającą mi na opuszczenie tego miejsca.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Sponsored content





Gabinet dyrcia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gabinet dyrcia   Gabinet dyrcia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gabinet dyrcia
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Accademia Annientamento di Ogni Male :: Palazzo Principale-
Skocz do: