Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:26 pm

- ... pułapek na wszelkiej maści istoty magiczne. - Doprecyzowałem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:31 pm

Pokiwała głową i wzięła do łapki jakieś wieeeeeelkie tomiszcze ze spisem demonów. I się gały zaświeciły, bo książka ładna, gruba i wygląda na starą. Więc szczegółowa i fajna.
I sobie zagląda i próbuje czytać. I patrzy na obrazki, bo obrazki zawsze spoko.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:33 pm

Zerknąłem na wybrany przez nią tom.
- To akurat łacina. Współczesne przekłady również posiadam, aczkolwiek zawierają błędy, wynikające z niedomówień bądź zwyczajne uogólnień. Mniej treści.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:44 pm

- Francuski jest względnie podobny do łaciny. Włoski też, wiec na pewno coś zrozumiem - powiedziała z uśmiechem.
I zaczęła czytać sobie, albo przerzucać kartki. Zależy co jej sie chciało czytać, a co nie. I dotarła do spisu cholernie silnych diabelstw. I sobie czyta i obrazki ogląda. I tak nagle widzi mefa w dziwnych ciuszkach. I się cofa stronę i czyta co to za demon jest. I jebutnie Samael. Albo Samuel. Ale chyba Samael. I się wraca na obrazek i zerka na dyrcia. Potem czyta sobie o tym złym demonie i potem zerka na dyrcia. I myśli, że dyrciu jest zuuuy. I jest demonem i wgl. I gdzie jest krzyż?!
- Proszę pana... - trzyma książkę tak, żeby nic nie widział, ale debilem nie jest więc pewnie i tak wie na co trafiła.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:45 pm

- Tak? - spytałem, zerkając na dziewczynę sponad własnych notatek.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:48 pm

Myśli jak zadać pytanie.
- Bo na korytarzu są zdjęcia poprzednich dyrektorów... I wszyscy bardzo do siebie podobni... I nie tylko do siebie...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:51 pm

Uśmiechnąłem się iście diabelsko, ukazując na sekundę kły.
- To się nazywa rodzinne podobieństwo. Do rzeczy, panno Revens. O cóż chodzi?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:54 pm

Się trochę rumieni jak ten uśmiech widzi. A kły jej uwadze nie umknęły.
- Ma pan jakiegoś przodka, który był demonem? Albo czy pan jest demonem?
Pokazuje mu rysunek z książki. I potem imię. I wciąż nie wie, czy Samuel czy Samael.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:56 pm

- To chyba dość łatwo sprawdzić, nie sądzi panna? Poza tym na tym świecie żyje naprawdę wielu ludzi z domieszką demonicznej krwi, a większość z nich można znaleźć wśród egzorcystów. - Czyli można się znów pobawić.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 3:58 pm

Patrzy na niego i się czuje trochę jak idiotka. Czerwona na twarzy idiotka.
- No można, ale aż takie podobieństwo... I przed chwilą pokazał pan kły, normalni ludzie aż tak długich nie mają.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:01 pm

- Powtarzam, dość łatwo można to sprawdzić. Podtrzymuję również swoje słowa o mieszańcach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:05 pm

- ... Jak to mawiał Jan Paweł II "Pomódlmy się razem"? - pełna powaga.
A po chwili.
- Na potężne demony to nie działa.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:06 pm

- Owszem, co najwyżej je irytuje. Jednak niektórych imion nie mogą wymówić. Jaka modlitwa? - spytałem z niewinnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:20 pm

- W to się nie bawię - odpowiedziała patrząc na dyrektora. - Chyba że założy pan poświęcony medalik na szyję, uklęknie przed krzyżem i będzie się modlił różańcem, też poświęconym. Na głos. I jeszcze omówmy sobie tajemnice różańca używając słów "Chrystus", "Duch Święty", "Bój Ojciec".
A potem pójdziemy do kościoła na mszę po Ciało Chrystusa.
I wszystko powiedziane z szerokim uśmiechem. Bardzo nawet.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:23 pm

- Różaniec czy medalik to jedynie drobne... niewygody. Nie sprawiają mi problemu. Klękanie przez krzyżem nie sprawia mi najmniejszego problemu, to tylko pusty gest. Gorzej z wymawianiem imion Trójcy. O czym to świadczy? Tak rozrzedzona krew demona, czy też ma panna inne wnioski? I popełnia panna dość kardynalny błąd zakładając, że jestem chrześcijaninem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:43 pm

Tak patrzy na niego i takie "RUKiddingMe?"
- Samael, Anioł Śmierci, kontrowersyjny anioł, oskarżyciel, uwodziciel, duch zniszczenia. W tradycji żydowskiej Samael to anioł śmierci, zarządzający Piątym Niebem, jeden z siedmiu wysłanników Boga na świecie. Służą mu dwa miliony aniołów. Niektóre teksty żydowskie, mówią, że Samael został stworzony szóstego dnia Stworzenia i był ulubionym Aniołem Boga.
Z Judaizmu wywodzi się chrześcijaństwo, więc chcąc nie chcąc jest związany również z chrześcijaństwem. Dodatkowo i żydzi i chrześcijanie czczą to samo bóstwo.
Samael jest wygnanym z piekła za okrucieństwo upadłym aniołem, ojcem Asmodeusza, psychopatą i gwałcicielem dokonującym na Ziemi seryjnych morderstw na tle seksualnym. Nie podlega władzy Lucyfera, Pana Głębi. Jest anarchistą, który dawniej nakłonił Lucyfera do wzniecenia rebelii przeciwko hierarchii niebiańskiej. Ostatecznie bierze udział w walce przeciwko Antykreatorowi.
A co do krwi. Bez przesady. Szkołę założono pięć wieków temu. Zakładając, że pierwszy dyrektor był pół demonem, czy nawet demonem, ta krew byłaby teraz za bardzo rozrzedzona, żeby aż działało na pana coś takiego jak wymowa słów "Chrystus", "Duch Święty", "Bóg Ojciec" albo poświęcony medalik, czy trzymanie różańca.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:48 pm

Słuchałem tego monologu z rosnącym zdumieniem. Uniosłem brwi, przyglądając się dziewczynie z politowaniem.
- Ciekawych rzeczy można się o sobie dowiedzieć... Wiele mi można zarzucać, ale nie bycie gwałcicielem, psychopatą i upadłym wygnanym z piekieł. Chyba naczytała się panna za dużo fantastyki. Choć zawsze możemy przetestować te tezy... Ma panna ochotę na rolę króliczka doświadczalnego? - spytałem z iście diabelskim uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:54 pm

Patrzy na dyrcia trochę zdziwiona, ze się od tak przyznał. Ale "króliczek doświadczalny" ją wprawił w zakłopotanie. I się czerwona zrobiła, ale. No waśnie ale. Nie da się tak łatwo ogłupić głupim słówkiem kojarzącym się z playboyem. Dlatego schowała łapkę do kieszeni, w której miała krąg i mały scyzoryk. Otwarty. I zrobiła sobie kuku w paluszek, celowo.
Wstała i się odsunęła znacząco od biurka.
- Raczej nie - odpowiedziała a przed nią pojawił się Mod. Lepiej sie czymś takim zasłonić i mieć czas zwiać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 4:58 pm

Strzeliłem palcami, zamykając tym samym jedyne drzwi na klucz, choć nie było w nich klucza. Cóż, mogłem się spodziewać, że dziewczyna spanikuje i spróbuje uciekać. Gdy wezwała Asmodeusza uśmiechnąłem się tylko do syna, który odpowiedział dość zakłopotanym uśmiechem.
- Wybacz, wole nie irytować własnego ojca - stwierdził, posyłając dziewczynie przepraszające i po trochu bezradne spojrzenie, po czym zniknął.
- Dlaczego panna ucieka? Przecież gdyby zależało mi na panny krzywdzie bądź śmierci, już dawno zająłbym się tą kwestią.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:01 pm

A ona na kolanach. Zawiedziona postawą Moda.
- Ciepłe kluchy, a nie demon... - tak sobie szeptem.
Się mimo wszystko przysuwa do drzwi. Bezpieczne są. I takie... Zwykłe.
- Niewątpliwie. Wolę jednak nie przebywać tutaj zbyt długo.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:03 pm

- Drzwi są zamknięte - zauważyłem ze spokojem, podpierając głowę jedna ręką.
- Współpracuję z Zakonem od przeszło połowy milenium. Sugeruje panna, że nie miałem wystarczająco wielu okazji by zrobić coś naprawdę złego? Lubię ludzi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:07 pm

- Można kombinować tak, żeby nikt sie nie zorientował - odpowiedziała tuląc się do drzwi. I myślała, czy liseł próbowałby coś zrobić, czy lepszy niezniszczalny Natsu...
Patrzy na dyrcia wystraszona. I wciąż sobie przypomina króliczka doświadczalnego. I przez to jest czerwona.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:10 pm

Nie wstawałem nawet od biurka, tylko policzyłem po niemiecku do trzech i teleportowałem się w obłoku fioletowawego dymu, pojawiając się obok dziewczyny.
- Jestem jedną z najpilniej śledzonych osób. Choćby przez wzgląd na nieufność aktualnego paladyna.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:13 pm

- Pan Angel po prostu się o wszystkich martwi. I słusznie, że każe pana szpiegować.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 EmptyNie Lis 15, 2015 5:16 pm

- Poprzedni paladyn był moim bliskim przyjacielem. Chyba powinienem pannę kiedyś zapoznać z żoną "Pana Angela".
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 26 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: