Leogra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Come to the dark side... We have COOKIES
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wymiar - Gehenna

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wymiar - Gehenna Empty
PisanieTemat: Wymiar - Gehenna   Wymiar - Gehenna EmptyPon Maj 25, 2015 7:49 pm

Nazwa sama mówi za siebie. Dominium demonów, upadłych aniołów i innych piekielnych istot.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wymiar - Gehenna Empty
PisanieTemat: Re: Wymiar - Gehenna   Wymiar - Gehenna EmptyPon Maj 25, 2015 8:02 pm

Z labiryntu teleportowałem się wprost do miejsca, które teoretycznie pełniło dla mnie funkcję ojczyzny, domu. Znalazłem się nad brzegiem jeziora płomieni. Usiadłem na jego brzegu osłaniając się po bokach własnymi skrzydłami. Na skórze czułem ciepło bijące od jeziora i lekki wiatr wiejący zza moich pleców. Piękne, zdradliwe, diabelnie niebezpieczne, symbol piekieł, jezioro płomieni otoczone żywym lasem. Wpatrywałem się w pełgającą toń w milczeniu starając się uporządkować myśli.
- Znów ci żona umarła i nie możesz dłużej patrzeć na ludzi, Samaelu? - Ten głos znałem aż za dobrze. Czyżby jeden z moich braci przyszedł mnie powitać? Nie byłem przecież poza Gehenną aż tak długo...
- Nie, skąd taki pomysł? - spytałem nie odwracając się. Usłyszałem ciche kroki i trzask kruszących się gałązek, a mój rozmówca stanął jakiś metr ode mnie, gdzieś na prawo.
- Znam cię wystarczająco długo. Przychodzisz tu zawsze, kiedy masz już dość. Swoją drogą, rzadko ostatnio odwiedzasz ojczyznę. Zabawa w egzorcystę tak bardzo ci się spodobała?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wymiar - Gehenna Empty
PisanieTemat: Re: Wymiar - Gehenna   Wymiar - Gehenna EmptyPon Maj 25, 2015 8:54 pm

Spojrzałem spode łba na stojącego obok demona. No proszę, słuch mnie nie zawiódł, a mój brat nawet nie próbował zmieniać swego głosu. Iblis, Król Płomieni. To wielce stosowne tutaj, nad brzegiem jeziora płomienia.
- Wszyscy macie mnie za zdrajcę? - spytałem wracając wzrokiem do płonącej tafli.
- Zdrajcę? - jego słowa przerwał śmiech. - Oczywiście, że nie. Prowadzisz swoją grę, proszę bardzo. bawisz się z ludźmi, proszę bardzo. Przecież sami również to robimy. - Iblis stał wciąż nieruchomo w pewnym oddaleniu ode mnie. Westchnąłem cicho wiedząc, że mój brat nie odpuści.
- Tak, mam dość ludzi. To cię raczej nie dziwi. - Krótkim skinięciem głowy Iblis przyznał mi rację. - Jednak tym razem nikt nie umarł. Zwyczajnie... ludzie znów pokazali, że nazwanie kogoś ludzkim to obraza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wymiar - Gehenna Empty
PisanieTemat: Re: Wymiar - Gehenna   Wymiar - Gehenna EmptyPon Maj 25, 2015 9:15 pm

- Hm... To raczej nic nowego. Są gorsi od nas, a mimo to wszelkimi winami obarczają właśnie nas. jakbyśmy odpowiadali za ich czyny... Możemy im jedynie zaoferować jedną z możliwości, nic więcej. Niemniej jednak, jeśli będziesz potrzebował pomocy przy obławie, torturach czy innych zabawach to raczej wiesz, gdzie szukać. Pozostali zapewne również chętnie zabawiliby się z tymi nagimi małpami... - Jego słowa przerwał cichy syk płomieni,a sam demon zniknął w rozbłysku szkarłatnego ognia. Siedziałem nad jeziorem jeszcze kilka godzin ignorując palące ciepło na twarzy i dłoniach, oraz resztki popiołu niesionego iskrami, który osiadał na moich skrzydłach, włosach oraz ubraniach. W końcu teleportowałem się z powrotem do szkoły.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wymiar - Gehenna Empty
PisanieTemat: Re: Wymiar - Gehenna   Wymiar - Gehenna Empty

Powrót do góry Go down
 
Wymiar - Gehenna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wymiar Gox
» Wymiar Gox 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Leogra :: Świat zewnętrzny-
Skocz do: