Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:49 pm

Zdążyłem dotrzeć do salonu, by napotkać oburzone spojrzenie Janiny.
- Johannie, co to ma znaczyć? Co ty sobie wyobrażasz, tak bez ślubu, bez Boga?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:50 pm

A Victoria patrzy na staruszkę.
- Ale ja jestem tylko uczennicą...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:51 pm

Staruszka na chwilę się zapowietrzyła, lecz nim zdążyłem dojść do słowa Janina odzyskała rezon.
- Uczennica? Co za zbereźnych rzeczy ty nauczasz?!
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:52 pm

Vica patrzyła zdziwiona na staruszkę. I stwierdziła, że ostatni raz spróbuje wszystko naprosotwać i się zamyka.
- Ja się tańca uczę...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:53 pm

Staruszka, cała czerwona, patrzyła to na mnie, to na Victorię.
- Panny lekkich obyczajów tutaj szkolisz! Skandal!
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:55 pm

Vica westchnęła i zrezygnowała z dalszych wyjaśnień. DLatego siada znowu przy instrumencie.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 7:57 pm

Ja zaś próbowałem uspokoić kobietę.
- Walc, pani Janino. Walc. Walc angielski, jeśli o ścisłość chodzi - mówiłem najspokojniejszym tonem, na jaki mogłem się zdobyć. Babcia na słowo "angielski" nieco się uspokoiła, jednak wciąż wyglądała na obrażoną.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:07 pm

A Victoria myśli, że babcia zboczona bardziej niż ona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:10 pm

Babcia jest Moher Komando, to zobowiązuje. Po kilku minutach dalszych wyjaśnień udało mi się wyprowadzić Janinę z domu i odprawić zapewniając, że tu nic złego się nie dzieje.
- Przepraszam za moją sąsiadkę...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:11 pm

Pokiwała głową.
- Nic się nie stało
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:12 pm

- Łatwiej by było, gdybyś udawała moją narzeczoną, już nie mówię o żonie. Janina i tak jutro nie będzie tego pamiętać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:15 pm

- Starość nie radość
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:16 pm

- Szczególnie u moher komando... Na czym skończyliśmy? - spytałem, zerkając przelotnie na zegar.
- Późno już... Masz ochotę na kolację?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:17 pm

- Poproszę...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:23 pm

- Pizza? Moje umiejętności kulinarne zachwycające nie są...
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:23 pm

- Poproszę...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:27 pm

Zamówiłem więc dla nas pizzę. Nocowaliśmy tutaj, fortepian przekupił Victorię. Naturalnie noc spędziliśmy w osobnych pokojach. Przez kolejne dni skupialiśmy się głównie na nauce tańca, a w międzyczasie znów zawitaliśmy do Paryża po suknię. Popołudniu ostatniego dnia tego roku szykowaliśmy się do balu.
- Pięknie ci w tej sukni - oceniłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:29 pm

Zarumieniła się.
- Dziękuję.
Nie czuła się w tym ciuszku najlepiej, ale niech ma jak się uparł.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:33 pm

Poprawiłem poły fraka. Nie, nie różowego, w normalnych kolorach.
- Gotowa?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:37 pm

A ona była zdziwiona, że Mefi nie ma różowych ciuszków.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:39 pm

Cóż poradzić. To jest miejsce, gdzie należy się pokazywać stosownie ubranym. Doceniałem za to fakt, że dziewczyna wiedziała, co oznacza umiar, jeśli o makijaż chodzi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:40 pm

Ona nie lubiła makijażu jakoś bardzo.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:43 pm

I dobrze. Wolę ją naturalną. Przeniosłem nas do Wiednia, a na miejsce dotarliśmy dzięki szoferowi w eleganckim samochodzie, co załatwiłem już wcześniej.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:45 pm

A dziewczę nie mogło uwierzyć, że jedzie autem dla elity społecznej.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 EmptyWto Gru 01, 2015 8:48 pm

Wśród elity to się dopiero znajdzie. Wprowadziłem ją do budynku, gdzie przy wejściu już sprawdzano, czy każdy wchodzący znajduje się na liście. Dalej udaliśmy się do sali balowej. cały czas trzymałem dziewczynę pod rękę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 39 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: