Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Gru 13, 2015 11:57 pm

Siedzimy w kuchni, kominek jest w salonie. A mi się nie chce stamtąd ruszać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Gru 13, 2015 11:57 pm

Teleportacja... Podczas eksów też mogłeś sie z niom teleportować.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Gru 13, 2015 11:58 pm

Po co. Jak chciała na dywanie, to nie zabraniam, jej wybór. Jest mi przyjemnie, nigdzie się nie ruszam.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyNie Gru 13, 2015 11:59 pm

Po prostu powiedziała, że za daleko do sypialni... A że ja twierdzę, ze ona chciała to wiesz...
- Zimno...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 12:01 am

Dobrze. Teraz mogę ją przenieść. Teleportowałem więc nas do salonu, gdzie był kominek i koce na kanapie. Pstryknięciem rozpaliłem ogień w kominku.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 12:02 am

Aww <3 A ona jakoś dosięgnęła kocyka. I się nim opatuliła, i przytuliła do Mefa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 12:02 am

Objąłem dziewczynę, wciąż drapiąc ją za uszami. I możemy tak siedzieć.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 7:44 am

Aww <3
Sie tuliła z zadowoleniem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 8:16 am

- Właściwie... Wiesz, że japońskie stwory to nie moje podwórko, choć dość dobrze je znam. Ale skąd ci się wziął ten kot? - spytałem, zerkając z ukosa na ukochaną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 8:58 am

- Nie wiem, nie wnikam
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 9:19 am

- Mhm... - mruknąłem, po czym pocałowałem ją w czoło.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 10:12 am

Się uśmiecha
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 10:21 am

- Zostajemy tutaj, czy wolisz iść gdzieś, gdzie jest ciepło? - spytałem, tuląc dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 10:48 am

- Jest kominek, jest ciepło
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 10:51 am

- Mhm... - Pocałowałem ją ponownie, delikatnie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 12:32 pm

Odwzajemniła z uśmiechem
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 12:38 pm

Nachyliłem się w jej stronę, pogłębiając pocałunek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 1:05 pm

Ona odpowiada tym samym. I ogonem merda.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 1:07 pm

Zauważyłem kątem oka ruch jej ogona, co w tej chwili wydało mi się dość zabawnym. Przytuliłem dziewczynę bliżej siebie, wciąż drapiąc ją jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 1:30 pm

A jej się to podobało, dała się tulić, bo to też było miłe
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 1:42 pm

W pewnej chwili przestałem ją drapać, chwytając delikatnie podbródek Victorii i przyglądając się jej ustom.
- Masz kły... - mruknąłem, przyglądając się Revens z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 3:57 pm

Zdziwiło ją takie zachowanie.
- Ludzie normalnie też mają kły, więc Ameryki to pan nie odkrył. Co najwyżej mogę mieć dłuższe niż naturalnie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 5:23 pm

- Porównywalne z moimi - wyjaśniłem, przenosząc wzrok na oczy dziewczyny.
- Widzisz, jakie plusy? Cosplay wampira instant.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 5:26 pm

- Takiego co się słitaśnie na słońcu błyszczy? - zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 EmptyPon Gru 14, 2015 5:27 pm

- Jakoś się jeszcze nie błyszczałaś... Ale zawsze są kły, kocie uszka i ogon. W Japonii cię pokochają. Właśnie, możemy się tam wybrać, jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 3 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: