Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 3.0

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyPon Wrz 07, 2015 6:20 pm

Czy ta sprawa naprawdę wymaga ingerencji dyrektora?
- Czyli uczniowie nie pytali o pozwolenie... Przykro mi, ale to nauczyciel jest bezpośrednim przełożonym uczniów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyPon Wrz 07, 2015 9:55 pm

- Pan rozumie? Upał trzydzieści stopni, dwugodzinna lekcja bez przerwy i napić się nie można. A potem tam mdleją i psorka ma pretensje do nas, że tak sie dzieje! - skarżył się chłopak, a dziewczyna potakiwała. - Nawet ktoś taką akcję raz nagrywał.
Rexona była w ciężkim szoku, że ktoś się na nią skarży.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyPon Wrz 07, 2015 11:21 pm

Westchnąłem ciężko. Cóż, fakt, ludzie mają inną tolerancję temperatur.
- Powtarzam, wystarczyło spytać nauczyciela o pozwolenie. Sądząc po tych wyjaśnieniach, nie uczynili państwo tego. Naprawdę, kultura otwiera wiele drzwi.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyWto Wrz 08, 2015 7:49 am

- Myśli pan że robilibyśmy to, gdybyśmy nie znali odpowiedzi na pytanie "Mozna sie napic". Jak ktoś pyta to zaraz jest krzyk że co my sobie wyobrażamy zeby zadawać tak głupie pytanie, i co gorsza nie związane z tematem - powiedziała dziewczyna. Kolega potakiwał. A Rexona juz obmyslala plan zemsty.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 5:43 pm

- Więc? Nadal nie pojmuję, dlaczego taka błahostka trafia do mnie. - Westchnąłem ciężko zawiedziony poziomem tejże dyskusji.
- Profesor Rexona //uznajmy, że to nazwisko//, proszę pamiętać o potrzebach ludzkiego organizmu. W razie wątpliwości można skonsultować się ze szkolnym biologiem.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 5:55 pm

- Takie kreatury jak uczniowie, nie potrzebują aż tyle picia. Poza tym, od czego są przerwy?!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 6:24 pm

Zapowiadał się wykład z biologii.
- Również fakt. Niemniej jednak, przy upałach człowiek potrzebuje nawet około pięciu litrów wody, miast dwóch, jak w warunkach normalnych.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 6:37 pm

- Więc mogą pić więcej na przerwach.
- Pani ma coś z głową - powiedział chłopak.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 7:10 pm

- Czy na innych lekcjach nauczyciele również stawiają takie ograniczenia? - zwróciłem się z tym pytaniem do dwójki uczniów.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 8:33 pm

- Nie - odpowiedziała Victoria.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 8:43 pm

Czyli zwyczajnie marnowali mój czas...
- Profesor Rexona... przemyśli pani tę kwestię?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 8:49 pm

- Absolutnie!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 9:54 pm

- Wspaniale. Czy mogę zatem wrócić do studiowania raportów? - spytałem, patrząc to na uczniów, to na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 9:58 pm

- Nic im pan nie powie?! - Rexona nie kryla swego oburzenia. - Nie ukaże ich pan?!
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:01 pm

Rozłożyłem ręce w geście bezradności.
- Zostawiam to w pani rękach.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:07 pm

- ... Zostawiam ich panu, ja muszę lekcje prowadzić! - powiedziawszy to kobieta wyszła z gabinetu, a dwójka zdziwionych w pewien sposób uczniów patrzyła na obecnego tu dyrcia.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:15 pm

Patrzyłem na uczniów, zaskoczony i niemniej znudzony cała sytuacja. Ze zmęczeniem przetarłem twarz dłonią.
- Co mi teraz państwo powiedzą, gdy państwa nauczycielka nie słyszy?
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:18 pm

- Że Rexona to zło wcielone i nie nadaje się na nauczyciela - odpowiedział chłopak.
Dziewczę patrzyło na dyrcia.
- Ona przesadza na tych lekcjach... - uogólniła
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:24 pm

- Trochę szacunku. To nauczyciel. Zmęczony latami walki z uczniami. Jesteśmy teraz w podobnej sytuacji, bo wszyscy troje nie chcemy wysłuchiwać ponownie jej narzekań, prawda? - spytałem, patrząc to na jedno, to na drugie.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptySro Wrz 09, 2015 10:39 pm

Pokiwali głowami. Tego to nikt nie chcial słuchać.
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyCzw Wrz 10, 2015 4:21 pm

- Kiedy państwo kończą lekcję? - spytałem rozważając, co też mogę im zadać.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyCzw Wrz 10, 2015 7:12 pm

- Najchętniej to teraz.
- Koło 17...
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyCzw Wrz 10, 2015 7:26 pm

Zerknąłem szybko na zegarek, by znów przenieść po chwili spojrzenie na uczniów.
- Wrócą więc do mnie państwo po lekcjach. Wtedy porozmawiamy.
Powrót do góry Go down
Victoria Revens
Admin



Liczba postów : 4346
Join date : 30/04/2015
Age : 26

3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyCzw Wrz 10, 2015 7:44 pm

- Może nas pan chociaż przetrzymać tyle, żeby minęła lekcja z tym po... Ała! Za co to?! - zaeyl vhłopak, gdy dziewczyna go nadepnęła.
- Moglibyśmy się tu ukryć do końca lekcji z panią Rexoną?
Powrót do góry Go down
https://leogra.forumpolish.com
Gość
Gość




3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 EmptyCzw Wrz 10, 2015 8:03 pm

Pokręciłem głową z lekkim uśmiechem na twarzy.
- Nie. Idźcie, drodzy państwo, i wyglądajcie na przygnębionych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3.0                                                                                                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 3.0    3.0                                                                                                               - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
3.0
Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: OffTop :: Plac Zabaw-
Skocz do: