Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 11:50 am

Puściłem dziewczynę, wstając z łóżka.
- Ma panna jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia lekcji... - Zawiesiłem głos, odwracając się w jej kierunku. - Przepraszam. Za wczoraj... Chciałem zmusić pannę do użycia mocy. Jak mówiłem wcześniej, nigdy bym panny nie skrzywdził. Trzeba jednak znaleźć inny sposób od wzbudzania strachu.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:05 pm

Myśli ze nie chce do szkoły. Gdy usłyszała tłumaczenia dyrcia patrzy na niego zła.
- Nilt normalny nie robi czegoś takiego - znowu bliska płaczu.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:10 pm

Wróciłem na łóżko, przyklękając obok dziewczyny.
- Moje metody nie są normalne - powiedziałem z pełną powagą.
- Jest panna moją uczennicą. Nie stanie się pannie nigdy żadna krzywda, lecz wydarzenia mogą być cokolwiek... dziwne.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:16 pm

Trochę szok ze sie tak przyznał.
- To było straszne, nie dziwne
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:22 pm

- Zadziałało. Nie chcę tego powtarzać, dlatego powiedziałem, że musimy znaleźć inny sposób.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:26 pm

Pokiwała głową.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:29 pm

- Zabiorę pannę z powrotem do akademiku. Nie chcę, by musiała panna nadrabiać więcej zaległości w lekcjach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 12:51 pm

- Nie chcę isc do szkoły...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 1:01 pm

- Inni zapewne również nie chcą. Jeden dobry powód, dla którego miałbym pannie pozwolić dziś opuścić lekcje?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 1:35 pm

Patrzy na niego z takim "serio?"
- Co pan wczoraj zrobił? To ze siedzę i nie krzycze nie znaczy ze jestem spokojna.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 1:59 pm

- Wpierw, choć to przedwczoraj, szukałem panny przez cały dzień po Japonii nie mając pojęcia, czy panny ojciec nie wpadł na jakiś genialny pomysł. Wszak to bóstwo wojny. Następnie panna uciekła. Znów z pomocą tegoż bóstwa. Później prosiłem pannę, by do mnie przyszła, gdy się obudzi. Jak panna wie, bez reakcji. Wieczorem zaś nie uczyniłem pani najmniejszej krzywdy. To jedynie strach, granie na psychice.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 3:21 pm

- Pana "granie na psychice" można nazwać przemocą psychiczną, która jest przestępstwem i wywołuje w umyśle człowiek nieodwracalne procesy. I mogę to zgłosić na policję oraz zadbać o to by pan Angel wraz z całym Watykanem się dowiedzieli.
Nie idę do szkoły, ponieważ zdrowie psychiczne mi na to nie pozwala. Mam nadzieję, że to wystarczy jako argument.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 3:39 pm

Uśmiechnąłem się do niej tak niewinnie, jak tylko demon może się uśmiechnąć.
- Proszę więc sformułować zarzuty. Co pannie zrobiłem? Konkretnie proszę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 3:43 pm

- Udawanie lub nie, że zamierza mnie pan zgwałcić? A zapomniałam, jeszcze robił mi pan krzywdę.Ręka nadal mnie boli.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:15 pm

- Skąd taki wniosek? - spytałem ze spokojem.
- Pytałem, czego panna pragnie. Odpowiedzi nie uzyskałem. Co zaś się ręki tyczy, ostrzegałem. I prosiłem, by panna się uspokoiła, bo w przeciwnym razie zrobi sobie krzywdę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:20 pm

- Łóżko, ja, pan. Pan mnie trzymał i nie mogłam się ruszyć. Trudno nie wyciągnąć z tego takich wniosków.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:23 pm

Westchnąłem z udawanym żalem.
- Ludzie i ich skojarzenia... Seksualność to niewątpliwie wasz ulubiony temat. Och, przepraszam. Panny jedynie w połowie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:25 pm

Patrzy na niego czerwona. Na pewno wiedział, ze tak to się skończy. Z takimi skojarzeniami.
- Wcale nie..
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:27 pm

- Znam ludzka psychikę lepiej, niźli większość przedstawicieli tego gatunku. Niemniej jednak doceniam panny cnotliwość, czy też może zwykłą przyzwoitość. Liczne uczennice tejże szkoły naprawdę się starają, by znaleźć się w moim łóżku. Zupełny brak poszanowania siebie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:30 pm

Trochę się dziwi bardziej.
- ... O co panu chodzi.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:32 pm

- Doceniam panny zachowanie. Coś, co powinno być zupełnie normalne... Mówię o zachowaniu innych uczennic szkoły, oczywiście nie wszystkich, które, najprościej mówiąc, chcą uprawiać ze mną seks. To nie problem. Problemem jest fakt, że się z tym nie kryją. Panna na szczęście jest wyjątkiem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:34 pm

Się zarumienila mocno i spuszcza wzrok, bo się wstydzi.
- W-wcale nie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:36 pm

- Nie? Och, czyli panna się nie uważa za wyjątek? - spytałem z demonicznym uśmiechem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:37 pm

Się rumieni bardziej.
- Nie o to mi chodziło! - tak troszku się stresuje. I jest zawstydzona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 EmptyWto Lis 17, 2015 5:38 pm

- O co więc pannie chodziło?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 38 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: